Hansapost.lv - Brāķa prece

ES nekad neko vairs nepasūtīšu HANSAPOST , jo cik pasūtu daļa preču ir vistiešākie brāķi vai nepilns sūtījums ar brāķi vēl kopā. Viņi tās mantas šķiet ka par velti dabū un tad tirgo. Jo kā tad citādi var būt, kā pasūtu auskarus, viens ir salūzis vai ar defektu? CIK esmu zvanījusi, tad man iesaka tos nēsāt, jo varbūt neesot nemaz tik liels brāķis. Sūtīšana atpakaļ ir par brīvu, bet ja ko apmainīt gribi, tad atkal jāmaksā par to pašu nepilni 6 eiro. Paldies! Tad es atkal kārtējo lietu izsviežu miskastē, jo kur gan likšu salauztu auskaru, kuru nevar salabot? Šmaukšana vistīrākā, liekas, ka ko tirgo ar atlaidēm un lēti, bet īstenībā tie ir brāķi. Attieksme arī zvērīga, nav jēgas tur zvanīt, tāpat atšūs. Divas reizes pazvanīju, bet bezjēdzīgi.

D

R ri4y 28.04.2015

kāpēc to pašu no Ķīnas nepasūti pa 0.20-1 eiro?

C cecem 28.06.2015

Tas gan, ieej http://aliexpress.com un pasuti 3x leetaak sho pashu preci, bez pasta izdevumiem