Hansabanka

Filiaale "Zemgale" Vieniibas gatve.Darbiniekiem, vienkaarshi, prasaar ar mietu.....Sekojoshais notika ap 14:00:Pienaak SMS, ka mana VISA ir atjaunota un varu to sanjemt savaa filiaalee. Ierodos peec nedeeljas, iznjemu numurinju ar kaartu + 2 apmekleetaaji, bet laiks paiet 30 minuutes, OK.Jauna meitene blondiine ar apaljiem vaidzinjiem pakrata kartona kastes un saka; nee, nav mums nekaadas juusu VISA kartes, gaidiet Septembra meenesi, tad jums vecaa karte beigsies un jaunaa buus gatava.Paraadu vinjai SMS, vinja saminstinaas: Nu, labi, paskatiishos veelreiz! Ooo, jaa, tieshaam ir! Atvainojiet.Domaaju, pie reizes pajautaashu, kaapeec man nestraadaa Mobilaa banka lai papildinaatu ZeltaZivi, es zvaniiju uz INFO line un man teica, ka kautkaads informatiivais rezziims man ir, bet ne pilnais. Operatore, nee, man viss raada, ka jums viss ir piesleegts un straadaa. Nodemonstreeju, ka izsuutot SMS ar papildinaajuma summu man atnaak:"Konts nav pieejams..". Vinja atkal paskataas, nee, viss ir labi, jaastraadaa. Meegjiniet veelreiz! Meegjinu, bet rezultaats tads pats. Operatore: Aaa, jums te tajaa mobilaa banka tikai interaktiivajaa rezziimaa, bet es jums tikko ieliku pilno....Bingo.Un shitaadas lietas gadaas ikreizi, kad banka kautko sadomaa manos uzstaadiijumos pamainiit, vienmeer jaateeree laiks+benziins un veel jaastaasta darbiniekiem, kaa jaastraadaa.

S saule 24.08.2010

Galvenais, ka ar humoru viss ir Okey :D :D :D