Gros Auto - ATLAIDES

GROSAUTO ATLAIDES NEDARBOJAS.

Man ir Grosauto klienta karte, kura dod atlaides gan autodaļām, gan servisa pakalpojumiem.

Iebraucu Grosauto servisā veikt nelielu darbiņu. Tika sastādīts rēķins un gala summu bija X Ls. Tā kā man jau bija aizdomas par šī kantora negodprātīgo cenu politiku, tad paziņoju, ka man taču ir Grosauto atlaižu karte un rēķins tika sarēķināts pa jaunu, bet gala summa diemžēl bija tāda pati, kaut arī man atbilstoši Grosauto lojalitātes programmai pienācās 10% atlaide.

Gribu rosināt visus Grosauto atlaižu kartes īpašniekus rīkoties līdzīgi, lai Grosauto vadība aizdomājas, kā arī iesaku nenoslinkot un informēt Patērētāju tiesību aizsardzības centru, lai kopīgi mēģinātu padarīt vidi, kurā dzīvojam, - godīgāku!

A autoskola 15.07.2014

Nu taču attopaties! Atlaides ir cilvēku mānīšana. Grosā man aprēķināja cenu detaļai ar "atlaidi" par 30% dārgāk nekā cituviet bez atlaidēm, protams es biju šokā, jo momentā sapratu, ka tā zelta karte ir nules verta, nu neko apraudājos un gāju tālāk. Taču priekš manis šī kompānija strādāja pedējo reizi, un vairs netērēšu savu laiku uz viņiem. Vienkārši ar savu apmeklējumu Jūs lidzfinansējat sev netīkamas kompānijas. :)