Gaiļezers Stacionārs - Termisks apdegums

Š.g. 18.jūlijā man tika veikta Gaiļezerā 15.nodaļā (ginekoloģijas nodaļa) ķirurģiskā manipulācija (konizācija) vispārējā narkozē.Lieta tāda operācijas laikā man zem muguras lika metālisku plāksni,aptītu ar marli, lai it kā man neiesistu ar elektrību.Nezinu kā medķiem ir izdevies, bet galu galā operācijas laikā tā marle no plāksnes ir noslīdējusi un esmu ieguvusi konkrētus apdegumus uz muguras.Pamostoties no narkozes es nesapratu kur tieši tika veikta operācija,jo šausmīgi sāpēja mugura,kad pieskāros tai sapratu ka tur ir KONKRĒTS apdegums.Slimnīcas palātā pagulēju max. 5h un par gultas vietu samaksāju Ls. 29.60.KOpā par visu Ls.110.Esmu šokēta par apkalpojošo personālu tur.Tādu naudu samaksāju par pāris stundām un + mani vēl izkropļoja, jo rēta paliks uz visu dzīvi! Meites es NEVIENAI NEIESAKU TAJā IESTāDē VēRSTIES PēC MEDICīNISKāS PALīDZīBAS GINEKOLOģIJAS NOZARē!

B

Don McKay 27.07.2012

Vivat Latvijas medicīnai!

Ausainītis 27.07.2012

Šis ilgi nedzīs!

L lilly 27.07.2012

Jā, varu saprast, es arī biju tajā nodaļa 5 gadus atpakaļ, man beigās šuvus noņēma atrāk nekā vajadzēja un rēta izstiepas šausmīgi :/

L lilly 27.07.2012

Ak jā, vēl analīzes (atvainojos) no dzemdes, paņēma kad anestezija vel neiedarbojas, redzēja cik šausmīgi man sāp, bet pat nepartrauca ņemt analīzes un pat neatvainojas, bet pec stundas jau visa nodaļa tik runāja par to, kada šausmīgi paciente, nevarēja izturēt to analīzi...