Gros Auto - Serviss

Biju aizvedis labot savu auto, gultni nomainija, bet pierakstīja visādus citādus darbus. Šķidrumu pārbaudes, durvju eļļošana, kaut to nebiju lūdzis. Ok, viss saprotams, mistiskas stundas rēķināšanas, naudas plēšanas.. Pēc pāris nedēļām sākā problēmas. Panelis zaigo kā ziemassvētku eglīte. Jo redziet, nevar pajautāt vai bojāto abs vadu nevajadzētu nomainīt, es tak nevaru tam auto apakšā tikt un uzminēt kas saplīsi. Visi šķidruma trauki, stūres pastiprinātājam, bremžu šķidrumam ir nenormāli pārlieti. Vai tad uz tiem trauciņiem tāpat vien ir uzrakstīts "min" un " max"??? Sēdēju garāžā un ķeksēju ārā lieki ielieto. Kauns un negods, un vēl prasīt tādas naudas summas par paviršo darbu?! To kantori Maskavas ielā pie t/c "Dole" vajadzētu klapēt ciet!

H