www.sudzibas.lv Gimenes arsti, atra palidziba, uznemsanas nodala Nekompetence, nezinasana, neprofesionalitate

Gimenes arsti, atra palidziba, uznemsanas nodala - Nekompetence, nezinasana, neprofesionalitate

Nu tad nedelaam mani mokot busiet savu panakusi, nejegas. Veselu cilveku sakropljosushi. Ko jus medicina vispar meklejat? Gribas teikt, ja ar mani notiks, kas slikts, atradisies cilveki, kas to piemines. Ceru, ka lidz tam neaizies un ari manu sirdi vai to blakus traucekli tomer izarstesiet bez kirurgijas iejauksanas (ari manii ir cilveciskas dusmas, tapec pirmais - dusmas).
... . Atskaites punkts un talakie notikumi lidz sim bridim:
Tris reizes saucu atros, kad sakas si veida sapes un diskomforts krushu apvidu pa vidu (visas reizes atrados majas).
Vieni macija, kas tie tadi atrie un kam domati. Prasiju, lai aizved uz slimnicu. Ar nepatiku aizveda. Tur neka (manas sudzibas vera nenjema) - tikai asins un urina analizes un viena arsta divaina uzvediba - saka blaut un kaut ko skaidrot par kirurgijas nodalu.
Otrie neka nopietna. Ej pie gimenes arsta, mana majas galda atvilkne pa kluso nekaunigi ieliktdami to, kas palika pari no koardiogrammas merijumiem Vareja tachu nolikt redzama vieta vai pasi izmest miskaste tos "knibulisus".
Tresie - nu ja pirmie neaizveda un neko nekonstateja slimnicas uznemsanas nodala, ko tad mes, nedaudz papetija - salidzinaja divas papirisu kardiogrammas - it ka kaut kadas izmainjas druscin esot, bet infarkta nav (gaidam, kad bus, tada laikam doma), laikam jau osteohondroze.
Slimnicas uznemsanas nodala - pec visam proceduram un nejedzibam, maasina teica, lai es pagaidot dezurarstu, kursh ta ari neatnaca un, kad uzzinaju no citas, ka tomer varu iet, tad man neviens izrakstu neiedeva (neparadija, kad es prasiju) un tie, kas pie lodzina sezh vel pasmineja pirms mani izlaida pa uznjemsanas durvim ara.
Gimenes arsts suta pie cita arsta, kas nav saistits ar sirdi un grib parliecinat, ka taa nav sirds vai sirds asinsvadi.
Kardiogramma poliklinikaa - darba laiks lidz 16.00, ja atnac puscetros tad jau - ilgak nestradajam vai tik daudz citu darbu (liek saprast - nu ko tu te trauce. ??? ).
Kardiogramas merisana - divi sirdspuksti un njem nost, vai tad ta kads mera? Nudien nesaprotamas sadas neprofesionalitates izpausmes, saku domat vai tie ir mediki vai ruditie mezstradnieki ielikti mediku amataa vai vienkarsi kaut kada sleptaa diskriminacija.
Pieteicos uz velokardiagrafiju, laikam ta to sauc. Pirms tam talruni man medikis prasa, cik akuti? Saku, ka ljoti sap. Tapat jagaida lidz novemra beigam. ??? Tatad atkal nenoticeja. Laikam cilveki tik stipri sapinosies savos melos, ka par jebkuru citu cilveku domaa tapat.
Vai tiesam taadas negeeliibas notiek visa Latvija?
Ideala "palidziba" cilvekiem. Cilveku, kursh spejigs darboties gan ar savu pratu - veikt garigu darbu, gan fiziski (vel zem 40) vienkarsi censas izspiest ka citronu. Nesaprotu divkosigu ricibu - vieni saka, ka vajag veselus cilvekus, citi gaida, kad veselais paliks slims un vel trakak.
Situacijas neizpratne un neprofesionalitate no mediku puses (palaujamies uz baumam un pec taa arstejam cilveku, nevis pec iegutam zinasanam un palidzibas spejam).
Sodien apaksejais asinspiediens jau 103 un augsejais 160 (aptieka meriju), sapes tik pieaug - gruti elpot spiez un plesh pa vidu, sap galva, sauksu velreiz. Sakotneji vel bija ok - 120 - 70 normalais, mazliet velak 120 - 80 (pie si sakas sudzibas), ja laikus butu veikusi savu darbu (meklejusi, atradusi, arstejusi) tagad spiediena nebutu un viss jau butu laicigi noversts. Vajag tacu cilvekam ticet, ja vinjam sap, tad sap un pietiek stereotipu vara dzivot, daudzi drosi vien sapratis, ko es ar to domaju.
Ta es jau mokos aptuvreni 2 menesus.
Esmu Latvijas pilsonis, runaju latviesu valoda, macijies latviesu skolas, domaju latviski, kontaktejos latviski, censos pirkt latviesu produktus, apkart parsvara latviesu kontingents utt. Tagad patriotisms, lai iet rata - ja jau pret savejiem ta, tad vairs nav ko teikt. Vizuala puse nav slikta, ir gimene, berni. Ko brinities, ka no mums audze nidejus pielietojot tadu attieksmi (to visu redz apkartejie, tuvakie, talakie - atstaj iespaidu ari uz tiem).
Visi notikumi, kar ar mani ir notikusi starp mani un medicinas darbiniekiem ir dokumenteti un pierakstiti sikumos, vajadzibas gadijuma tiks publiceti visi vardi, uzvardi, vietas, bez manas klatbutnes. Pedejo reizi sava dzive meginu but cilvecigs, laikam jau sakuma vajadzeja tos dzenat, urdit un valkat pa tiesam, tikai tad drosi vien butu pretimnakosaki.
Pieskaros aktualajam lietam garamskrienot (isuma).
Atvainojos par gramatiskajam kludam, pareizrakstibu un nepilnigiem teikumiem.

