Gailītis-G

Gada nelaipnākais pārdevējs, universāveikala centrs Gailītis-G smirdīgais metālists. Tā kā ja kādreiz tur iepērkaties, tad esat gatavi, ka pa jums iespējams paņirgāsies, jo neatbilstat viņa mūzikālās gaumes kritērijiem.

I

J J.ZV74 09.09.2012

Tu to laikam domā par Aleksandru nu jā diemžēl tev varu piekrist augstprātība te sit augstu vilni.

B bobo 09.09.2012

Starpcitu, par metālīstiem īsti un ir jāņirgājās, jo ir klauni :) Tie cilvēki, kuri nav pašpārliecināti, vienmēr, kā auni pārtaisas metālistos, jo domā, ka tas ir super foršais bezzaudējuma variants :) taču manā skatījumā, tās ir vienīgas mūzikas stils, ko es uzskatu par miskastes atkritumiem, jo vienmēr no viņiem smird, mūziku nevar pat nosaukt par tādu, un ģerbjās kā bomži.

; ;jgi;ygv v 09.09.2012

bobo, tā pa īstam te sāka smirdēt, kad tu ar saviem līkajiem, zaglīgajiem bulīmista pirkstiņiem sāki kladzināt pa taustiņiem, lai izteiktu savu viedokli...