www.sudzibas.lv Greenwash.lv ĻOTI slikts serviss

Greenwash (SIA Eco Cleaning Service) - ĻOTI slikts serviss

Aizvedu savu auto uz Greenwash Rīgā, Lielirbes ielā 17A, lai veic tam pilnu salona ķīmisko tīrīšanu + automašīnas ārpusi nomazgā. Rezultāts tāds, ka iztīrīts pilnīgi prasti, uz ātro; griestus uztaisīja vel netīrākus kā man bija; būtībā skaties uz jebkuru stūri un Tu redzēsi netīrumus un nekvalitatīvu darbu; bet galvenais vel tas, ka sabojāja manu Pioneer magnetolu, kurai uzradās pat lieli mitruma plēķi, un šobrīd daļēji nestrādā pogas + atpakaļskata parking kamera!
Džeki tik taisnojās, ka viņi visu ir tīrijuši, visus auto vienādi tīrot un tā nevar būt viņu vaina. "Šī Pioneer magnetola esot nekvalitatīva un pati taisot šos visus errorus" Lai arī pirms šī "brīnišķīgā" kantora apmeklējuma ne ekrānam, ne pogām, ne kamerai, nekam nebija ne mazākās problēmas!
+ mans auto bija reāli tikai viegli netīrs.
Pēc ilgas runāšanas tērēju savu laiku, braucu vēlreiz, atstāju uz vēl vienu dienu, lai saved visu kārtībā. Rezultāts- iztīrījuši šoreiz ir vismaz labāk (bet tāpat ne perfekti) BET Pioneers tāpat nestrādā, un atpakaļskata kamera ne tik!
Viņiem nav meistari, lai to salabot, un kā jau minēju, viņi uzskata, ka "tā nemaz nevarot būt viņu vaina."
Joks tāds, ka viņu mājas lapā viss izskatās ļoti kārtīgi un profesionāli, bet aizbraucot dzīvē- pilnīgi pretējais- prasts kantoris, ar pilnīgi nekvalitatīvu apkalpošanu! Nevienam neiesaku!!!
P.S. Bildēs ir tikai daļa no visas "tīrības un kvalitātes" kuru uzreiz pēc "Pilnas salona ķīmiskās tīrīšanas" piedāvā Greenwash.

E eddy 03.05.2016

es pats mazgaju masinu tur neskapec man puisi vinu nomazgaja perfekti un bez visadiem kasakiem varbut tev vienkarsi pati masina ir loti netira parto bildi kuru tu ieliki pioneer vinam rakstits pievienojiet vadu.

A Arturs Sniegavirs 03.05.2016

Var redzēt, ka esat kāds no tā paša uzņēmuma! Nevajag tēlot kādu svešo klientu!
*Ļoti vāja latviešu valoda!
*Tikko tikai piereģistrējies šeit, lai uzrakstītu šo vienīgo komentāru!
*Ļoti slikta angļu valoda, jo tur nav rakstīts "Pievienojiet vadu"