S Sauliite 25.11.2011

Tieši par to jau arī iet runa, ka vajag sūdzēties par veselības aprūpes sistēmu, nevis, kā šās sūdzības gadījumā - vainot ātros, slimnīcas un ārstus! Vajag pieprasīt, lai valsts sakārto šos sistēmu, nevis kā sūdzības autors - pieprasīt, lai ātrās palīdzības feldšeris ar šoferi uzstāda viņam diagnozi un veiksmīgi izārstē!

D Dakteris 25.11.2011

Pie tik samera normala spiediena-ATRO palidzibu nav jasauc!!! tavos gados paaugstinats asinspiediens ir sameraa zinama norma...Tava sudziba un teksts, trauksme, nemiers un parmetumi tiesam izskatas pec NCD...Palidzibu tev jamekle pie gimenes arsta, majas jabut gan pretspiediena tabletem, nervu tabletem-loti labs preperats ir XANAX..Zales vajag turet kabataa...Si sudziba izskatas pec pilnigas medeiku darba-profesijas no melnosanas...Ar lielu spiedienu Tu tik garu un nihilisma pilnu sudzibu neuzrakstitu...Palidzi pats sev!!!

B Beta 25.11.2011

Patiesajai realitatei
Palasiju atbildes komentarus. Patiesham saprotu, ka galvena problema ir diskomunikacija ar medikiem.
Acimredzot situacija pati no sevis neks neatrisinasies.
Ja ir velme, atraksti man e-pastu ar konkretiem jautajumiem uz kuriem, cik nu vareshu vienkarsha valoda atbildeshu - kad jasauc atrie, par ko liecina ieklejumu rezultati u.tml.
Ja velies vienkarshi izplosities - cik visi ir slikti u.tml. tad gan nevareshu palidzet.

N Nostradamus 26.11.2011

Izklausās pēc dzemdes nerviem, tie tālu ieiet krūšķurvī un tālāk caur muguras smadzenēm galvā. Ja dzemde netiek regulāri stimulēta ar dzimumlocekli, tad šo nāvējošo nervu darbība netiek nomākta, un sākas neatgriezeniskas pārmaiņas. Fināla fāzē ir ilgstoša agonija, aks beidzas ar dzemdes izgriešanos uz āru. Tev ir tieši šīs pazīmes!

V Vikija 26.11.2011

Cilvēkam ir problēma... viņam tak sirds sāp, bet visās iestādēs saka, ka tā nav sirds!!! Mīļo cilvēk, bez sirds krūšu kurvī ir arī citi orgāni, asinvadi, nervi utt. Tā ir ka neatzīst ka ir sirds vaina, tā visi ir muļķi, idioti nemāk ārstēt, es te bez medicīnas izglītības tas gudrais, ka tā ir sirds vaina.
Īstenībā mūsu medicīna ir pārāk izlutinājusi pacientus! Neviena ātrā palīdzība ārzemēs nebrauc un neārstē mājās!
Nav arī PSRS laiki, kad deva zvērastus pabeidzot ārsta specilitāti. Izlasa priekšā un neviens nezvēr, tie laiki ir beigušies.
Ja nespēj pieņemt reālo situācīju vērts griezties pie psihiatra un psihologa, tie iespējams var arī palīdzēt.

