www.sudzibas.lv Hesburger Ļoti, ļoti slikts serviss!!!!!!

Hesburger - Ļoti, ļoti slikts serviss!!!!!!

Sveicināti.
Pēc lieliski pavadītas dienas, iegriezāmies Salaspils ēdināšanas restorānā "Hesburger" ieturēt maltīti. Darba laiks ir līdz 22.00, mūs apkalpoja 21.54 bijām 5 cilvēki. Sākās ar to, ka viss ir netīrs, tualetē saziepējot rokas nav ūdens, miskastes pilnas!!!
Pl.22.00 izslēdzās gaisma!!!! Visu ēdienu ko iesākām ēst, vienkārši nākas atstāt vai kā???!! No apkalpojošā personāla sapratām, ka tinaties...
Pirms iegādāties ēdienu mums piedāvāja līdzi ņemšanai vai uz vietas?? Protams, ka mēs ēdām uz vietas. Sākumā uz to, kāpēc ir izslēgta gaisma mūs noignorēja. Mēs lūdzām ieslēgt mums gaismu, kur mums lika saprast, ka viss esot saprogrammmēts tā un viss, radās domstarpības, lūdzām sūdzības anketu vai ierosinājumu grāmatu - uz ko atbildēja rakstat internetā!! Viņiem ir grafiks viņi zin :(
Žēl jaunieši neciena savu darbu!!!
+- 5 min laikā atbrauca apsargs, protams, ka mums bija taisnība, mēs ēdienu iegādājāmies kuru gribējām apēst, telpā bez mums vēl bija 9 cilvēki. Lūdzu ņemiet vērā - tas nav normāli, ziemas laikā vispār ēdiens būtu jāēd tumsā. Labu apetīti :(
Ja darba laiks ir līdz pl.22.00 tad pie normālas gaismas arī ēdiens ir jāapēd!
Diemžēl līdz normālam līmenim viņiem augt un augt.
Diemžēl personāls pat neatvainojās :(

T

Es, šo jauniešu vietā, palūgtu plkst 22:00 apsargiem jūs vienkārši izmest uz ielas. Ja darba laiks ir līdz 22:00, tad jūs atradāties zālē pēc darba laika beigām nelikumīgi! Tādējādi, sūdzība būtībā ir pašiem par sevi, ka parazitējāt uz apkalpojošā personāla rēķina un vēl uzdrošināties sūdzēties par sliktu servisu. Jūs viennozīmīgi neesat vēlami klienti! Un smadzeņu vietā visticamāk FastFood's, ja pat nespējat apjēgt ka jums nav taisnība!!!

T Tatjana 28.08.2016

Ja es ierastos kaut vai pl.21.00 man ir tiesības savu ēdienu apēst, nevienam nav tiesību 5 min pirms darba laika beigām izslēgt gaismu 14 cikvēkiem zālē, nu tas tā ...

O Oskars1241 15.08.2016

Ierasties 21:54 ar pieciem cilvēkiem restorānā un pirkt pārtiku jau ir nedaudz necienīgi, BET PALIKT ĒST UZ VIETAS IR SPĻĀVIENS SEJĀ! Aizrādijums tev pašai, Tatjana.

T Tatjana 28.08.2016

Tekstā varbūt neesmu norādījusi precīzi visu situāciju, bet runa iet par to, ka gaisma tika izslēgta 21.54 pirms darba laika beigām, mums reāli tuem 14 cilvēkiem kas bijām uz vietas un ēdām, 5min bija laika vismaz apēst ēdienu. Ja pirms apkalpošanas, mums kā klientiem piedāvātu ēdienu tikai līdzi ņemšanai un nepiedāvātu ēdienu ēst uz vietas, domāju problēmu nebūtu.

T Tatjana 28.08.2016

Ieradāmies laicīgi min 20 iepriekš, ņemot vērā cik ātri kustās un operatīvi strādā ēdienu sākām ēst 21.54 nu tas tā ????

M Macc 14.11.2016

Atceries. Jebkur kur ej ēst - 15-10min. pirms slēgšanas, cilvēki gatavojas iet mājās. Un vispār - Eiropā ir normāla prakse, 10 min pirms darba beigām ir paredzētas vietas novākšanai, un kases aizslēgšanai. VIŅIEM NEVIENS NEMAKSĀ, KA JŪS TUR SĒŽAT PĒC VIŅU DARBA LAIKA.

K kraukskis 24.11.2016

Biju tajā maiņā strādājis. Pirms tam nesen bija uzliktas automātiskās gaismas kuras bija izslēgušās 22:10. Speciāli lai ļaudis varētu normāli pabeigt ēst un aiziet prom. Man ir jautājums jums, kāpēc sūdzībā jūs neuzrakstījāt ka bijāt metuši darbiniekos ar nugetiem un draudējuši ar izrēķināšanos? Tādēļ vajadzēja izsaukt apsardzi, lai vīrieti kas bija ar jums nomierinātu. Kāpēc jūs melojāt par atstāto ēdienu, kamēr vīrietis kliedza jau uz apsargu jūs turpinājāt ēst un uz galda atstājāt galīgu bardaku. Tā kā tās gaismas bija uzstādītas nesen visi netika informēti kā tās ieslēgt atpakaļ pēc darba beigām. Gribu uzsvērt uz tā kā bija vel daži cilvēki zālē kuri nebija cēluši traci par automātiskajām gaismām. Jūs paši sev sabojājāt garastāvokli un novedāt vienu no darbiniecēm līdz histērijai. Nākamreiz kad iesiet uz kādu citu ēstuvi vai cita veida sabiedrisko vietu, uzziniet kas par lietu nevis sāciet traci par lietām kurām darbinieki nenes atbildību, lai pēc tam nerakstītu tāda veida komentārus.