www.sudzibas.lv Gaisa takas/ Brocēnu Slikts darba laiks un serviss

Gaisa takas/ Brocēnu - Slikts darba laiks un serviss

Augusta vidū izlasīju internetā par labu izklaides vietu brocēnos skolēniem un tūristiem, kas līdzīga" tarzānu parkam". Darba laiks mājas lapā bija norādīts 10.00-20.00 katru dienu. Tomēr, ierodoties uz vietas brocēnos, atklājās, ka 2 trases gan mežā ir, bet instruktora uz vietas nav un nav sazvanāms. Pie aprīkojuma noliktavas mājiņas piestiprināts uzraksts ar policijas t. Nr. Un trases darbalaiku augustā. Tajā redzams, ka instruktors (tūrisma un atpūtas sezonas laikā) strādā kad pašam patīk: trešdienu-piektdienu vakaros 2 stundas: no18.00-20.00 ne katru nedēļu. Ja ir slapjš laiks, tad arī norādītajās stundās nekas nevar notikt. Protams, tik vēlu vairs nokļūt mājās ar sabiedrisko transportu tālumnieki nevar un naktsmāju tūristiem ciematā nav! Arī saldus jauniešiem - velobraucējiem vecāki liedz tik vēlu doties uz brocēniem.
Ja izklaide brocēnu mežā ir domāta vienīgi vietējiem iedzīvotājiem, kāpēc to vajag reklamēt interneta vietnē? Aicinot apmeklēt gaisa takas!
Vai tas ir normāli šādi sagaidīt tuvus un tālus apmeklētājus no kaimiņvalstīm un pašu tautiešus latvijas jubilejas gadā?

V