www.sudzibas.lv Gelvora Sergel piedziņa-vajātāji

Gelvora - piedziņa-vajātāji

Labdien.,
vēlējos noskaidrot situāciju par parādu piedziņas procesu,jo mans parāds ir nonācis pie GELVORA un sazinoties ar kredīta piedziņas speciālistu, vienojos par apmaksas kārtību un summu. Bet pasliktinoties finansiālai situācijai un informējot viņus par to, sāku maksāt mazāku summu, bet viņi man apreķina kaut kādu līgumsodu,vai tā var?? es tak ar viņiem neesmu nekādu līgumu slegusi. Zinu,kad soda procenti nevar pārsniegt pamatsummu, bet viņi jau divtik ir aprēķinājuši maksājamo soda procenta summu.
Tad viņi vēl ļoti bieži zvanās un e-pastā raksta kāpēc es neceļot telefonu, bet epastus es viņiem varot uzrakstīt un pēc likuma viņiem uz maniem e-pastiem man nav jāatbild?bet kā tad es varēšu pierādīt kad esmu komunicējis nevis izvairijusies no viņiem,tāpēc arī uz tiem entajiem zvaniem vairs neatbildu .Jūtos vajāts! Vai viņi tādejādi nepārkāpj likumu, mani terorizējot?

profils 18.03.2014

Zini, izmanto un aizsargā savas Likumīgās TIESĪBAS!

( viedokļa oriģinālversija: http://www.manastiesibas.lv/pun/viewtopic.php?id=6136 )

Iespējamajiem interesentiem, kuri izvēlas zināt savas Likumīgās Tiesības -

- Interneta portāla "MANASTIESIBAS.LV" juridisko diskusiju "Forums":

t.sk. "Foruma" tematiskās sadaļas –

- "Saistību tiesības":

- "Bankrota (maksātnespējas) tiesības":

- Patērētāju aizsardzības tiesības:

- Personas datu aizsardzības tiesības:

u.c., kopā 26 tematiskās sadaļas.

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!" ;)

profils 18.03.2014

Saistībā ar konkrēto tēmu - skat. informāciju šajā w-resursā:

Veiksmi Jums! ;)

G garsviela 23.04.2014

Parada piedzinējs, jums ligumsodu nerēkina, ja tikai parads nav Viņu (tad automātiski tas irJusu kreditors) nopirkts, visus sodus parādniekam aprēkina k r e d i t o r s. Parada piedziņa dara savu darbu, zvana, raksta meklē kur vien var parādnieku atrast.
Atceraties Jūs vajā Jūsu parāds un Kreditors ar parada piedziņas palidzibu.
Ir arī ilūzijas, ja jūs vienojaties ar Par. piedz. par mazu atmaksas summu, tādu kas Jums ir pa spēkam, tad kreditors bus mierā ar to.. citreiz ir, bet citreiz nav.. vai nu paradu pārdod, vai nodo tiesā piespiedu piedziņā..