www.sudzibas.lv Golden Saga Pārdēvēju attieksme

Golden Saga - Pārdēvēju attieksme

veikalā Golden Saga (tā saucāmā Juvelieru Fabrika Nr.1 Dzirnavu ielā) man pārdeva nekvalitatīvu preci. bija speciāli jābrauc uz centru, lai risinātu problēmu. Pārdēvēja Tatjana un mācekle Jūlija knapi sasveicinājās, problēmu atrisināja juvelieri, bet es negribēju preci, kas bija no sākuma defektīva. kā arī bija žēl patērētā laika. Pārdevēja Tatjana brauca virsū, paceļot balss toni, neuzklausoties manas pretenzijas. Mācekle sēdēja, apt nepieceļas un piesmējās, un komentēja kaut ko klusi, jo pieredzes atklāti risināt klienta problēmu viņas acīmredzot nebija. Viņām abām palīdzēja apsargs, tāpēc bija diezgan grūti aizsargāt savas patērētāja tiesības ar tādu spiedienu. Attieksme vienkārši izbrinīja, kaut ko tādu var sagaidīt tikai no lētākiem pārtikas veikaliem.
Veikalā noteikti neatgriezīšos, gan neprofesionālu pārdevēju dēļ (es saprotu, ka viņām mazas algas, bet neviens netur tevi darbā, kas tev nepatīk), gan nekvalītātīvas preces dēļ, Kaut arī viņas mēģināja savu vainu samazināt un solīja atlaides manai nākamai vīzitei.

O

E Ekaterina 10.12.2016

Sveiki,nesaprotu īsti par ko sūdzība! Es pati iepērkos Juvilieru fabrikā 1,vismaz reizi gadā par pieklājīgu summu,un tādu apkalpošanu un profesionalitāti reti kur atradīšu Latvijā!