Hansabanka - Kredīts

2006.gada panemu studejas kreditu! Divus gadus macijos un tad sakara ar berninu aizgaju no skolas!
Sakuma nekas netika minets ka procentus vajadzes maksat uzreiz ar pirmo samaksu par skolu- tad nu citigi maksaju! un vel teica ka 30% nonems no kredit summas ja piedzims bernisns- bet tagad zino ka newis studejas kreditam bet studejosajam kreditam tada ekstra- Tiesi cik maksat vajadzeja- es nezinaju- apmeras summas maksaaju- ieejot internetbanka to vareju apskatities! bet pagajuso gad oktobri man liekas 60 dienas bija palikusi minuss summa- bet nu ta minuss zime bija nieciga- kadi divi lati! tad nu ta- pagajuso gad aptuveni oktobri man piezvana creditreforma un pasaka ka manu kreditu hansabanka ir atdevusi winiem un viniem ir japiedzen viss kredits! Bet kredits ir nemts ar galvotaju- ne man- ne galvotajam nebija sutita neviena vestule par to! Es nestradaju- ar mazu bernu- neprecejusies bet dzivoju ar berna tevu!- pasai ienakumu nav! Creditreforma pieprasa vienkaarshi lai es maksaaju 50 ls menesi- pirmo samaksaaju 50 - peec tam 30 ls- bet nu jau divus menesus maksaju 20 ls- jo vairak vienkaarsi newaru atlauties!- vismaz ne pagaidam! creditreforma draud ar tiesu- newienu menesi neesmu kavejusi- bet tikunta draud! Ko man darit ?- Varbut tur kkas nepareizs???? vnk esmu izmisuma un nezinu ko ieakt!

G

T t 23.10.2010

Tā arī visu laiku ir bijis.
Tiek dzēsts studējošo, nevis studiju kredīts.
Vajag rūpīgi izlasīt līgumu, ko paraksti.