www.sudzibas.lv Hesburger Hesburger krāpjās

Hesburger - Hesburger krāpjās

Nesen azūrā hesītī pirku divus hamburgera komplektus, tā vietā pārdevējs man iedeva hamburgeru un siera burgeru. :D haļava :D

ā un vēl haļava bija arī dolē

tur ar draudzeni pasūtījām komplektiņus, ēdam, un izrādijās ka draudzenes burgerī bija kkāda zaļa uzlīme[tā kā tās līmējamās, cenu uzlīmes]
dabūju vēlvienu burgeri par brīvu :D

[protams to ar uzlīmi arī apēdu, tikai gabaliņu ar uzlīmi atstāju]

R

M Martins 17.08.2011

:D

O oksana 17.08.2011

waw, waw, waw! kakie vi aferisti!

O Oksanai 17.08.2011

Tur bija arī žurku mēsli!

D darbinieks 18.08.2011

ta nu gan tu i kruts kada jega tad tev te likt šo zajavu?? tur jau zaudetajs tikai hesburgers!!

P Patrīcija Krūmiņa 07.01.2017
Krāpšana

Šodien Hesburgerā 15 minūtes gaidiju savu pasūtijumu, bet gaidijuma rezultātā manā pasūtijumā nebija kartupeļi "frī" par kuriem samaksāju, un čeks arī nebija iedots!

T Trixx 29.01.2017
Neielika mērcīti

Samaksāju naudu par siera burgera komplektu + Gurķu mērcīti, man ielika tikai komplektu un samaksāju pilnu cenu ar mērci.

R Renate4400 08.04.2017
Krāpšana

Kārtejo reizi ņemot komplektu caur lodziņu priekš mašīnām. Neieliek visu līdz galam. Kāpēc tad man bija jāmaksā par to ko man neieliek? Atgriezties nesanāca jo jau aizbraucām.

M Mārtiņš 09.12.2018
Pārdevējs lempis

Pārdevējs lempis, nejēdz pieņemt pasūtījumus laicīgi, jāgaida rindā ilgi, un kādās 15 minūtes zaudēja 3 klientus. Izskatās ka šīs dienas brigāde visa tāda.