www.sudzibas.lv Hepburn villa Neprofesionāls personāls

Hepburn villa - Neprofesionāls personāls

Ja esat sevis cienoš un profesionāls meistars,tiešām neiesaku braukt uz pārunām par darbu šajā ekskluzIvo apartamentu "Moon river spa" atpūtas kompleksā! Uzņems patīkama dāma,laipni visu izstāstīs un tad nosūtīs uz prasmju pārbaudi it kā pie kādas no galvenajām "profesionālākajām" meistarēm! Tur visdrīzāk jūs sagaidīs viepli pārgriezusi matrjoška, visdrīzāk bez nekādas profesionālas izglītības un sapratnes par profesiju! Nu un tad,ja gadu garumā esat iemantojis pārliecību par savu profesionalitāti atiecīgajā amatā,varat pirms sākt atrādīt to nolaist toletes podā! Ar neizsakāmu baudu kukla Maša,jūs kritizēs "počemu tak, nepravelno,ooj eta ošibka, a što vi sečas delaitje??!!!!!!". Ja esat pieredzējis amata pārstāvis jutīsieties pavisam nelāgi ņemot vērā,ka pati "Galvenā meistare" ar savām tizlajām replikām un jautājumiem rada iespaidu ,ka apguvusi provesiju Youtube vai kādā lētā kantorī! Priekšniecībai vajadzētu stipri izvērtēt ,kas un cik profesionāls cilvēks pārbauda kandidātu prasmes vai vismaz iemācīt "galvenajām meistarēm" turēt mēli aiz protēzēm! Ja nepatīk- uzredzēšonos čau ,nevis pārgudri filazofēt un atklāti apšaubīt atnākušā meistara prasmes!

E

spaguru 19.04.2016

Cik es zinu, šī dāma - Matrjoška sen jau tur nestrādā. Un manas pārrunas pagāja lieliski, ļoti aukstā līmenī.
Lielisks kolektīvs, profesionāla komanda, pienācīgs atalgojums. Šī ir vieta, kur ir patīkami strādāt.

L Legend 02.10.2016

Neiesaku nevienam tur stradat, priekšniecība pretīga!

M mandala 18.10.2016

Tu kur strādāji? Apsardzē?

F freebird 25.10.2016

Prasīga jā, bet ne pretīga..

F freebird 25.10.2016

Atkarīgs kurā nodaļā strādajat - apsardze, konsjerž serviss, spa, pludmale..