GRANDCAR auto noma - auto noma

Sveiki apkrāptie. Gribu pabrīdināt par jau iepriekš minēto dāmu Karinu Saņuku un viņas partneri Ingaru Dalbi. Nav atmetuši vecos niķus apkrāpt savus klientus. Autiņu iedeva , bet drošības naudiņa pēc līguma nosacījumiem kaut kā neskaitas atpakaļ. Saprotu ir reizēm neparedzēti apstākļi, pazvani, apspriedīsim, atrisināsim. Uz epastiem neatbild, klausules neceļ, bērnudārzs. Kolēģi - 7 reizes pārbaudiet ar ko pinaties, kaut vai ieguglējat un paskataties, kas tie tādi.

D Dainis001 26.01.2015

Jā mūs arī apkrāpa Karīna Saņuka un Ingars Dalbs.

L Loner 27.01.2015

Mani arī. Došos uz policiju.

G grandcar 28.01.2015

sazinieties ar GRANDCAR.NEVAJAG APMELOT, NOSKAIDROJIET KO NODARĪJĀT AUTO UN TAD RISINIET PROBLĒMAS.

L Loner 28.01.2015

Policija gan tiks galā, kurš kuru apmelo. Starp citu, čeku vai kvīti arī neviens nav iedevis. Tātad nodokļus arī nemaksājam par komercdarbību.

zirgs_kamene 29.01.2015

paldies par bridinajumu, neizmantosu vinju pakalpojumus