www.sudzibas.lv Hansabanka Smieklīgs personāla atlases process

Hansabanka - Smieklīgs personāla atlases process

Personāla atlases process sini banka ir vienkārši smieklīgs!!! Smejas tiesi par cilvekiem, kuri pieteicas darbam dazadas Hansabankas filiales. Runa iet par Klientu apkalposanas specialista amatu. Kadu laiku atpakal pieteicos sim amatam divas filiales- 1. pilseta, kura dzivoju, 2. blakusesosa pilseta. Pieteicos jau otro reizi, 1. reize sanemu vestuli, kura bija teikts, ka it ka vini izpetija manu pieteikuma CV, un, diemzel, pagaidam es viniem nederu. Otro reizi pieteicos pec nepilniem diviem menesiem, un mani uzaicinaja uz "Darbu grupa"( jasaka, ka nekadu parmainu mana CV nebija!!!). Si intervija, " darbs grupa" bija organizeti, lai atlasitu darbinieku tiesi uz filiali, kura atrodas pilseta, kura pati dzivoju. Pec paveikta darba mums pazinjoja, ka gadijuma ja mes izturejam 1. turu mums pazvanis un uzaicinas uz 2. interviju, preteja gadijuma mes sanemsim atteikuma vestuli. Japievers uzmanibu tam, ka vairakas manas pazinjas strada Hansabanka, un man jau bija zinams ka notiek atlase, un pats interesantakais, ka vinam nekadas otras intervijas nebija!!! Otra tiksanas nozimeja, ka jus esat pienemts macibas. Pec dazam dienam sanemu zvanu- mani uzaicinaja uz 2. interviju. Atbraucu, satiku ari meitenes, ar kuram iepazinos 1. tura. Intervija bija atkal jasak no sakumu, visu to pashu par sevi, jautajumi atkartojas, tikai ar citiem vardiem...Tad beigas man pavaicaja, vai man joprojam ir aktuala ari otra filiale, kura es pieteicos, es atbildeju, ka JA. (Pie tam pajautaju, vai ir iespejams pec laika pariet uz filiali,kura atrodas pilseta, kura dzivoju. Pirma tiksanas man atbildeja kategoriski- NE.Otraja intervija- PRECIZAS INFORMACIJAS NAV.) Interveteja pateica, ka nedelas laika bus atbilde- zvans, ja mani panema, vestule, ja ne. Pec 8 dienam, tresdien, sanemu zvanu. Man pazinoja, ka uz filiali, kura atrodas pilseta, k. es dzivoju, es netieku,tur esot ierobezots vietu skaits, bet toties vini var man piedavat to otru filiali, ka macibas saksies kaut kur 3 nedelju laika.Es paprasiju padomat lidz nakamas dienas ritam( ta ka man bija vel dazi darba piedavajumi, vajadzeja apsvert, kas tomer bus izdevigak, sakara ar brauksanas izdevumiem), man atbildeja, ka ja, labi, sazvanamies piektdien. Pa tam dienam es uzzinaju, ka Hansabanka ir izsludinats jauns konkurss uz to pasu amatu filiale, kura es netiku, ĻOTI IEROBEZOTU DARBA VIETU skaita del. Noteikta diena piezvaniju uz Hansabanku un pateicu savu atbildi par piedavato- " JA es piekritu", un pavaicaju par esosu sitemu- tikko man saka, ka vietu skaits filiales ir loti ierobezots, bet tani pasa laika ik pec divam, trijam nedeljam interneta jauni sludinajumi!!! Celonsakarigu atbildi es nesanemu. Pavaicaju, ka tad ir, vai mani rezultati nevar piedalities jaunaja konkursa, ja vins noteik pilnigi UZREIZ pec iepriekseja( divaini, vietu tacu it ka nav!!!).Sanemu atbildi:" Es noskaidrosu" Es velreiz pavaicaju, kad tad isti sakas macibas. man atbildeja, ka pazvanisot man pirmdien un pateiksot datumu un laiku, kad bus velreiz jaierodas, lai satiktu specialisti, kura ari sniegs visu to parejo informaciju- par macibu norisi, laiku, vietu un tml. Pirmdien zvanu nesanemu. Otrdien zvanu pati un prasu, ka tad tur isti ir, jo uztraucos, ka man nepazvanis, es neieradisos un manu pieteiksanos anules. Personala dalas darbinieci izbrinijas ka