Gelvora - kredīts

Lieta tāda, ka 2007. gadā drauga mamma paņēma kredītu. Viss jau sen ir apmaksāts. Un šogad decembrī atnāk vēstule, ka nav samaksāts kredīts un summa jau pārsniedz 3000 euro. Vai tas ir normāli? kredīts bija ņemts uz 600 eiro. un mistiski procenti. Ko darīt? Ignorēt vai rīkoties?P.S. Gelvoras mājaslapā ir atšķirīgi 2 konti, bet tajā lapā ir cits konts. tā var būt?

Y YoYo 27.12.2014

Ignorēt gan nevajag, bet piezvani un paskaidro, ka Jūsu rīcībā ir dokumenti, kas apliecina, ka kredīts ir nomaksāts pilnā apmērā!
Taču nekādā gadījumā neko nevajag maksāt, kamēr nav precīza informācija un ja tas ir piedziņas kantoris, tiem vispār nekas nepienākas.
Ja tur tomēr ir kāda problēma, tad visus jautājumus vajag skaidrot ar kredīta izsniedzēju.
Lai veicas.

U uldisx 09.11.2015

Sazinieties ar naudas aizdevēju un noskaidrojiet kas par lietu! Paņemiet līdzi dokumentus, ja tadi ir un ejiet runāt! Ar šitiem izsitēju kantoriem varat arī nekomunicēt, jo neko neesat viņiem parādā