www.sudzibas.lv Gjensidige Atteica izmaksāt ceļojuma apdrošināšanas riskā Bagāžas aizkavēšanās

Gjensidige - Atteica izmaksāt ceļojuma apdrošināšanas riskā Bagāžas aizkavēšanās

Ceļojumu apdrošināšanas pozīcija bagāžas aizkavēšanās, nozaudēšana iestājās apdrošināšanas gadījums, bagāža tika aizkavēta 2 diennaktis. Izmaksa tika atteikta.
Ja reiz bagāža ir aizkavēta, tad kāda starpība kurā valstī. Cilvēkam tas ir radījis zaudējumus neatkarīgi no tā vai viņš dodas uz citu valsti, vai atgriežas latvijā.
Uzskatu, ka apdrošināšanas kompānija rīkojas negodīgi, kad pārdodot šo polisi par to nebrīdina.
Neiesaku šo kompāniju un pati šeit vairs polisi neiegādāšos.

09.11.2018

"Lūdzu esiet uzmanīgi, izrādās, ka šis risks nedarbojās uz bagāžas aizkavēsanos atgriežoties latvijā (absolūti neloģiski) ." - apdrošināšana darbojas tikai ceļojuma laikā, viss ir pilnīgi loģiski.

F fotogrāfs 24.03.2019

IESPĒJAMS, BLĒŽU KLIĶE UN GANSTERU BANDA!