www.sudzibas.lv GlassKing Slikts serviss

AtrisinātaGlassKing Sia - Slikts serviss

Labdien.
Pirms kāda laika pasūtīju logus pie šīs kompānijas. Pie pasūtījuma noslēgšanas bija viss kārtībā, atrunājām visas nianses. Galu galā kompānija nokavēja montāžas termiņus un nekādā veidā nevēlējas nākt man pretī piedāvājot atlaidi. Nokavējuma termiņš bija 2 nedēļas.
Vairāk nekad nesūtīšu šeit neko. Ļoti slikts serviss,nevēlas nākt klientiem pretīt, sāk stāstīt visādas pasakas, tāda velā mēģinot mani atrunāt no papildus atlaides.
Mīlie lasītāji sūtiet konstrukcijas kur citur, tikai ne SIA "GlassKing" uzņēmumā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Nikns klients 03.05.2016

Labdien.
Konflikts starp mani, kā fizisku personu un SIA "GlasKing" tika veiksmīgi atrisināta. Neskatoties uz radušajām domstarbībām mēs atradām kopīgu risinājumu un visi bija apmierināti.