Golden Saga - nemaksa algas

Народ не ходите работать в ювелирную фирму SIA Golden Saga !!! У данной фирмы ювелирные магазины в Риге ( в торговых центрах, в районах ) . При приеме на работу, обещают золотые горы . Практика показывает, что не платят . Естественно, официальную часть по мин. ставки 1, 25 лат /час они перечисляют на карту, но конверт платить не хотять, либо намного больше, чем договаривались. При увольнении вообще канверт не платят !!! При приеме, говорят, что не хотят кормить наших чиновников, типо поэтому у них ´' черный нал ' и платят они его честно . Не верьте !!! Пишу телефон контакта, чтобы не попасться - 27014179 ; [slēpt]@inbox.lv /. Ищите других работодателей и НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ ХОДИТЕ РАБОТАТЬ В ДАННУЮ ФИРМУ ( они еще себя зовут и SIA Baltic Jewellery Store )

S Santa 29.05.2011

Обсолютно согласна, всё в этой фирме завязано на обмане, обмануть работников, обмануть покупателей, не чем не брезгают

N nELLO 01.06.2011

С данной фирмой сталкнулась лично!!!Конверт не выплачивают !Директор фирмы Игорь Петров -та сволочь!!!
Хотелось бы призвать их к ответственности!!Кроме не выплаты зарплат у них хватает нарушений, так же уголовного характера!
С такими людьми нужно бороться!!!

N Natalja 06.07.2011

Porabotala v etoj kontorke. Horosho shto vo vremja prosekla shto k chemu. Tam dazhe pri zhelanije normalno ne po rabotajesh vso vremja kakijeta pridirki. Nachalstvo ishet povad ne platitj zarplatu. Mesto raboti dla otchajishevsja ljudej. Oklad 200ls a trebovanij na 500.

E elīna2 08.03.2012

Pieteicos uz darba interviju, apņēmīgi aizbraucu ar stopiem 200 km, līdzi ņēmu somu ar lietām intervijai: drēbēm, matu taisnotāju, lietišķās etiķetes grāmatu, ko pārlasīt (tā gan nebija vajadzīga, nekādu manieru Genādijam nav :D) tiešām nopietni gatavojos, pat krievu valodā mācījos iespējamos jautājumus, kaut gan necik nerunāju krieviski, bet centos nepajokam... Man ļoti ļoti vajag darbu un es gribu strādāt! Pieņēma darbā, teica, jāiet apskatīties jaunā darbavieta (pretim Proves birojam, Vecrīgā), jasatiekas tur pēc stundas. Aizeju uz turieni, gaidu, jaunais darba devējs Genādijs kavē pusstundu, ir ziema, auksts vējš. Zvanu sekretārei, jautāju, kad būs, sekretāre atbild, ka tūlīt jau būšot, tā 3 stundas nogaidīju, protams, vairākas reizes zvanīju, visas reizes atbildēja, ka tūlīt būs, beigās pateicu, ka ilgāk negaidīšu, un stopēju atpakaļ pa tumsu. Un lai es uzticētos, ka man tāds naudu maksās? Ja pat nevar laikā ierasties! Turklāt ar mašīnu! Protams, es neko sliktu sākumā nedomāju par šo firmu, jo nemēdzu izdarīt pāragrus secinājumus, bet tā kā sekretāre man Genādija numuru nedeva, kad zvanīju kādu trešo reizi jautāt, kur viņš palicis, tad nolēmu no telefona ieiet Google, varbūt sanāks atrast Genādija kontaktus, un uzzvanīt pašai, neko neatradu, ierakstot firmas nosaukumu, pirmais, kas parādās ir sudzības! Ignorējiet sīs firmas darba piedāvājumus un pastāstiet par šo krāpniecību draugiem! Pazīstu cilvēkus, kas tur ir stradājuši, alga ir drausmīga, ja vispār ir! Firma slēpjas arī zem citiem nosaukumiem, piemēram, Rīgas Juvelieru fabrika.

L Lightnature 11.06.2013

Добрый день,
а у меня совершенно обратный опыт. Сама работала в данной фирме и ничего плохого сказать не могу. Если честно работать, то никаких проблем не возникает. А руководство всегда идет навстречу, если есть какие-то проблемы.

D Denka 26.09.2013

Какое на встречу, вы о чём? Хотя можете не говорить, пытаетесь поднять уровень шарашкиной конторы. Ни в коем случае не ходите туда работать!!! Петров по сравнению с его женой Екатериной более менее кажется человеком. Ювелир проворовался (речь идёт о магазине, который в Домине), а сняли с нас, продавцов, писали заявление об уходе по одной статье, нас же уволили совершенно по другой, при этом в офис за документами не пустили, выслали всё заказными письмами, по большому счёту, там придираются к любой мелочи, лишь бы не платить. Отпуск оплачивют только 2 недели, и то, взять сразу на 2 недели не получится, не дают, максимум неделю.