D Doks 28.11.2011

Piekrītu Vikijai!
NMPD nav ārstēšanas, bet glābšanas dienests.
Ja pie mums ieviestu samaksu par NMPD atbraukšanu (kaut vai 10Ls), tad izsaukumu būtu DAUDZ mazāk.

Nav skaidrs, ko šī raksta autore bija domājusi ar to, ka esot kļuvusi par invalīdi...

S Sauliite 28.11.2011

Dok, ir jau maksa par nepamatotiem izsaukumiem, vienīgi dienests nedrīkst uz tiesu vai pie piedzinējiem vērsties, lai to summu patiešām iekasētu. Efektīgāk būtu publicēt to saucēju vārdus un adreses, lai tauta zin pie kā vērsties, kad kāds viņu radinieks nomirs tikai dēļ tā, ka kādam bija slinkums līdz ģimenes ārstam aizstaigāt.

S Saulītei 28.11.2011

Labvakar Sauliite! Tev vēl nav apnicis mācīt šos neaptēstos tukšpaurus?

S Sauliite 28.11.2011

cav, zini joprojām nav apnicis smieties par neizglītotajām, patmīlīgajām dievībām :)

S Saulītei 28.11.2011

Toties šie godības ir ļoti niknas, kad viņiem neglauda pa spalvai! Interesanti, kur ir palikuši mazgadīgie kverpļi?Pēdējā laikā šo aktivitātes nav pārāk manāmas.

S Sauliite 28.11.2011

nu pirmais semestris tuvojas beigām - gan jau cenšas parādus nokārtot, kuri noteikti viņiem ir, nu ja vien viņi neapmeklē kādu palīgskolu :D

S Saulītei 28.11.2011

Pēc komentāriem spriežot, tie ir koloniju audzēkņi, kuri strauji virzās pa hierarhijas kāpnēm uz augšu.

Vikijai
Par zvērestiem griezites pie Sauliites - viņa ir speciālists šajos jautājumos, abas kopa ar Betu megina uzmaksanas taktiku. Par nākotnes redzējumu pie Nostradamusa. Viņš laikam piedalās šausmu filmu režijā un strādā uz atsaldētajiem, kas sabiedrībai grūž murgu ideoloģiju un vairo atkarīgo skaitu - papildinot sabiedrības rindas ar Norvēģu variantiem. Ja gribas, lai tevi riktīgi izpurina tad pie Betas, bet uzmanīgi lļoti slidens cilvēks, šodien runā vienu rīt jau ko citu. Ka tipisks atriebējs, vēlas tevi kaut kur aizvilkt, lai īstenotu savu ļaundarīgo plānu. Ja gribi ārstēties, pie Daktera. Vinam ir zināmas zāles xanax, ko labi izreklamēja un kompetents nihilisma jautājumos.
Ja gribas ko vairāk no reālās dzīves, lasi manus iepriekš rakstītos komentārus un meģini iedziļināties lietas būtībā. Tradicionālā medicīna savukārt klibo, ne tapēc, ka tā ir slikta, bet tapēc, ka pats zināšanu ieguvējs ir nevērīgs, bezatbildīgs pret iegustamajām zināšanām. Jo jāatšķir divas lietas - izbraukt, lai būtu vai patiesi mācīties, lai iegūtu pielietotu pēc nozīmējuma un cilvēciskajām vajadzībām. Jo tie pirmie - vairākums, sāk koncentrēties uz naudu un citām materiālajām vērtībam, sākas haoss viņu galvās un to izplata apkartējajā vidē.
Starp otrajiem arī gadās visādi. ... vērts griezties... -
Reālo situāciju var pamainīt Eiropas tiesu sistēma un sliktākajā gadījumā habbarta sekotāji, kuriem ir milzīga ietekme (psihiatrija vs. saentologija, ja nemaldos - viens speks ir radijis otru), ja reiz gribas pakašķēties. ... medicīna ir pārāk izlutinājusi pacientus ... - Saki man”dARgumin’ vai tad tik tevi nav medicīnas sistēma ar pacientiem izLutinājusi. Daļai bezmaksas izglītība, nodrošināts darbs pēc augstskolas pabeigšanas (bezmaksas izglītība), iespējas stažēties arzemēs, papildus stipendijas, granti, tiek iedotas telpas, kuras pēdēja laikā par fondu naudām tiek izbūvetas un modernizētas (tas nav komforts?), tiek pirktas jaunas iekārtas un citas lietas, īsās darba stundas, vienmēr jumts virs galvas un siltums apkārt un palīgmāsa blakus un vēl ir tā mazuma sajūta - jūs esat nojūgušies. Medicīnā Jūs gājāt, lai palīdzētu cilvēkam vai, lai varētu no slimnieka izkāst vairāk naudas - kur tā patiesiba? Ja tas kurs gājis pēc naudas - tad, kā tas var ārstēt pacientu. Tikai nevajag te pasaciņas par atalgojumu sistemām un “vienpunkta” motivāciju. Jo tāds cilvēks pārsvarā uzdzīvojis uz mana rēķina (Katrs cilvēks valstī ir resurs un resurs ir nauda, to naudu pārvalda “valsts” - tapēc nav svarīgi vai es maksāju no savas kabatas vai no valsts, tā tiek Jums par mani). Nestāsti man lūdzu par to kuram tas komforts tiek no valsts naudas. A kur vēl ēnu ekonomika, kuru Jūs atblastījāt uz pilnu klapi. Ņemat naudu nost valstij, tātad arī man. Ziediņus redz vajag, naudu aploksnē ari vajag, uzmanību vajag ... . Ja Jūs to nedabūjat, ta liekas, ka Jūs kāds apbižo. Nudien, kā bērni. Un vēl - tajos padomju laikos nekādas lutināšanas neesmu saņēmis, ne no vecākiem ne no valsts. Tagad arī prasu dodiet, to ko man esat atņēmusi. Ir veselības problēmas - rīkojos, kā jārikojas kārtīgam lv pilsonim.

