www.sudzibas.lv Helovīns Helovīna svetki

Helovīns - Helovīna svetki

Nu ta tad, es nedaudz neieredu helovīnus. Es nesaprotu jēgu bērniem kuri ir vel ļoti jauni (parasti no 6-~12 gadiem) staigāt pa svešām mājām un prasit konfektes. Protams tas nav slikti ja bērni iet un prasa pie pazīstamiem cilvēkiem, bet pie svešiem. Kāpēc mums visiem ir stāstīts ka nedrīkst kāpt svešiniekam mašīnā vai iet kādām pakaļ kuru nepazīsti. Šis ir tāds pats gadījums tikai tu nokļūstu pie ta cilvēka mājās. Sazin kāds cilvēks var tev pagadities. Un pie tam lielākai daļai so bērnu pat nav līdz vecāku. Es esmu nedaudz šokēta šādā vecāku rīcībā - laist savus bērnus pie nezinamiem cilvēkiem, un vēl piedāvās ārā ir tumšs un cilvēku uz ielām arī ir pamaz. (ka nelielu piedevu gribu piebilst ka es neesmu nemaz tik veca, ja kads to padoma. Man ir 17 gadu un saku domāt ka cilvēki kuri gandrīz 2x vecāki nevar padomāt par risku kuram pielauj savu bērnu.) bet man nav problēmu ar tiem vecākiem kuri iet līdz saviem bērniem.

A Anonīmā persona 31.10.2018

Tas ir viņas viedoklis,kuram īstenībā piekrītu,BET tomēr-kāpēc mums ir tagad uzreiz jāsalecās un jādara uzreiz viss ko citas valstis dara?Un,protams,nevienam jau neaizliegs svinēt,vienkārši lai apzinās ko dara...

S Sudzibu queen 31.10.2018

Paldies.

S Sudzibu queen 01.11.2018

@bez_vārds padomā loģiski kas notiks ja tas bērns nokļūs pie kāda slima cilvēka. Es domāju ka tu labi saproti ko es domāju ar slims cilvēks. Maz ir bijusi tādi gadījumi ka bērni pazūd un tad tiek atrasti šausminošos stāvoklos. Un šis ir līdzīgs gadījums, tikai tas bērns nokļūst pie šis personas mājās. Un tā vairs nebūs bērna vaina, bet gan viņa neatbildigo vecāku vaina.

č Čupakabra 01.11.2018

Dārgā agresīvā bezvārde/bezvārdi,kas tā dievina rietumniecisko! Tavs stils ir tieši padomisks un kategorisks, neiecietīgs pret atšķirīgo viedokli. Vai par toleranci esi dzirdējusi/dzirdējis?

Rīgа 01.11.2018

Tvaika ielā atkal kāds izmanto internetu bez atļaujas?

S Sudzibu queen 01.11.2018

Vai ne? Pag... a kā tu dabuji internetu tur?

A Alexa 01.11.2018

Personīgi man šie svētki riebjās, paši nekad neesam svinējuši un bērniem neesam ļāvuši vazāties apkārt pa naktīm. Kādreiz palasīju rakstiņu kā viņi ir izcēlušies- vēsturi, nu sorry, mums to nevajag. A tie, kas kā apmāti skrien, izrotā māju utt, nu svinat kautkādus tur amerikāņu svētkus, neviens jums galviņu par to nepaglaudīs. un pagājšgad mums kaimiņiem dzīvoklim šādi jauki bērniņi bija durvis sagriezuši ar nazi un sakrāsojuši, jo redziet neviens neielaida iekšā, zinu, ka kaimiņi bija aizbraukuši prom pie vecākiem ciemos.

Es pilnīgi piekrītu.

donna b 01.11.2018

Majaas ir suns kas rej ja kads klave pie dyrvim un zidainis, kas bistas no troksna. Uzliku zimiti pie durvim, lai nezvan. Latviski un krieviski. Bet kadas 7 reizes tika zvanits un vel spardija durvis. Nu bet vai sie berni nav debili? Braucu liftaa , kopaa tadas resnas meitenes ar make up un rij kuliti ar cepumiem. Vienk fuj tie nav nekadi svetki un kas tis bernus laiz araa, vini trauce apkartehiem un doma tas ir ok!

Piekritu.

V VilnisBanga 01.11.2018

Rekets svētku aizsegā :D ja neatdosi konfektes, tad nosmērēs durvis. Uzskatu, ka šie svētki ir sviestaini un viss šis pasākums ir uzmācīgs.

S Sudzibu queen 01.11.2018

Tas un vēl tie arī nav droši svētki. Reāli viss kas tev jādara ir jāiet pie svešiniekiem nakti un jāprasa konfektes. Ko salietojies bija šis cilvēks kurš so izdomāja?'

S Sudzibu queen 01.11.2018

Tad jau labāk lai Ķekatas svin. Vismaz latviskāk.

A Alexa 01.11.2018

Labi ja vēl nosmērēs. Diemžēl bērniem ir iestājusies tāda visatļautība, ka tiek sabojātas durvis, slēdzenes. Pagājšgad kaimiņi sauca policiju, diemžēl, jo pēc helovīniem bija bērni sagriezuši durvju apdari

S Sudzibu queen 01.11.2018

Ne tikai tas mums tika uzlauztas cilvēku paskastites. Un kāpņu telpā atzīmēta ar grafiti zimejumiem

KennyS 28.06.2020

Tas viss ir Krievijas plāns izpiest naudu no cilvejiek Jo no kurioenes tas konfektes tad nak?>?! PROTAMS KA NO AUSTRUMIEM

B Black_WiTcH666 22.02.2023

В этом то и весь смысл праздника, какие проблемы?