mani nepazvanija, bet velreiz pierakstija manus datus, atvainojas un teica, ka drosvien specialiste ir loti aiznemta, ka ta noteikti sazinasies ar manim rita. Tomer ari tresdien un ari ceturtdien man neviens nepiezvanija. Piektdien zvanu pati. Saku, ka esmu tada un tada, ka gaidu zvanu... Man atbild, ka man ir aizsutita atteikuma vestule, ka vini izvelejas citu cilveku. ES BIJU SHOKA!!! Pirms parim dienam atteicos no parejiem darba piedavajumiem, jo tomer uzskatiju Hansabanka piedavato par visvairak atbilstosu manai izglitibai un tml. Es saku vaicat ka vispar tas ir iespejams, kas par atbildibu un vispar par organizaciju un tml. sapratu ka mani vinkarsi megina apmulkot. Darbiniece mierigi man pateica, ka nekadu sarunu par piedavajumu vinja neatceras, ka it ka es vinu nepareizi saprotu, ka vina tikai prasija vai man tas vel ir aktuali( pieteiksanas otrai filialei)...Es vienkarsi paliku mema...Ar vinu runaju, un tagad vina telo no sevim "aitu ar amneziju"! Piedodiet par valodu.Es prasiju: " Mes tacu par macibam rumnajam, un par to svarigu tiksanos pirms sakumam, vai par to jus runajat ar visiem, kuri vel konkusru nav izturejusi?" Atbilde- "Es neko neatceros". Pec dazam minutem man zvana darbiniece, ar kuru tikos 2. intervija. Ta man saka, ka mani rezultati joprojam piedalas konkursos gan uz 1., gan uz 2. filiali.MURGS kaut kads!!!Laipni ar mani runaja, it ka es kaut ko nepareizi saprotu un tml. Uz ko es atbildeju, ka ne jau man, bet gan viniem jaseko lidzi tam, kadi specialisti pie viniem strada un atlasa darbiniekus. Un jauns SURPRISE! " tagad ir 2 cilveki uz vietu tani 2. filiale, ta ka jums bus jatiekas ar filiales parvaldnieci, galu gala vinjai bus jastrada ar jums, ta ka vinjai ari ir jaizvelas"- darbiniece man pazinjoja. Nu bet tas ir vispar visam pari!!! Pirmo reizi par tadu dzirdu! Kas tas tads ir, FACE CONTROL??? Pilnigi un uzreiz sapratu, ka tada veida doma padarit mani par mulki, pilnigi skaidrs, ka pec tam teiks, ka vina izvelejas ne jus...Un logiski, ka apstridet to bus praktiski neiespejami. Tomer es pateicu labi, paldies,gaidishu zvanu. Nezinu, var but vienkarsi vel cereju uz cilveku godibu vai uz kaut ko vel...Bet pats interesantakais ir prieksa!!! Nakamaja diena lidz manim nonaca informacija, ka uzreiz pec sarunas ar manim personala dalas specialiste piezvanija 2. filiales parvaldniecei un pateica:" Pa daudz vina savas tiesibas zin, un pravas kaca. Mums tadi darbinieki nav vajadzigi!"...Nu ka jums? Uzzinot to man vienkarsi vairs nebija komentaru...Tomer nolemu aizbraukt uz tiksanos ar parvaldnieci, paskatities, ka melos un smiesies aiz acim, zaudet vienalga man vairs nav ko...Aizbraucu. Aprunajamies. Filiales parvaldniece loti patikama sieviete, parsvara kluseja un smaidija, uzdeva paris jautajumu. Visus jautajumus uzdeva personala dalas specialiste, ar kuru tikos pirmo reizi. Prasija velreiz atrisinat dazus uzdevumus no " darba drupa", bet uzskatu to par negodigu- jo mani rezultati jau eksiste un pie ta visa " darba grupa" bija iedots noteikts laiks piemeram, lai iepazitos ar kadu banka piedavato produktu, lai pec tam " pardotu" to specialistam. Te man bija it ka japarada savas zinasanas. Bet tas jau ir smiekligi!!! Es tacu zinu kadas " specialistes" sez musu filiales... Uz jautajumu par iespejam pariet uz citam filialem, no sis specialistes sanem konkretu atbildi-" ja, pilnigi iespejams, tikai janostrada kadu noteiktu laiku uz vienas vietas".

