Gros Auto - autoremonts

Ja velaties lai par dargu naudu jusu autinam, ieliek to pasu veco detalu, ka rezultata nauda samaksata, bet defekts nav noversts, centisies neatdot prasito veco detalu, jo to vareja pieremontet un izmantot talak, ja apsolito 3 lidz 5 dienu remontam, esat ar mieru gaidit gandriz menesi, tad sadu servisu Jums piedava Grosauto.

P PIKRITU 09.04.2008

PALDIES DIEVAM KA ATTEICOS NO SA SERVISSA PAKALPOJUMIEM.VAJADZEJA NOMAINIT DETALI PRIEKSNIEKS SASKAITIJA CIK TAS MAN IZMAKSAS DROSI VIEN KA SUMMA IZNACA PAR MAZU VEL PADOMAJA UN PIPRASIJA NEREALU SUMMU UN PIE TAM PATEICA KA JAGAIDA 5 DIENAS JO LAIKA NAV UN PECTAM VEL REMONTAS NEZIN CIK.SIM PIEDAVAJUMAM ES NEPIEKRITU. CITA SERVISA MAN VISU REMONTU PAEICA VIENA DIENA!!!

R romans 18.04.2008

O, ja pazistama situacija, es tam ari cauri esmu izgajis!

G Guntis 22.07.2008

Manam SCORPIM salūza ātrumpārslēdzēja bīdstienis. Tā kā atrados uz Jūrmalas šosejas, mani "aizšlapēja" uz GROS AUTO Zemzaru ielā. Meistars apsolīja stieni nomainīt stundas laikā (servisā ierados ~23:00). Pēc trīs ar pus stundām darbs bija paveikts, no manis par stieni, tā nomaiņu un, vārdā nenosauktiem papildus darbiem iekasēja 57 LVL. Pricīgs, ka līdz rītam tieku mājās nomazgāties, lai dotos uz darbu, braucu prom...
Diemžēl, līdz mājām netiku. Ganību dambī atkal nevarēju ieslēgt nevienu pārnesumu. Kāds taksists no rīta aizvilka autiņu uz mazu netīru servisiņu Tvaika ielā (aiz "Aldara"). Tur puiši pameta citus aizsāktos darbus un ķērās pie mana Fordiņa. Noskaidrojās, ka GROSĀ veiktie papilddarbi ir mana salūzušā bīdstieņa metināšana, par ko servisa puiši bija stāvā sajūsmā - šādu nedarbu viņi redzot pirmo reizi!
Lūk, tātad es samaksāju par jaunu detaļu, bet saņēmu atpakaļ savējo!
Šajā servisā puiši darbu paveica 15 minutēs - nekā sarežģīta tajā darbā nebija, un lielākā daļa no šī laika tika patērēta cita bīdstieņa meklējumos... Par darbu un labu (lietotu) bīdstieni samaksāju 15 LVL.
Šī ir mana antireklāma haltūristiem lielos autorizētos, sertificētos, spožos servisos, un reklāma darbarūķiem necilos mazos servisiņos, kam rūp klientu piesaiste ar ātri, rūpīgi un lēti padarītu darbu!

O oracle 17.10.2008

Man arī ļoti negatīva pieredze ar šo kantori. Iekasēja 11Ls par nepadarītu darbu. Negāju kasīties, jo mans tam patērētais laiks būt 4x dārgāks. Pluss vēl visam tam vairākas dienas čakarēja smadzenes.