Dakterim
Tiešām rakstīju pie liela spiediena. Gribi tici, gribi ne. Jutos un domāju tā, ka rītdiena vairs nepienāks. Arī komentāri, tika rakstīti pie spiediena, kas vēl nebija palicis zemāks. Reklamu un indi vareji paturet pie sevis. To xanaxu piedava turigo "birumam", lai tie tevi turpmak baro.

Nostradamusam.
Interese vardarbīgas metodes? Gribu paziņot, paskaties “atpakal” un tagad sev apkārt. Tu redzi to, kas ir sasēts tādiem kā tu. Pļaujas laiks klāt, pļaujam to ražu un dzenam pigoriņus uz citiem. Spēks rada pretspēku, launums rada launumu. No fizikas - viena enerģija pāriet ortrajā, tā nepazūd. Pēc tevis rakstītā sapratu, ka tu nespēj izlasīt tekstu kā pienākas, jo nav koncentrācijas spēju. Neatceros, kā to diagnozi sauca. Dakterim būtu te ko darīt, ja neieciklētos skatiens spirāles viduspunktā.

Betai
Komunikācijas spējām jābūt šādām - dakteris - slimnieks, nevis slimnieks - dakteris. Sanāk, ka tā jau sūdzība no Tavas puses. Ir grūti, ka nav apgūta prasme komunicēt ar pacientu. Tas kas attiecas un komunikācijas prasmēm, pārlasi ludzu rakstā rakstīto vēlreiz un vēlreiz un vēlreiz, ja rodas nepieciešamība. Dekomunikācija vai drīzāk neticēšana (par kuru jau minēju), ja pašiem nav skaidrības. Droši vien tie protrombīni tā iesēdušies, ka vairs nezin, kā dzīvajā sarunāties ar pacientu. Jūs paskataties uz saviem komentiem sākumā un viss taps skaidrs, kā diena. Un arī šeit varu pateikt tieši to pašu ko Sauliitei - būtu zināms cēlonis, nevajadzētu dzīvot minējumos un tā, ko tad “tantuks teica”. Esiet profesionāli! To, ka esiet meistari piemest oglēm malku un uzliet degšķidrumu - nu ja, tas arī liecina par profesionālo prasmju izpausmēm. Škiet, ka palīdzība šajā jautājumā ir vajadzīga Tev.