Neskatoties uz to, ka vis tas bija teatris no vinu puses, es biju ista. Intervijas beigas man atkal pateica, ka atbildi sniegs loti atri, tas nozime ja JA es sanemu zvanu, ja NE man aizsutis atteikuma vestuli. Zvanu es nesanemu...

PRETIGI!!! Tipiska NETIRA organizacija!!! Viss nopirkts un pardots!!!

Pienem 2. kursa studentus ar 9 paradiem no 1. kursa, bet smejas par cilvekiem ar izglitibu, velmi macities un stradat!!!

Un lai musu valsts pec tam neraud, ka visi jauniesi, studenti, es, starpcitu, runaju gan par krieviem, gan par latviesiem, aizbrauc uz Iriju un UK, ari talak, kur viniem vismaz neseko lidzi diskriminacija, kur stradajot videja limena darbus viniem pietik naudas gan dzivei, gan macibam.

PRETIGI!!!

W

H he 29.04.2008

Varu piekrist autoram! Atlases sistēma Hansabankā ir nožēlojama, varbūt pati banka nav slikta, bet atlase ir vienkārši ārprāts. Es pats esmu gājis tam cauri un arī man kaut kas līdzīgs no tā visa bija. Esmu runājis ar daudziem cilvēkiem un viņi ir teikuši tā, ka HB vajag tikai tādus cilvēkus, kas pakļaujas viņiem, nevis kačā pravas, jo tādi, kas to dara, var viņus "izstumt". Manuprāt, mūsdienās ir ļoti daudz labu darbu nevis strādāt tādā vietā.

E Enrike 04.05.2008

Pats esmi bijis atlasē Hansabankā.. Nav tik traki. Pie kam "2. kursa students ar 9. parādiem no 1-ā kursa" - tas ir neticami, par cik 2-ajā kursā pārceļ ar ne vairāk kā 8 (vai 10) kr. p. parādu.. 9. parādi noteikti pārsniedz kredītpunktu parāda pieļaujamo apjomu..

S Siirsa 04.05.2008

Neesmu strādājusi bankā, bet mans darbs bija saistīts ar nemitīgu cilvēku bēdu uzklausīšanu. Domāju, ka tas arī ir viens no iemsliem kāpēc tik ātri mainās darbinieki, to ir grūti izturēt, vajag stirus nervus, lai klausītos kā uz tevis bļauj tai pat laikā smaidot un mājot ar galvu, ka klientam taisnība, lai gan zini ka galīgi nav tasnība. Un šādiem darbiem tas arī ir noteicošais - vai tu spēj paciest nejauku attieksmi vai nē, ja nespēj esi izkritis, ja bankā pieņemtu katru histēriķi varu iedomāties, ka drīz vien rakstītu: HB apkalpošana zem nulles, tur neejiet, briesmīga banka.

