www.sudzibas.lv G4S Operatīvais dienests

G4S - Operatīvais dienests

Gribu jums pastāstīt,par Aleksandru Trupu G4s. OGV [operatīvo grupu vecākais]. Kurš ir iedomājies, ka ir liels priekšnieks. Viņš čakarē visus operatīvos darbiniekus, kuri nelien viņam! Viņš pats vienmēr gatavs izkalpoties priekšniecības priekšā, ja priekšniekiem vajag kādu darbinieku sodīt, Trups vienmēr ir gatavs to izdarīt.

B

O ogv 08.09.2016

Aleksandrs vēl ir ziediņi.. Viņa brālis Andris tas gan bija īsts gejs! Brauca un fočēja visus tos nabagus, kas par grašiem sēž naktīs ar spičkām acīs. A pats pēc tam krāc ar lakatiņu ap acīm.. Brāļi Trūpi ir riktīgie kretīni! Piesējās par vesti un citu piesviedrēto bruņiku, a paši mierīgi staigā maikās un neko neievēro. Laikam vainīgs mazvērtības kompleks (1.50m augumā)