www.sudzibas.lv Hesburger darba devēja

Hesburger - darba devēja

Ja kādam ir vēlēšanās strādāt Hesburgerā (Siguldā), tad ātri vien ieteiktu labāk ielas slaucīt! Darbinieki, kas ir strādājuši/strādā pie šīs darba devējas, saskaras ar viņas valdonīgo, briesmīgo izturēšanos. Viņas mērķis- atrisināt problēmas pēc iespējas vienkāršāk, pārslogojot vienu cilvēku, bet pārējos atstājot ar grašiem kabatā. Ja pateiksi kaut vārdu nevietā, darba devēja liks rakstīt paskaidrojumu, varbūt viņai pat sagribēsies darbinieku atlaist! Viņa spēj tikai manipulēt ar darbiniekiem, lai pašai nebūtu jāstrādā. Kas zin cik viņa daudz naudas kabatā sabāzusi. Protams, neiztikt arī bez tiem, kas viņai, tā teikt, lien vienā vietā, lai gūtu sev kādu labumu. Tik briesmīgu attieksmi no darba dēvēja nekur nepieredzēt, bet nu ko gan var gaidīt, ja nav pat vidusskola beigta, jābrīnās, kā vispār tika vadītājas amatā. Galvenais, ka visi klusē un neko nedara, lai tikai nepazaudētu darbu, bet kas tas ir par darbu, ja uz to jānāk ar riebumu! Pret suņiem pat labāk izturas!

V Vita 06.02.2010

Vispār jau paši esat vainīgi, ka vazajāties pa visādiem Hesburgeriem... Jāmācās ir un pēc tam iet strādat normālu darbu! Man būtu kauns strādāt Hesburgera...

L Leven 27.09.2016

Nuuu tad tu esi muļķe sakot ka tev būtu kauns strādāt jo katrs dižš cilvēks reiz strādājis verga darbu! Un gribētu redzēt cik ātri un viegli darbu atrastu pēc māčībām + vēl Latvijā !

M Macc 14.11.2016

Vispār jau var :D Tu tik nemeklē :D Es pēc skolas pa taisno dabuju darbu ofisā 1000€ uz rokas. :D

A AGA 06.02.2010

Man jautājums Vitai. Tev nav kauns tādā vai līdzīgās vietās ēst, kur tev būtu kauns strādāt?Kas tieši tev šājā darbā šķiet apkaunjoš? Lielākā daļa studentu prot mācīties un strādāt, tā ka nevajaga teikt, ka šādās vietās strādājošie cilvēki neko citu nedara.

M mnb 06.02.2010

tagad jau ar darbiem nav viegli. labi, ka kaut vai tajā pašā Hesburger tiek.

L Leven 27.09.2016

es tagad priecīgs piemēram ka kaut vai Jelgavas hesi tikšu strādāt :D :D Naudu tak vajag kaut mācos vēl :D

L Lora 03.03.2010

Autorei iesaku padomaat vai putenja laikaa vinjai loti patiktu slauciit ielu???? Tad atkal teiktu ka sunja laikaa jaaiet straadaat!! Ar to es gribeeju pateikt ka katraa specialitaatee unn darbinjaa ir savi truukumi un ir savi plusi!!

Atrast darbu, kas pasham patiik, koleegju un vadiibas attieksme laba un naudinju nes pietiekami, ir loooti gruuti atrast un ir jaabuut lielai apnjeemiibai un jaazin ko patiesi veelas. Dazkaart pat lai tiktu pie taada darbinja ir jaaiegulda loti daudz naudas un citu liidzeklu!

Mana pirmaa darba vieta bija apkopeeja viesniicaa, tad maximaa par kasieri (biju veel studente) un tikai pateicoties savam gribaspeekam un ticiibai saviem speekiem pieteicos vakancei ministriijaa!!!
Sobriid turpinu straadaat ministriijaa, esmu ar augstaako izgliitiibu un augsti veerteeta no vadiibas puses, bet domaajat, ka man ir liela laime un es uz darbu skrienu kaa uz sveetkiem!!! Nepavisam nee!! Arii man ir looti daudz lietas, kas nepatiik un briiziem liekas, ka vieglaak buutu pukjes tirgot kioskaa!!!

T Tatjana 22.07.2010

xaaaa:) a tev nebutu kauns sedet vispar bez barba un ari bez naudas??es jau 3 gadus Hesiti stradaju, un pamegini kaut kur atras tadu foršu kolektivu, ka ir man:)))

A anonims 24.09.2010

Varjaubūt ka priekš tevis ari ir tik jauks kolektīvs, jo tu jau arī ziepējies vadītājai pakaļā ka vien vari.Kauns

G gatis juska 11.01.2011

jā, esmu dzirdējis, ka diezgan daudzi cilvēki ir sabojājuši savu veselību un nervus. kā piemēru minēšu tādu lietu, kad pienāk preces piegāde. Neīsā laikā jaunai 20 gadigai sievietei noliktavā ir jāsadabon 2 t preces un tas viss ar rokām.

P puma 15.02.2011

ja nemāki stradat, pati vainīga, bet vadītāja sigulda Hesburgera ir superigs cilveks...tew jau tikai skauž ka nevarēji tik pa vadītāju ka viņa...un ka vinai nau pat vidēja izglītība, tas neko nenozime, galvenais ka viņa mak, grib un vinai ari sanāk...

G Gardēdis 15.02.2011

Tas tik ir burgers!Ņam, ņam!

_ _ 19.02.2011

Strādāju Hesburgerā. Uzņēmuma vadība ir ļoti nekvalificēta, ar ierobežotu domāšanu. Gan augstākā vadība Baltijas valstīs, gan strukturvienību pārvaldnieki un viņu vietnieki ir laucinieki bez attiecīgās izglītības un pieredzes, vada biznesu nevis pamatojoties uz zināšanām un pieredzi, bet gan uz intuīciju un principiem, kas katram atšķirās. Augstākajai vadībai ir mērķis ispiest McDonaldu no tirgus, bet sanāks izspiest tikai sevi...

S Sigita 24.03.2011

Siguldas Hesburgers-tāds pats hesburgers kā citi.
Katrā Hesburgerā ir savi minusi, vadītāju attieksme utt.
viso Hesburgeros jāstrada kā suņiem, piegade jastaipa līdz speku izsikumam utt.
ņem jaunus darbiniekus klat, kaut nav vajadzība, lai vecie ciestu un mazākas algas būtu.
tur nedomā kā Tu jūties, tik strada un esi laimigs, kaut nesen uz Tevi ir sakliegts, atlaidīs par katru sīkumu ja kkas nepatīk:)

S Sintija 11.04.2011

es Sigitai pilniibaa piekritu, tur vadiba pret darbiniekiem izturas loti zemiski.
Es tik briinos, ka vadiba vel nav aizdomajusies lidz tam, kapec ir aizgajusi nu jau visi vecie un labie darbinieki, kuriem sis darbs varda vistiesakaja nozime patika.Nemaz nerunajot par jaunajiem, spejigajiem darbiniekiem.
Iesaku aukstakai prieksniecibai so visu kartigi izvertet.