Ginters Hmeļevskis, zvērināts tiesu izpildītājs - naudas piesavināšanās

Ginters Hmeļevskis, zvērināts tiesu izpildītājs, piesavinājās līdzekļus, kas pieder citai firmai. Bankas kļūdas dēļ tika veikts kļūdains maksājums, kā rezultātā nauda iekrita Gintera Hmeļevska kontā. Tā kā tas bija klīringa maksājums, šo naudu varēja atgriez tikai pats Ginters Hmeļevskis. Lai gan viņam tika piestādi visi nepieciešamie juridiskie papīri, viņš naudu neatgrieza.
Neuzticieties šim cilvēkam, jo viņš ir negodīgs!

D Dīdī 04.10.2010

Vienīgais ko jūs būtu dabūjuši no manis būtu paldies:D

M Maris 04.10.2010

nav saprotams, ko taads cilveeks dara saadaa amataa.

G Gatis 04.10.2010

Nesen runāju ar vienu juristu, kurš teica, ka šitais Hmeļevskis esot viens no viskretīniskākajiem TI.

A andra 04.10.2010

Nožēlojami, ka Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes priekšsēdētājs piesavinās svešus līdzekļus. Manuprāt, godīgs cilvēks būtu atgriezis kļūdainu maksājumu.

L lillija 11.10.2010

Kauns Ginter!!!

K katoliete 11.10.2010

Lai top slavēts Jēzus Kristus! (flower)(flower)(flower)(flower)(flower)(flower)

Viss par un ap kristīgajiem pasākumiem, kopīgiem svētceļojumiem !
Ir izveidota pilnīgi jauna domu biedru grupa:

Lūdzu, nāc pievienojies kaut tūlīt šai domu biedru grupai!
Lai Dieva žēlastība Tevi pavada no dienas dienā!

(flower)

A Alisa 26.10.2010

Šādu jautājumu - kļūdaini vai nekļūdaini naudas līdzekļu pārskaitījumi - risināšana ir tiesas kompetencē. Personai, kura uzskata, ka ir aizskartas viņas tiesības, ir jāvēršas tiesā CPL noteiktajā kārtībā un jāpierāda, kāpēc piepeši sveši naudas līdzekļi ieskaitās parādnieka kontā, nevis uz emocionāla pamata apvainot ZTI par piesavināšanos.

R Raivo 03.02.2011

To Alisa. Mēs nedzīvojam tik tiesiskā valstī, lai iesūdzot tiesā tiesu izpildītāju varētu cerēt uz taisnības panākšanu. Pat ja viņš to naudu būtu piesavinājies bruņotā laupīšanā ar ieroci rokās, mūsu tiesu sistēma viņu attaisnotu. Tur darbojas princips roka roku mazgā un savējie ir jāpiesedz.

A abc 13.10.2011

Ginters Hmeļevskis ir nevis kautkāds ZTI bet ZTI padomes priekšsēdētājs. Lūk kāds paraugs visiem pārējiem ZTI !!! Domājat ko citu sagaidīt arī no zemākstāvošajiem!?

L legalaid 27.08.2012

Notika viena izsole kur labu divistabu dziivokli netaalu no riigas centra, G.Hmeļevska "rokaspuiši" novērtēja par Ls 1000. Pēc tam šie paši rokaspuiši ieradās pie dzīvokļa toreizējās īpašnieces un piedāvāja šo dzīvokli viņai pašai atpirkt par Ls 10 000. Teica, ka izsoli "sakārtos". Šitāda ir tā bandītisko ierēdņu shēma.

K KNNAABB 03.10.2012

Vai kādam ir kāda reāla informācija par Hmeļevski, lai viņu varētu iesēdināt, vai vismaz izjāt galvu? dodiet ziņu- mans e-pasts: [slēpt]@yahoo.com

Z Zinātāja 03.02.2014

"Bankas kļūdas dēļ"
Hmm... Tad vēlreiz - kā vaina tā bija?
Pat banku nepiemin...bet citus zākā.
Turklāt piesavinātos viņš tad, ja pa taisno pārskaitītu visu naudu uz savu privāto kontu, ne piedzinējam.

I [email protected] 14.03.2017

Ja , tā ir taisnība vajag pierādīt par zvērinātu tiesas izpildītāju.
Par naudas piesavināšanā ir noziegums .