Sauliitei
Protams, ka esmu piemirsis to, cik regulāri es apmeklēju ārstu un ja ir viena otra ielaista diagnoze, tad profesionālisms vērtējams līdz ar nulli, ieskaitot ari šī brīža problēmas. Tāpat vien, uz līdzenas vietas, esot ārstu kontrolē nekas īpaš ar tevi notikt nevar, bet nu luk dabūjāt vienu kaiti, tad vel rodas papildus un neviens neko neredz. Visi tak ir tik izglītoti komentos, bet kad jadara darbs tad rezultāta nav. Ists profesionālis to var paredzēt, redzēt un novērst, nekaitējot veselībai.
Un par to vai kads gribetu sudzeties mana virziena. Iespejam ta ir noticis, ka lai to savadak izskaidro un lidz dazahm neprasmigo ausim nonak parveidots “viena tante teica”. Meklējiet iemeslu - izravējiet nezāli un jau būs viens solis uz izveseļošanos. Jūsu vietā jāsāk domāt? Strādājot privātajā sfērā ir sanācis ilgstoši strādāt garas darba stundas - pa 10, 12, 14, 16 pat šajos gadijumos tika informēts par kļūdām vai kadu neprecīzi veiktu darbu. Tā, ka meitēn, beidz. Tas viss ir pārvarams un panesams it sevišķi, ja zināji, ka tiešām tā ir un tas ir pelnīti.
Feldšeris ar šoferi - nesaprotu ko tu pinies savos melos. Kāds sakars šoferim ar mediķa darbu - feldšera vai māsiņa vai ārsta. Vai ta tie atstāj auto un iet pie pacienta, pirmo reizi ko tādu lasu. Ja nu vienīgi var būt, tas palīdz nest kādu cietušo uz nestuvēm. Un par izārstēšanu - blefs. Lasi iepriekšējos komentārus ļoti uzmanīgi, ko no Jums gribas sagaidīt. Jūsu darbs - atsaukties uz izsaukumu un profesionāli veikt savu darbu neskatoties ne uz ko, nevis strādāt balstoties uz baumu līmeni (viens tantuks teica) un bijušās padomijas stereotipiem.

