www.sudzibas.lv G4S Slikts Serviss

G4S AS - Slikts Serviss

Patstāvīgi redzu Circle K vīrieti kurš, patstāvīgi uzturas dus. Pēc lielas ziņkārības uzprasīju dus darbiniekiem, ko tas vīrietis te vissu laiku dara.
Kā izradījas tas ir g4s darbinieks vilnis poriņš.
Nezinu gan vai tas ir normāli ka no g4s darbinieka patstāvīgi ness pēc alkohola. Knapi stāv kājas.

D

Dainis 19.06.2018

Nezinu vai tas ir normāli, ka tevi tas tā satrauc.

"Patstāvīgi redzu Circle K vīrieti" - tas ir normāli, ka redzi patstāvīgi un nav jālieto brilles, teleskopi, u.c palīglīdzekļi. Tikai kāpēc akcents uz vīrieti?
"Pēc lielas ziņkārības" - ziņkārību modināja jūtas pret šo vīrieti?
"Kā izradījas tas ir g4s darbinieks ..." - vispār jau tas izskatās pēc vajāšanas, vai tik te nav parādījies maniaks?
"Nezinu gan vai tas ir normāli ka no g4s darbinieka patstāvīgi ness pēc alkohola." - tātad vēl ar viņu pastāvīgi skūpsties!?
Vai tad tiešām savas personiskās darīšanas jākārto tik publiski?! Ja reiz tāda mīlestība, atzīsties viņam un dzīvojiet laimīgi, kā citi geji.

S sems 08.03.2019

Laikam saņēma kurvīti un lielajās skumjās čoms nolēma rakstīt sūdzību :DD

Facepаlm 20.06.2018

Kādi jūs tur, pie Circle K esat patstāvīgi, pat alkohols ir patstāvīgs. Nu vispār malači!