www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Par proktoloģi T.Meļņikovu

Gaiļezers Stacionārs - Par proktoloģi T.Meļņikovu

Brīdinājums par proktoloģes Tatjanas Meļņikovas darba metodēm!Pierakstījos pie dakteres ambulatori uz konsultāciju,tiku izmeklēts pavirši,tūlīt tika piedāvāta operācija.Pie tam daktere apgalvoja,ka operācija nepieciešama,lai varētu kvalitatīvi turpināt dzīvot.Protams,ka piekritu operācijai.Operāciju veica vispārējā narkozē,problēmas sākās,kad sapratu,ka man izoperēta veselā taisnās zarnas daļa,bet slimā vieta palikusi neskarta....Daktere to noliedza,turpināja no manis ņemt naudu un centās pierunāt uz nākošo operāciju,bez kuras man nebūšot iespējams dzīvot....Uzskatu,ka cilvēkam cienījamā vecumā vajag savlaicīgi doties pelnītā atpūtā un neradīt cilvēkiem veselības kaitējumus.Tagad ārstējos pie cita proktologa,kurš mēģina man sadziedēt Meļņikovas pārinodarījumu....Ja jums ir svarīga sava veselība,ejiet Meļņikovas kabinetam ar līkumu.

R