A Alifka 05.05.2008

vini prieksroku dod hansabankas stradnieku beerniem :)tpc tur tikt i rgruuti :(

J Jānis 16.05.2008

Pilnīgi piekrītu tam, ka personāla atlase Hansabankā ir pazemojoša!!! Varu to droši apgalvot, jo esmu pats par to pārliecinājies. Augstprātīga un pazemojoša personāldaļas darbinieku attieksme un liekuļošana, kā arī zema piedāvātā darba samaksa ir tas, kāpēc es izlēmu nekad vairs nepretendēt ne uz vienu vakanci šajā bankā. Man tagad arī ir riebums pret šīs bankas piedāvātajiem pakalpojumiem !!!

J Jānis 16.05.2008

L Līga 27.05.2008

Interesanti - kādas ir šīs meitenes vērtības un intereses, ja viņa gatava veltīt tik daaaaaudz laika pilnīgi haotiski aprakstot kādu atlases procesu???? Kāds rezultāts? Kur iztērēta enerģija? Ieteiktu drīzāk palūkoties uz sevi un patiesi uzdot jautājumu "KAS MANĪ IR TĀDS, KA MANI NEPIEŅĒMA? KĀDĒĻ ES NEESMU PIEMĒROTA ŠIM AMATAM?"
Kā var nojaust, meitenei ir būtiskas attieksmes problēmas (acīmredzot arī pret sevi).
Esmu 2x mūžā izgājusi nopietnus atlases procesus starptautiskos, liela vēriena uzņēmumos. Pirms tam biju rūpīgi izpētījusi uzņēmumus (to vēsturi, vērtības, attīstības potenciālu, iepazinusies ar cilvēkiem no šiem uzņēmumiem) Zināju, ka vēlos šos amatus, tādēļ visus uzdevumus pildīju pēc labākās sirdsapziņas, uz jautājumiem centos atbildēt maksimāli skaidri un izsmeļoši. Un man bija vienalga, cik cilvēku ir konkursā, jo zināju - ja ļoti ļoti gribēšu un parādīšu visu savu potenciālu (kāds man arī ir:), tad noteikti mani pieņems šajā amatā.
Haotiskajai meitenei gribu atbildēt - jāsaprot, ko Tu gribi, kas ir tas, kas Tev jāattīsta, lai to sasniegtu. Pretējā gadījumā Tu vienmēr saņemsi to, ko negribi:)

V VE 16.06.2008

Pilnīgi piekrītu, Hb attieksme pret saviem darbiniekiem kā pret vergiem, Mūžam neiešu tur strādāt :) kaut arī divas labas draudzenes tur strādā..algas ļoti zemas...jāstrāda visu dienu un par karjeras izaugsmi arī smiekli nāk 1x gadā paaugstina ; un alga kļūst tik par nelielu summu lielāka, atšķirības nekādas. Un vēl patīk tās davaniņas (prēmija) pie. Kolonna pa 5 ls :) kā labākajam mēneša darbiniekam, nu tas ir smieklīgi ko var nopirkt kolonna pa 5 ls..ņirgāšanās.. drausmīga iestāde...un kas tur strādā jūtas kā vergi, vienkārši ganjau nekā cita nevar atrast, ja jau būtu tik labi tur, tad jau hb vislaik nemeklētu darbiniekus, gudri cilvēki neiet uz turieni strādāt..Un ja jau ņem ar 1. kursa izglītību, tad man vispār nav ko teikt, kas tā par banku, meitene finansēs nekā nejēdz bet bankā strādā :( iezubra runājamo un izliekas baigi gudrā :)

