www.sudzibas.lv Hansabanka Hansabankas attieksme pret klientu "pretimnākšana"

Hansabanka - Hansabankas attieksme pret klientu "pretimnākšana"

Mīļie cilvēki, ja gribat dzēst kredīta maksājumu, izrādās tas nav nemaz tik viegli!
Esmu kredītā ņēmis automašīnu, bet ni krīze manā makā un mašīna tiek pārdota.Tā kā šobrīd automāšīnas ir zem tirgus vērtības, pārdodu to par mazāku summu, nekā līguma cipars.Palieku bankai parādā nepilnus 1500EUR.Iepriekš sazvanoties ar savu dīleri Evu Viļumsoni, viņa man izskaidroja ka jā varam pārreģistrēt līgumu uz atlikušo summu sastādot patēriņa līgumu, iepriekš rakstot iesniegumu.Izdarīju visu ko viņa man lika.Ierados bankā norunātā laikā, bet tur...viņa bola acis tā takka neko nezinātu, liek no jauna rakstīt iesniegumu, kuru izskatīs 10 dienu laikā-murgs!Klients negaidīs 10 dienas!Un tā arī bija.Cilvēks ir gatavs maksāt bankai mašīnas vērtību un es ar jaunu līgumu nomaksāt atlikušos 1500EUR, bet tāds piņķeris!Un tā arī ir-klients ir pazaudēts, bet es jau februārī brīdināju ka mašīnu pārdošu jo nespēju maksāts, bet viņa man pretī atsit-bet ir krīze un visiem visu vajag-man vienalga.Jā un par to ka viņa visus neatceras ar ko kad runājusi, jo redziet viņai ir pāri 1000 klentiem.Tad nedari to ko tu nespēj pavilkt!Un vēl kas mani šokēja.Visu laiku strādājām kopā ar Lailu Bankovsku-nekādu problēmu, aizbraucu uz Saules akmeni, vienmēr pieejama un visu izstāsta un atrod risinājumu, bet nu mani pārsteidza, ka ar kredīta klentiem nodarbojas līzingu nodaļa Kaļķu ielā-kāds man sakars ar līzingu!!!Esmu redzējis kā bankā iejiet cilvēks un pēc sarunas ar klientu servisa administratoru, nomet atslēgas un nokliedz lai savāc savu mašīnu-laikam jau tāda pati problēma bija un nākamais kas bankai pasludinās savu maksāt nespēju un nometīs atsleģas un atstās savu mašīnu būšu es.Un lai piedzen kaut caur tiesu to kas un no kā man nav!!!

U Uģis riktigais 07.05.2009

Varbūt arī.Un tad Tev bankai varbūt būtu mazāk jaatmaksā.Katrā ziņa situācija nepatīkama.

J jo 07.05.2009

Ja esi rakstijis kautkadu iesniegumu tad vienmer saglaba kopiju, ja nedod paprasi lai taisa kopiju! Tad vares pieradit ka kautko esi rakstijis, un ka ta nau tava vaina, ka viniem ir slikti apmacits darbinieks un nespej pildit savus pienakumus ka nakas!

M Marks 07.05.2009

Godātais rakstītāj, nevajag visu uz citiem velt . Visi arī ir cilvēki. Un tie cilvēki Jums deva NAUDU!!! Man arī pašam ir kredīti un pašam arī ir ļoti smagi, bet negrasos nevienu vainot. Bet runājot par piedziņu ir tādas nepatīkamas lietas, ka ja tev nekā nepieder, tad tiesa tik un tā piespriež no tevis piedzīt. Bet ar to nekas nebeidzās!!! Tiesas spriedums ir spēkā 10 gadus. Pēc tam to var pagarināt vēl un vēl. Tas nozīmē, ka visi tavi legālie ienākumi, kapitāla daļas(jebkuru tavu SIA u.c. atņems), auto, nekustamie, vērtspapīri u.c tiks pakļauti piedziņai. Vislabāk, ja tev ir plika alga. No tās var tikai 20% atkabināt. Tā kā tas nav risinājums - man nekā nav un ejiet visi kakāt!. Arī visus laulības un īpašumu maiņas līgumus apstrīd uz nebēdu. Tā kā... turamies...lai veicas...

A Aigars 08.05.2009

Ļ. cien Marks.
Precīzs tu esi piedziņas lietās!!!Lai pamēģina piedzīt, bet pirms tam lai iepazīstas ar kredīta līgumu un līzinga nosacījumiem un atrod atšķirību starp kredītu un līzingu!Droši vien štata vietas samazinātas un apas kredītgrupas ir apvienotas un nekompetents darbinieks nespēj ar to visu tikt galā!Tās nav pirmā reize, kad šai bankā saskaros ar bardaku-haosu zināšanu līmenī!
Ļoti žēl, bet biju labākās domās par šo banku, tagad atliek tikkai cīnīties uz nebēdu!

J jurčiks 10.06.2010

Man pirms laika, bija ļoti laba alga, banka sūtīja savus piedāvājumu - līzings, patēriņa kredīts, ego, un vēl visādus sū..., pašam savs menedžeris, utt. šodien ienākumi-10% salīdzinot ar iepriekšējo periodu, viss pamazām sāk "pierimt". Bankai nav vajadzīgi nabagi, tai vajadzīgi cilvēki ar "piķi', kurus var kāst. Parazitē uz citu rēķina, tu strādā, pelni naudu, bet banka tev laipni piepalīdz izsaimniekot tavu nopelnīto naudu.Vēl vairāk, dod vēl un vēl. Viņi jau zin labāk, cik tu vari nopelnīt, cik tev var paņemt, bet šodien, kad mani ienākumi ir samazinājušies, es 1)domāju par savu eksistenci, bet bankai tas nav saprotams.
Vairs nepagarina līgumus, kaut arī procenti tiek maksāti, tiek piedāvāti dažādi varianti kredītu atmaksai.Tas notiek tikai tagad, kad es vairs nevaru maksāt. pirms gada gāju uz banku, lūdzu, lai atliek maksājumu, varbūt ir kāds cits piedāvājums?!Nebija. Attieksme vēsa, ieteikums- maksāt savlaicīgi... Parazīti jāmočī! Ieteikums - cīņa!