www.sudzibas.lv Grand Prix Vēstules ar krāpniecisku saturu

Grand Prix - Vēstules ar krāpniecisku saturu

Kurš zina, kas tās ir par vēstulēm, kuras atkal izsūtītas pat sen mirušām personām, piedāvājot laimēt 20 000 latus? Vēstules parakstījuši Ričardas Bernotavičus "Readers Digest pārstāvniecības Latvijā RD Baltic valdes loceklis" un Juris Visockis "Apgāda Jumava prezidents". Pēc satura kaut kas līdzīgs nigeru piedāvātajiem naudas aizdošanas pakalpojumiem, varbūt kurš zina ko tuvāk?

V Vasilijs 16.08.2011

neiedziļinoties izmetu miskastē un to pašu iesaku arī pārējiem !

H Haralds 16.08.2011

Ja ticeesiet visaadiem "locecliem", tad veelaak nevajag zeeloties, ka
atkal apkraapusi!

T ToHaralds 16.08.2011

Ja esi tik gudrs, paskaidro, kāds ir šo krāpniecisko darbību mehānisms?

N nasa 02.08.2012

Saprotams, mehānisms ir vienkāršs: cilvēkus pievilina ar loterijas summām, lai pasūtītu grāmatu, kuras lapas pēc tam saņemsiet pa pastu un maksāsiet. Pat ilgi maksāsiet. Par loteriju kā tādu - aizmirstiet. Saņem nezin kāpēc gados vecāki ļautiņi, cerot, ka iekritīs. Negods Jurim Visockim!!!

N nina31 13.12.2014

Jā tiešam tie ir krāpnieki, es arī iegrābos, kā tāda aita!atnāca man grāmata, kaut gan es nepasūtīju neko!!!Samaksāju viņiem 17.eiro!
jūtos pilnīgi tizli!!!Nepasūtat neko no šiem krāpniekiem!!!

N nina31 13.12.2014

Viņi ir krāpnieki es arī jūtos.kā aita!Samaksāju 17.eiro par tizlu grāmatu, kuru nepasūtīju.

J Johans55 16.01.2020

Tādos gadījumos atsakieties no sūtījuma (lai sūta atpakaļ)un nekas tādā gadījumā nav jāapmaksā,pat pasta izdevumi nē!

Ausainītis 13.12.2014

Tas ir leišu cietumnieku kantoris, arī man sūtīja kilogramiem makulatūras ar milzu solījumiem. Bija kaut ar ko iekurt krāsni, arī par to paldies!

Andris Sa 17.05.2019

Разводилы. Уже 10 лет разводят пенсионеров левыми призами за их же деньги.

J Johans55 16.01.2020

Ja atnāk sūtījums un jūs viņu neesat pasūtījis unjums viņu nevajag,tad atsakaties no tā un nekas nebūs jāapmaksā!Lai pasts sūta atpakaļ nadresātam pa viņu pašu naudu!Pat ja esat pasūtījis un pirms saņemšanas esat pārdomājis-arī tad varat atteikties no sūtījuma saņemšanas!