K kate 16.06.2008

Piekrītu raksta autorei- tie murgi amīšiem domāti.
Pirunāja mani piedalīties vienā rimi programmā.amats debīls, užņēmums debīls, bet man patika, ka piedāvājums strādāt vadošajā amatā. Gadu divus, es labprāt būtu pastrādājusi kaut vai tikai CV ieraksta dēļ.
Bet pēc intervijas, es sapratu, ka nav vērts. Intervijā ajutājumi kā pirklasnieka atmiņu kladē-laikam trūka tiki jautājumu par manu mīļāko ziedu krāsu un dziesmu. Pilnīgi tukša laika izniekošana. Dažos no viņas "oriģinālajiem" jautājumiem es pat paturpināju, jo viņa runāja lēni un bija neticami paredzama. Un viņa pārsteigumā iepleta acis neviltotā izbrīnā: "interesanti, kā es varēju zināt, ko viņa teiks" :) Izbrīnijā, ka tik debilus jautājumus uzdeva jauna meitene. Pilnīga idiote. Kā nav kauna taisīt superduper lielos konkursus uz debiliem amatiem un pašiem izturēties tā it kā strādātu prezidenta kancelejā. Un vēl tās trīs kārtas- smieklīgi! Lai iet ieskrieties. Amats nav pat vienas intervijas vērts. Kad aizgāju prom no intervijas- sapratu, ka tik aptaurētā kolektīvā negribētu strādāt un ja mani paņems, es pateikšu visu, ko domāju un no amata atteikšos :)
Tā ka- padoms autorei- ja Tevi jau pirmajā reizē atšuj- nepiesakies vēlreiz- tāpat nepaņems. Un otrs padoms- ja tev pasaka, ka intervija notiek divās vai trīs kārtās-ielāgo, ka runa ir par uzņēmumu, kur prāts nav cieņā, kur vajag amīšu bezkaunību, kur Tavas spējas nevienu neinteresē, kur galvenais visiem pretimnācējiem stāstīt, cik tu labs un būt par roklaižu visiem. Man tas liekas pazemojoši, jo normālos darbos ir normāls sludinājusm ar normāli uzskaitītām prasībām, darba pienākumiem, un priekšrocībām. Tad no atsūtītajiem CV izvēlas atbilstošos un kādus 2-4 uzaicina uz pārrunām, katru, protams savā laikā, un to kuru izvēlas, tam piezvana un slēdz darba līgumu. Ja taisa atlases kārtas, tad tas ir debils uzņēmums- baigi vajag! Turklāt es nezinu, kā vispār iespējams izvēlēties kandidātu pēc tik debiliem jautājumiem.

X xx 18.06.2008

Man paris gadus atpakaļ arī iznāca piedalīties HB pārrunās, pārrunas bija 2. kārtās. Ar ko izgāzos - zinu - pastāstīju ar kādām HB darbinieku kļūdām saskāros strādājot citā darba vietā - nekompetnece konkrētu jautajumu risināšanā, cik noprotams darbinieku zināšanu trūkuma dēļ, utml., sniedzu konkrētus piemērus par to, kas un kāpēc bija nepareizs, par cik līdz intervijas darbība bija saistīta ne ar banku sfēru, bet bieži nācās sadarboties ar dazādu filiāļu un dažādu amatu darbiniekiem. Toreiz man likās, ka daru pareizi - jo nācu ar savām zināšanām, nevis par to, kā varbūt vajadzētu labāk, bet kā noteikti vajaga darīt (runa ir par dokumentu tiesiskumu un 100% zinu, ka man bija taisnība) - mani uzklausīja, bet paldies - jūsu kandidatūra nav atbilstoša. Kā vēlāk dzirdēju no tur strādājošajiem, tad tā bija vislielākā mana kļūda - parādīt, ka saproti vairāk nekā citi... Pelēkajā masā visiem jābut pelēkiem :))) Bet viss notiek uz labu, pelēkā darbinieka vieta man arī nav pieņemama, ir citi darba devēji, kas tieši priecājas par tiem, kas nāk ar savu nostāju, u.tml., vnk - klerkiem ar klerka dvēseli ir piemērotas klerka vietas, bet cīnītājiem - cīnītāju vietas, un nav tā, kā raksta daži komentētāji par to klerku stresu un to, ka rakstītāja ir histēriķe, kas netiku galā, jo klientu apkalpošana pie lodziņa ir sīkums salīdzinot ar to, kad uzņemies atbildību par projektu un tā sekmīgu novadīšanu - tur atkla nepieciešama savas nostājas aizstāvēšana, neatlaidība, utml., lūk tam klerks nederēs nekad, bet otrādi var gan - cinītajs miera liekā ir mierīgs :))

