www.sudzibas.lv Gadalaiku Dekori Slikta kvalitāte

Gadalaiku Dekori - Slikta kvalitāte

Kādreiz uz dāvanu saiņošanas veikalu "Gadalaiku dekori" devos ar prieku, bet nu jau kādu laiku kvalitāte ir krietni zudusi, lieki piebilst, ka cenas gan nē! :(
Kad bija nepieciešamība ko iesaiņot, parasti devos tieši uz šo veikalu, jo meitenes vienmēr jaukas un glīti iesaiņo, bet kā jau teicu, piedāvājumi ar katru reizi kļūst švakāki un pēdējā reize, kad devos turp pēc dāvanas iesaiņojuma risinājuma, pielika punktu! Nu vairs noteikti nebūšu "Gadalaiku dekori" kliente!
Pārdevēja tikai cilāja dažāda izmēra nekvalitatīvas kastes (ar nekvalitatīvi domāju - šķības malas, iekšpusē greizi pielīmētiem stūriem, ārpusē papīrs veido tādas kā gaisa kabatas - nav kārtīgi pielīmēts...) un var jau saprast, jo kastes tieši tādā pašā ornamentā, kā nesen māsai mājās veiktais remonts! Respektīvi - kastes salīmētas no tapetēm! Zinu, jo tādas iepirkām DEPO ;) Turklāt cenas - tāds kosmoss (jo taču skaitoties roku darbs...)
Pilnīgi žēl palika pārdevēju, kurai viss šis vājprāts jāpiedāvā, UZSVERU - SPECIALIZĒTĀ DĀVANU SAIŅOŠANAS VEIKALĀ!

Iesaku labāk tad aiziet uz grāmatnīcu vai kādu Jysk vai Tiger, kur rūpnieciskās Ķīnas kastītes daudz glītākas un izmaksās draudzīgākas!
Ietaupīsiet laiku, nebojājot nervus un nesatraucoties par dāvanas pasniegšanu, vai ka aiznesot mājās tāpat nāksies pārsaiņot!