Gros Auto - garantija

Labdien gribu uzgazt meslu spaini gros auto servisam,par vinu veikto,vai neveikto darbu. Aizdzinu savu auto remontet degvielas sistemas problemu,si uz reiz pie kompja,sprauslas neiet, aizveda parbaudit , viss ok, rokas talak devielas reikas spiediena varsts jamaina, mes varam saremontet, lai man letak , ok vakara masinu var savakt , nonema baku izskaloja , varbut,. Par varsta remontu nav nekadu dokumentu, meistars saka JAIET, nu ko,atpogajam macinu 160lvl,,taja skaita par sprauslu parbaudi,kapec?Reali vinu kasjaks, ka nepareiza diagnostika.Sieva prieciga brauc majas, Garantija par padarito darbu 6men, nauda samaksata, Pec nedelas braucot uz Somiju, masina atkal noslapst,sakas vecas kaites,slapst un nomirst. Auto atrodas Somija,vajag braukt uz darbu, bet nav ar ko. Zvanu gros auto stastu problrmu, vini neko nevar palidzet, vini tipa teica ka detalja var nomirt.A garantija par darbu?Nu neko nevaram palidzet. Piedavaju viniem apmaksat servisa izdevumus Somija, bet sie man tikai , nu mes jums varam tikai atgrist jusu naudu un viss.A ko man darit ar nomirusu auto,ar kuru jabrauc uz darbu.
Reali besi vinu attieksme, bet tam ir risinajums,lieta tiek virzita uz tiesu, jo vini neapzinas savu vainu.Zel ka LV ir tadi krumu servisi, biju labakas domas par to.

N

Sardele 27.06.2012

Tev piedāvā atgriezt samaksāto naudu un tu vēl čīksti?? Vai arī tu gribi, lai viņi tagad brauc uz Somiju, skatīties vainu? :P

K kontaktiem 26.08.2012

zinu ka gros auto cakaree klientus uz nebeedu...vienam pazinam itkaa bremzu klucus nomainiija..bet netika nomainiiti..un veelviens suudzeejas ka tika piecakareets.

N niknais 28.10.2012

Pagajis jau vairak ka pus gads, zvanija puisis no Gross auto, atzina vainu un ludza, lai iznemu sudzibu no si saita, atbildeju, ka to izdarisu, tad kad atgriezis man naudu par neveiktajiem pakalpojumiem, ka noskaidrojas, autoservisa kur remonteju auto, meistars paradija, ka degvielas bakas skruves no dzimsanas nav kustinatas, bet Gross auto panema ap 60 lvl par bakas tirisanu, ko vini tur iztirija, varbut tikai degvielu noleja?
Ja nu Gross auto parstavji lasa so saitu, tad jums butu jazin, ka jusu servisos strada, netikai blezi, bet ari zagli, cienijamie klienti, IZVAIRIETIES NO GROSS AUTO PAKALPOJUMIEM.

p.S . Gaidu atgriesto naudu.

Dannii Disaster 28.10.2012

Nezinu kaapeec cilveeki vispaar brauc uz tiem GrossAuto, Malek, Kemi un liidiziigiem autoservisiem. Vai domaajat, ka tur ir labaaki meistari? Protams, ka nee. Visiem zinaams, ka tur divreiz vairaak samaksaasi par darbu / rezerves daljaam, bet kvalitaate no taa labaaka nepaliks. Jaabrauc uz gimenes autoservisiem - privaataam garaazhaam, kur straadaa cilveeki, kam patieshaam interesee mashiinas. Jo glaunaaks serviss, jo daargaak apmekleejums izmaksaas.

Tieshi ar GrossAuto man nav bijis daudz pieredzes. Vienu reizi biju pie viniem... darbinieki kaut kaadi uzpuutiigi loshi, kas vispaar ar cilveekiem neprot runaat (vismaz man bija radies taads iespaids); cenas - nereaalas. Meeginaaja man iestaastiit, ka indzhektoraa esot vaina (kaa var ko taadu apgalvot, ja pat nebija izbraukushi vai apskatiijushi auto); pie tam, skaidri vinjiem pateicu, ka probleema ir degvielas sisteemaa, nevis indzektoraa (pirms vinjiem jau bija diagnostika uztaisiita). Vispaar neklausaas ko vinjiem saka un veel pretii runaa. Gudrinieki atradushies. Na*** man ar taadiem laiku teereet?

Par doto situaaciju: a ko tad GrossAuto bija jaadara? Jaabrauc uz Somiju? Un ko vinji tur ar to nomirusho mashiinu iesaaktu? Vispirms tachu ir jaapieraada, ka mashiinai probleemas radushaas GrossAuto veikto remontdarbu deelj...