N Normunds123123 21.10.2013

Не выполняют пост-гарантийное обслуживание товаров. Пришлось написать жалобу в PTAA, ничего не покупайте в этих магазинах.

Z zero1 30.12.2013

Paši negodīgākie darba devēji!!!

J janchik 29.01.2014

Полностью согласна со всем выше сказанным, имела" честь" познакомиться с этой "канторой", была на собеседовании, и сразу в принципе понятно, что они из себя представляют...сразу видно, что работников не уважают и платить не будут! Ещё, приглашают на собеседование, а потом разыгрывают" комедию" прячутся, подключают кого-то к разговору, потом "внезапно" появляются( хозяйка) базарного вида и начинает "втирать" какую-то ерунду..., для человека с опытом и приличного сразу видно какой будет работа...

A Aigars Velvičs 26.09.2014

Labdien, visi augstāk minētie rakstītāji...
Teikšu tā..., es nepiekrītu jūsu rakstītajam viedoklim, jo parasti šeit to izdaiļo daudz krāšņāk nekā tas patiesībā ir...
Runājot par to ka šeit negrib maksāt tie ir atklati meli... Jo šeit tiešam maksā labi, jo es teikšu par sevi... atnākot uz so darbu es paprasīju vienu naudas summu, bet kad mani pieņēma darbā tad pats šefs pateica ka maksās man lielāku... un tā tas arī notiek... Es saprotu ja cilvēks nestrādā vai latviski sakot laiž luni nu tad gan tādam cilvēkam vienkārši nav vietas šajos veikalos. Veikala vadība ir par attīstību.. par visiem siem gadiem šogad Oktobrī verās vaļa 15 veikals un tas ir tikai sākums... Pirmos kucēnus vienmer slīcina un tā ir kādam kaut kas neiepatikās 5ta uzreiz sūdzību iekšā... es neesmu redzējis ka labus pardevējus te kaut kā apspiež...Vadība nāk pretim cilvēkiem no lauku rajoniem, ., .. kā tas notiek, nu piemeram cilvēks no Liepājas grib iestaties pie mums darbā... viņš brauc uz Rīgu... Un mūsu darba devēji pilnībā apmaksā ceļu... utt... Tapēc teikt ko sliktu var tikai tie kas patiesībā negrib neko darīt, jo es varu pateikt to ka strādat Golden Saga tas ir prestiži - it sevišķi tiem kas vēlās ko sasniegt, kuriem interesē izaugsmes iespējas...
Jauku dienu Jums visiem vēlot...

Attīstības direktors; Aigars Velvičs - 22830535

A AAA 13.02.2015

Nostrādāju gandrīz gadu.
Kad gāju prom - algu ta arī neizmaksāju - J.P. smejoties teica- par ko iet runa? Sāka kaut ko muldēt par inventarizāciju, bet bija ofisa darbinieks, man nebija nekādas saistības ar izstrādājumiem. Visu ko sadomāja tikai lai nemaksātu. Un nodokļu grāmatiņu vel trīs mēnešus neatgrieza!
Direktors I.P. vispār meklē tikai pie kā piekasīties.
Nekad neiet tur strādāt, nemaksā, neciena, un pretim nenāk, cik labi tu nestrādātu.

P Pikabu 26.08.2015

Ari aizgaju no GS . Sausmiga vieta. Kolektivs jauks. Viss launums iet no ofisa. Maksa niecigi maz. Visu laiku peoblemas ar remontiem, par visam kljudam maksa pardeveji kuri nav vainigi.. Neejiet tur ja negribiet vienmer justies ka zaglis!

N NIKA50 09.02.2016

Полностью поддерживаю комментарии о недостаточной оплате работников, выплате зар.платы в конвертах и очень плохом и непрофессиональном отношении к людям.Сам Петров скупает недвижимость и жалуется на маленькие выручки магазинов, постоянно хамит своим работникам многие держаться только потому что боятся не найти другую работу хотя работать по 12 часов под постоянным видео и аудио контролем ( что в офисе что в магазине) не улучшает показателей и не повышает выручки.Средний период работы в этой фирме-6 месяцев.

K Kleer 08.10.2016

Nemaz jau tik traki nav kā rakstīts! Ir vienkārši cilvēki, kas par visu sūdzas! Apšļakstīs viņu autobuss un arī rakstīs sūdzību!