www.sudzibas.lv Gribu.lv Adminstrācīja

Gribu.lv - Adminstrācīja

Ja sagribēsiet šajā saitā ielikt sludinājumu ar nr.jums bus vinu nr.jāzvilina ar viltu,jo nr.vini visiem nedos un dos tikai tad ja pateiksiet,ka esat masāžas salons,kurš grib reklamēties viņu saitā. Maksā dargi 40ls men.itkā populārakais saits,bet tur tak neti kad var kko sarunāt,jo ir tikai vieni tīņi,slimie,perversie utt.Sājā saitā reti var kko jēdzīgu atrast. Expermenta noluka ieliku nr.un katrs 2 zvanītājs bija pusaudzis,nenopietni laika tērētāji,slimie,perversie utt. Taka ja jums patīk šāda slimo publika droši liekiet tur sludinājumus un gaidiet brīnumu:}

E

D daceeee 22.11.2012

Tak tajā saitā neko jēdzīgu sabīdīt nevar. Vienivienīgi jaunieši un slimie...saruna randiņu neierodās..un tādi laiku kavētāji tur ir papilno. nesaprotu kur ir prāts kko tur meklēt viss tak skaidrs un vel maksāt par tukšu gaisu tādu summu...

L Līna579 23.11.2012

Protams ka tādi saiti ir pēdējā ākstīšanās, vēl jo vairāk ir sākusies jauna tendence visiem šiem saitiem, īpašnieks tak ir viens...Tu reģistrējies, apmaksā visus VIP un ...profils tek bloķēts..es biju šokā kad izlasīju bloķēšanas iemeslu-prostitūcija!Man gribējās viņus iznīcināt par tādām fantāzijām.Pats galvenais, ja vēlies atbloķēt savu profilu, vari to izdarīt par paprāvu samaksu...jūs saprotiet kas te ir par lietu?!?!?!Jūtos kā vecajos 90-tajos, visatļautība un klaja aplaupīšana!

J Jānis Šukots 03.09.2016

nevaru bildes ielikt,kas par probleemu tizlajaa gribu.lv

B Baal Gjiimis 07.01.2017

NAV IESPEJAMS IEVIETOT BILDES< ir pareiza formata un izmera bet taas nepievienojaas, tur strtada likrokainji daunji vnk.

V [email protected] 20.08.2017

Gribu.lv nepilda savas funkcijas,un es esmu par to,lai šo saitu vispār likvidē.Atradīsies tāds ,kas darīs šo darbu ar atdevi

Aigars31 24.05.2018

megjinaju likt sludinaajumu.. neesmu ar problemaam un pievienoju foto bet pedejas divas reizes to pievienot sludinajumam neizdevaas .. tadelj sludinajumu neieliku iepazishanaas.. nekvalitatiivs saits..

K Kristīne Klisane 06.05.2022

Palidziet man

K Kristīne Klisane 06.05.2022

Palidziet man loti ludzu

G Gribulis82 19.01.2023

Man bija gribu.lv ielikta bilde vislaik peksni panem un izdzes sodien kapec ta tas jau nau normali

G Gribulis82 19.01.2023

Kape man pazuda bilde profila

M Marikovs 19.01.2023

Kape dzes ara manu foto