N nasty 18.06.2008

HB nav ne vainas...esmu vienas shadas parrunas piedalijusies, un mani pat pienjema darba bet atteicos, jo bija labaki piedavajumi un interesantaki... nu neizturas tur necienigi, izturas ljoti laipni un nerada iespaidu, ka vinji njirgajas, man parrunas patika, turklat par cik man izglitiba nav saistita ar ekonomiku, pashai bija liels izaicinajums pildit tos visus uzdevumus un saprast ka ari es to speju :) forsha banka vienmer patikusi... apkalposhanas zinja... neko sliktu nevaru teikt...cilveki kas tur strada vienmer atsaucigi, laipni smaidigi...
autorei ieteiktu tik daudz necepties, nevienu vien reizi dzive sanjemsi atteikumus, un ja par katru atteikumu shi tik garu penteri rakstisi... nu sorry... neesi tu ari kompetenta tada gadijuma...

E Estere 20.06.2008

Esmu konkurentbankas darbiniece, zinu, kā notiek personāla atlases process. Pilnīgi normāli, ka šī meitene netika pieņemta. Bankā jābalstās tikai uz pārbaudītu informāciju, patiesiem datiem, cilvēkam jābūt konkrētam, diplomātiskam, komunikablam u.t.t. (protams, ka vēl daud citu faktoru..) Visā tekstā ir pretrunas, nesaprašnas, informācija, ko viena tanta teica u.tml. Ja tāds ir sākums, kamēr cilvēks sevi cenšas parādīt no labās puses, tad kas būs vēlāk?! Personīgi necienu šādus cilvēkus, kuri izdara secinājumus neuzklausot visu pušu argumentus, kuri nemeklē vainas sevī, kuri sevi vērtē augstāk par citiem (nepamatoti) un savā tuvumā tādu kolēģi ar šādu vērtību skalu, nevēlētos.

V viss 20.06.2008

viss var būt ;)))

J janka 30.06.2008

Kādreiz kad bija labie laiki un daudzie strādājošie nebijai aizbraukuši uz ārzemēm, es kandidēju arī uz Hansabanku. Tur tiku pieklājīgi atšuts jau pirmajā kārtā, jo man, redz, ir gari mati. Tas neko nenozīmē, ka kopti un sapīti bizē, bet visādi panki Hansabankai neesot vajadzīgi. Aizgāju skumjš, ka neiedzīļinās, vai var būt labs darbinieks ar gariem matiem, bet neko darīt... Pagāja 2 gadi, sāka trūkt darbinieku, saņēmu zvanu - Te Jums no Hansabankas zvana, mums ir Jūsu pieteikums uz apkalpošanas speciālista amatu. Mēs gribētu ar Jums tikties pārrunās!?
- Es to pieteikumu aizsūtiju Jums pirms 2 gadiem...
- AAAA!!! Bet Jums ir aktāla šī vakance?
- Toreiz biju uz pārrunām un manu kandidatūru noraidīja dēļ gariem matiem. Jūsu zināšanai - matus neesmu nogriezis!
- Bet tam nav nozīmes. Vai Jūs vēlētos tad..?
- Nē paldies, man jau ir labs darbs! Bet paldies!
-Žēl! Labi, paldies par sarunu!

Lieki teikt, ka es tagad pasmaidu, kad ieeju Hansabankā un redzu kādu ārišķīgi atšķirīgu cilvēku!

R Romeo 02.07.2008

Šito rakstiņu autorei vajadzēja ielikt portālā www.tavsdarbs.lv, lai citi darba ņēmēji zina kā pret potenciālajiem darbiniekiem izturas šajā uzņemumā! Tur var uzzināt par attalgojuma lielumu katrā konkrētā uzņēmumā, vadības attieksmi pret darbiniekiem un arī kā tiek maksāta alga - visa oficiāli vai daļa ploksnē.

