Gimenes ãrsts Ilze Bode - Àrstniecîba

Labdien, gribu brîdinàt visas màmiñàs nekàdà gadijumà neejiet pie gimenes àrstes Ilzes Boles. Viña ir łoti nekompetenta viña man neko nejautàjot iešpricèja manam zîdainim nepareizi vakcînas. Esam izmisumà un gribam pasargàt citus bernusala no viñas.

K

A alise80 11.06.2015

Rakstitais augstak liek stipri apshaubit vardu patiesumu nemot vera ka Ilze Bode NEVAKCINE zidainjus no 2008.gada. Daktere ir ljoti profesionala sava joma, jebkada veida aktivitates, darbibas vienmer tiek saskanjotas ar pacientiem, vel jo vairak, ja iet runa par zidaini.

I Ievaq 21.10.2015

Par dakteri Bodi nav nekādu sūdzību. Visa ģimene pie viņas ejam un nekādu problēmu nav bijis.

S skota īpašnieks 12.10.2023

Daktere ir ļoti zinoša un vairākkārtīgi ir mums palīdzējusi, kad citi ārsti nevarēja palīdzēt.