www.sudzibas.lv Gotika auto rupjība, pienākuma neizpilde

gotika auto,benzīntanks Baldonē - rupjība, pienākuma neizpilde

Labdien, Baldones DUS Nivals, piederošajam uzņēmumam SIA Gotika Auto, strādā ļoti rupja, nepieklājīga pārdevāja Iveta, kura neizpilda savas pārdevājas pienākumus, piemēram gan pagājušo nedēļ, gan vakar viņa attiecās man ieliet degvielu, kaut gan degviela cisternā bija, viņa paziņoja, ka degviela neesot un man neliešot!
Viss aizsākās pagājušās nedēļas sākumā, kad arī gribēju ieliet degvielu, samaksāju par degvielu ( Dus ir priekšapmaksa), un gaidīju, lai varētu ieliet, Iveta bija aizmirsusi palaist degvielu..., kad pēc vairāku minūšu gaidīšanas aizgāju pie pārdevējas, jautājot vai varbūt man kādreiz ielies degvielu, viņa izskrēja no aizmugures kur skatījās TV, un ar lielu niknumu, ka es atkal esmu viņu iztraucējusi, palaida beizdot man degvielu

Lūdzu izskatīt, šās pārdevējas atbilstību amatam!
P.S. Esmu dzirdējusi arī no citiem Baldones iedzīvotājiem negatīvas atsauksmes tieši par šo pārdevēju

I

M Mārcis 14.09.2011

izskatās, ka pircēja atrada objektu uz ko izgāzt savu negatīvo attieksmi.

I iedzīvotājaDina 14.09.2011

Visu cieņu, Inese!! Uz benzīntanku braucu regulāri pildīties, bet nekas tāds nav bijis. Visas pārdevājas ir laipnas un apkalpo pieklājīgi. Meitenes turaties! Izskatās, ka Inesei ir vnk nepatika pret šo pārdevēju vai kas cits. Un nerunājiet, Ines, visu iedzīvotāju vārdā!! Nav smuki. Atbildiet pati par sevi

J jēcispēcis 14.09.2011

skatos Inesei pareizrakstība ļoti pieklibo:D:D:D

J Juris 14.09.2011

Inese vnk ir stulba un gan viņai tas nāks atpakaļ un ceru, drīz!

S Sindijs 14.09.2011

HUMORAM!!! VĀRDI NO INESES TEKSTA- pārdevāja;man ieliet degvielu; degviela cisternā bija (Inese redz cauri visam); man neliešot; viss aizsākās (gluži kā pasakā); palaist degvielu; varbūt man kādreiz ielies degvielu; izskrēja no aizmugures; palaida beizdot man degvielu.
Tā arī nesapratu, kur tā degviela bija jālaiž vai kas tur bija jālej tai Inesei!
Bet tas tā.
Inesei -psihiatrs jāapmeklē vai kāds cits, kas viņai kaut ko ielej un palaiž;
Ivetai- neapvainoties uz slimiem cilvēkiem.
Visam DUS Nivals kolektīvam- izturību.
Man nekādas pretenzijas nav.

K Kārlis 14.09.2011

Inesei, lai laba veselība un labi darbojas fantāzija. Ja esat nikna, ejiet ar nagiem zemi uzrakt. ...un dusmas izgaisīs, nebūs jāizlādējas uz citiem cilvēkiem:D:D

A Aija 14.09.2011

Ja Tev pārdevēja Iveta nekad nelej to degvielu, ko tad Tu brauc???????????????? Izskatās, ka gribi kasīties!!Padomā ar galvu ko runā! Neapmierinātā Inese...Nenomelno cilvēkus un benzīntanku. Varbūt būsi bijusi kur citur, vienkārši domāji, ka biji benzīntankā. Neņem ļaunā, bet kaut kas ar Tevi nav labi.
Šodien intereses pēc biju iebraukusi. Degviela tika man pārdota, pārdevēja apkalpoja laipni.

G Gatis 14.09.2011

Riktīga "Kombuļu " Inese. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

T ToGatis 15.09.2011

Šī arī tikpat resna un smirdīga kā vārdamāsa?

B bratans 15.09.2011

Cerams, ka visas Ineses nav tik stulbas un kašķīgas. ...

M maija 17.09.2011

Inesi laikam nav kas kārtīgi apmierina, tāpēc šai nekas nepatīk, visi ir kašķīgi un rupji. Riebīgi, ka tādi cilēki meklē kur izgāzt dusmas.

K krista 19.09.2011

Ko tu te Inese kluksti!!! Neielēja, neapkalpoja, rupja u.t.t. Varbūt tu uzrakstīji savu raksturojumu!!! Ir nu gan pretīgi cilvēki. Ka tik kādu apmelot!!! Viss nav labi.FUI...!!!

J Jancis 19.09.2011

NEŅEMIET GALVĀ!!!PĒC TEKSTA VAR REDZĒT, KA INESE IR NERVOZA UN NOGRIBĒJUSIES!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

B Baldjož 19.09.2011

Baldone-splošnoi baldjož!