Hansabanka - Pateiciba

Esmu Hansabankas kliente jau dazus gadus.Mana banka ir Talsu Hansabanka un par so banku un, protams, taas darbinieceem -velos teikt pasus jaukakos vardus!! Lai ari ir rindas, bet ikvienam klientam tiek veltita uzmaniba un laipna apkalposana, un draudzigs smaids! Man daudz ir sniegts derigas informacijas par kreditkartem, maksajumu iespejam, uzkrajumiem u.c.pakalpojumiem.Loti labprat iegriezos shai bankaa un uzskatu to par draudzigu banku !Ipasi lielu PALDIES teiksu Egitai S., par veiksmigi noformeto kreditu un lielisko sapratni! Tagad man ir majoklis.Mana pieredze ar so banku ir bijusi loti pozitiva un PALDIES VISAM BANKAS DARBINIECEM par laipno apkalposanu !Veiksmi Jums ari turpmak un vairak pozitivi noskanotu klientu!

H

M morics 14.11.2008

pašreklāma

Z Zinta 24.01.2009

Man gribētos arī teikt tikai labus vārdus par šo Banku. Ļoti atsaucīgi, laipni operatori.