Sauliitei -
Par to ...jāvaino būtu valsts ...Vajag pieprasīt, lai valsts ... - tukstošu tūkstošiem ieskaitot tevi metājas ar sšāda un līdzīga veida tukšiem lozungiem. Ieskaties netālajā vēsturē, kas ir mainījies? - Nekas.
Ja gribas zināt nedaudz par politiku un to, cik stipri tajā ir iepītas katra no mums smadzenes, tad došu nelielu ieskatu notiekošajā.
Pirmkārt. Jāsāk domāt, kas ir politika un ar ko tā nodarbojas īstenībā. Kas tu esi taja ķēdes posmā un ko tu vari nevari. Kas tev atļauts vai aizliegts un vai to visu vajag? Vai iespējama cita virzība un cits notikumu scenārijs.
Otrkārt. Iedomājies tev piederošo vienkrāsas dzijas kamolu. Un kādu dienu TU ATKLĀJ, ka ir cauršūts ar dažādas krāsas diegiem visos iespējamos virzienos un vairs nav atpinķerējams (nesaproti kā), jo tas ir pabijis svešās rokās un tas ir noticis visā miestā. Tā arī mūsu valsts politiķi sadarbībā ar citu valsts politiķiem - visu sapin uz šīs pasaules un tai skaitā māsu dzimto zemi un piesien citām vērtēbām un izveido atkarības. Nezinātājam tā ir tumša bilde.
Treškārt. Līdzīgi ir ar smadzenēm, tās ir pabijušas noteiktā ietekmē no ārējas vides, kādās svešās rokās- ilgstoša laika periodā (neiet runa tikai PAR DZĪVI, ko dzīvo patreiz). Dažādu manipulāciju rezultātā ilgstošā laika periodā ir formējusies tāda doma un tādas vērtības, kādas nu ir. Jāapzinas, ka šādi domājošie ir ir miljardi. Tātad jāapzinās, ka tu un valsts esi viens vesels un cilvēce domā līdzīgi. Tavas smadzenes ir piesietas pie šī valsts aparāta un ar tām tiek veiktas manipulācijas, lai arī tu uzskati, ka pieņem savus lēmumus dzīvē pati. Kamoliņš un tā vēsture pielīdzināma smadzenēm un to vēsturei. Tieši šie sleptie pinumi ir tie, kas traucē domāt un pieņemt lēmumus tev pašai. Bieži vien ir sajūta, ka tev ir uzlikts galvā spainis un gribas no ta atbrīvoties (laužas arā tas, ko meģina kontrolēt), bet nav ne mazākās nojausma, kā. Un tad rodas doma pamainīties ar kādu no ierēdņiem vietām, tad zini - tu būsi precīzi tāda pati - tas būs solis nekurienē. Tauta saka - tie paši vēzīši vienā kulītē. Tas ir ka divi, piemēram, vienāda iepakojuma avota ūdens trauki ar dažādām uzlīmēm. Pamainot traukus vietām nekas nemainīsies, tikai uzlīmes (saukļi, reklāma) - iepakojums paliek tas pats un saturs arī. Līdzīga situācija ir uz jautājumiem par vīrieti un sievieti, kas ir kas utt. Tad jautājums, ka šādi domajošais ko var mainīt, ko viņš gaida un uz ko cer. Ka uzradisies princis zirga mugurā no tās pašas vides, tikai labāks vizuālais tēls un viss mainīsies? Ka iesim uz domi, saeimu vēl kaut kur, dzīsim karā savus tuvākos (tā pati konkurence - nav nekas cits, ka iznīcināšanas ierocis, tās plusi ir maznozīmīgi). Visas izmaiņas veicamas savādāk, neizmantojot vecās izdilušās plates. Smagākais šajā gadījumā ir tas, ka nav tās gribas ko darīt ar sevi, bet prasīt no citiem, kas attiecas uz domāšanu un pārvaldību. Gribas palikt nemainīgam. Vai no zemepziņas laužas ārā - padalies ar mums arī? Kāda dalīšanās pie šāda veida domāšanas var būt. Tieši šī doma ir pirmā, kas laužas ārā no zemapziņas.
Variants - ir saprast, ka slepenie pinumi eksistē un tie ir atklājami, tātad ar laiku izdabūjami ārā. Ja spētu saprast to, ka dīvaini domājošie pasaulē un arī Latvijā jau ir uz pareizā dzīves ceļa, bet Jūsu acis un prāts nevar to pieņemt, jo vēl sēž vecās sistēmas valgu varā un doma tāda - šie cilvēki ir nekompetentie, savādāk domājošie, daudziem no viņiem nav pienācīgas izglītības utt. Tā saucamais komforts - kāds par mani rūpejies līdz šim, rūpēsies arī tālāk - ir radījis lielu pieraduma efektu. Un ja nu darīsim ko savādāk es varu zaudēt šo savu komfortu, bet tomer gribas šīs izmaiņas. Kā, interesanti zināt, to panākt? - Jūs uzdodat sev jautājumu... .
Kapēc rekastīju sūdzību? - nu pirmkārt, patiešām esošā samilzusī problēma, ar kuru pats saviem spēkiem nevaru tikt galā un tas ar ko saskāros... . Otrkārt - redzi dusmas no konkrētiem cilvēkiem pāriet uz veselu jomu - medicīnā ar papildus instrumentiem, tādiem, kā psiho***** palīdz formēt sabiedrisko domašanu un to mēģina kontrolēt. Aizkulisēs - ir norupējušies par to, ka cilvēkiem var nākt gaisma, jo notiek strauja informācijas apmaiņa lielos attālumos. Tika mākslīgi izraisīta krīze, ar īpašu nolūku. Cilvēki ir iedzīti bailēs, jūtama panika, sāk krāties agresija un naids, kas liedz skaidri domāt un rīkoties. Medijos tas tiek pasniegts, tā kā Jūs redzat, bet nevis tā kā tas ir. Turīgākie kušina tos, kas nav tik turīgi, izeju nemeklē. Politiķi veikli izmanto šo instrumentāriju saviem darbiem un nedarbiem, bet vēl labāk to pārzin aizkulises pārstāvji. Beidz vienkārši eksistēt, dzīvo dzīvi ar mērķi, sāc patiešām domāt. Realitāte ir skarba, bet lai zinātu, kā dzīvot tālāk, šīs netīrības ir jāierauga un tām ir jāiziet cauri. Stunda beigusies. Gribas zināt ko vairāk? Palīdzi pati sev!!! - ka rakstīja Dakteris vai kā es, atgūstiet savu cilvēcību un cieņu pret citiem, tiekot pie patiesas apziņas skaidrības. Tas, kas te minēts nav absolūta taisnība, bet ļoti tuvu tam.

G garoza 02.12.2011

Jā... tādu psihopātu dēļ Latvijā trūkst līdzekļu patiesi slimu cilvēku dakterēšanai.

T Tatjana 04.12.2011

Spriežot pēc gariem rakstiem, autorei vnk nav ko darīt un trakākais - nav ar ko parunāties, kā tikai ar ātriem... vai internetu. Strapcitu - kāda dienasgrāmata palīdzētu Jums tikt vaļā no lieka stresa. Vienīgais tanī blogā komentārus vajadzēs aizliegt, savādāk nervi var neizturēt.