www.sudzibas.lv Gan Bei slikta apkalpošana

Gan Bei Rīga Plaza - slikta apkalpošana

11.07.bijām ēst Gan Bei. Viesmīle, kas mūs apkalpoja iedomīga bez gala, tonis tāds ir kā mēs viņai sazin ko prasītu. Ēdienkarti gaidījām ilgi, pēc tam suši 20 min gaidījām un par pārējo vispār nerunājot. Vienīgais rēķins tika atnest burtiski 2 min laikā pēc tā palūgšanas. Izgājām neapmierināti. Laipnība nekāda. Pa zāli vēl staigāja kāda dāma, kas laikam bija zāles pārzine un kā vagars komandēja viesmīļus. Amats noderīgs, bet vai klientam būtu jāredz kā tiek strostēti darbinieki un vai vajag viņus pārmācīt visiem redzot.

D

K Kristine 15.07.2011

Mjā arī mēs ar draugu brīvdienās pārliecinājāmies, ka Riga Plaza Gan bei neatbilst pārējo Gan Bei restorānu līmenim. Atnesa sojas mērci ieplīsušā pudelē, abiem suši tika pasniegts uz vienas plates, kas manuprāt arī ir ne visai ērti, arī tā vieta pati par sevi nerada iespaidu, ka gribētos tur atgriezties. Pamatēdienam netika piedāvāti irbulīšu, bet uzreiz atnestas dakšas un naži. It kā sīkumi, bet vienalga, gribējās sagaidīt toapkalpošanu, ko esam saņēmuši piem., Spicē vai Jūrmalā.

M mans 20.07.2011

nu nez, nekad tur nav bijušas problēmas, esmu bieži tur

S ss 23.07.2011

Spice labakais serviss

L lellx01 06.04.2013

Man apkalpošana patika, bet ko gan var spriest pēc dažām apmeklētām reizēm. Bet 1 gan katru reizi arī ievērojām, sievieti, kura nepārtraukti piesējās viesmīļiem par ikvienu sīkumu. Tas patīkamo gaisotni mainīja uz saspringtu.

V Vita** 12.07.2015

12.07. Bijām pusdienot Gan Bei iekš Rīga plaza. Apkalpoja mūs viesmīle Violeta. Meitene ļoti pieklājīga, sirsnīga, smaidīga un izraisa tiešām patīkamas emocijas. Noteikti atgriezīsimies vēl kādreiz un lūkosim pēc šīs viesmīles. No restorāna izgājām ar ļoti pacilātu garastāvokli. :)