R Romeo 02.07.2008

Romeo >>Janka.
Kad es biju aizgājis uz darba pārrunām Hansabankā (Saules akmens ēkā), pie 10 pretendentiem iznāca personāldaļas darbiniecei, kurai bija blondi uz vienu pusi pārliekti, izlaisti, šķidri un ļoti gari mati līdz nabai (kā Vasiļisai prikrasnajai). Sajūta bija tāda, ka viņa bija tikko kā izkāpusi no gultas, kas atradās blakus kabinetā vai kā ganībās izlaista jauna ķēve. Man piemēram, bija nepatīkami uz viņu skatīties. Galu galā es taču atnācu uz banku, nevis uz vakara pasākumu stiptīza klubā. Matus taču varēja saņemt kā pieklājas. Tā, ka viena otra meiča izskatās sliktāk nekā puisis ar gariem, bet saņemtiem matiem. NAV kārtības Hansabankas personāldaļā, NAV!!! Pašiem personāldaļas darbiniekiem ir jāpamācās lietišķā etiķete.

J juris7oo7 06.07.2008

nu vispar par šo komentāru un parejiem komentāriem esmu izbrīnits . tada sajūta ka te doti vairakiķi komentāri ar to banku starpniecību kā Hansabanka kas aizstāv savu vārdu . vispār man ir bijušas sadarbības ar vairakām bankām kredītliniju jomā . tapēc varu pateikt to kas ir labākā banka kur tik tiešām ir prieks iet sadarbības joma . un tā būtu ( PAREX BANKA ) . tur tādu problēmu un nezin ko nesu manījis . kapēc esmu nācis pie secinājumu . tapec ka dažās bankās esmu manījis visādus knifinus kurus es neminēšu . bet esmu vienkarši no tām bankām atteicies . nu publiskot ka tevi nepaņema darbā gan tam nebija jēgas . ka kanēkā darba vietas ir arī citās bankās kur var tevi paņemt ja tu esi talantīga savā sfērā . nu ja mani mēginātu apmānīt un nezin ko vel es vienkārši iesūdzētu tiesā . kanekā ir ari tādas iestādes ka cilvēktiesu departamens un pārejās iestādes . bet tākā tev te nav nekā īpaša kā to ka nepaņēma darbā nevaru palīdzēt . un velkas nespēlējiet bērnu spēles apmelnojot viens otru . tas nav risinājuma būtība . tas būtu viss

G Garamgajeja 15.07.2008

Šādu personu, kas ne tikai neprot izteikt savu domu, bet arī neprot latviski rakstit: pazvanit, pa tam dienam, celonsakarigu atbildi, kura atrodas pilseta, kura pati dzivoju, drosvien, rezultati nevar piedalities jaunaja konkursa- šo sarakstu varētu turpināt un turpināt! Šausmas!!! Man būtu ne tikai kauns, pat bail šādu "klientu apkalpošanas speciālisti" laist klāt klientiem! Un ņemot vēra toreizējo tirgus situāciju darba tirgū, ari šādi cilvēki tika aicināti uz atlasi, pat pec pirmās noraidīšanas! Protams Tavs CV nebija mainījies un noteikti ilgi vēl nemainīsies, bet tirgus gan šobrīd ir mainījies!

Z zz 15.07.2008

Ka var pieteikties Hansabanka vakancem? Gribu tur stradat! Uzrakstiet ludzu e pasta adresi vai parrunu vietu un kabineta numuru. Paldies! Как зарегестрироватся на вакансии в Hansabanka? Хочу там работать. Напишите адрес телефон и номер кабинета для переговора с председателем по вакансиям. Спасибо. Вознограждение гарантировано.

J Jurģis 16.08.2008

priekškam tā cīnīties par 200 LVL mēnesī :D