www.sudzibas.lv G4S Apkalpošanas ātrums

G4S - Apkalpošanas ātrums

G4S ātrums tiešām ir apbrīnojams. Priekšnieks mani brīdināja, lai spiežu pogu, ja kāds no servisa centra apmeklētājiem uzvedas neadekvāti. Tā nu reiz sanāca, ka vienreiz nācās spiest šo pogu. Kad biju nospiedusi, pagāja 10 minūtes līdz es pati nomierināju apmeklētāju, un viņš mierīgi devās prom. No sākuma, domāju ka poga nav nostrādājusi, jo no G4S biroja līdz servisa centram ir 10 minūtes(AR KĀJĀM). Kad pagāja vēl kādas 20 minūtes, servisa centrā ieradās apsardzes darbinieks un pajautāja "Vai kas noticis?" Es biju vienkārši šokā! Labi, ka šis apsardzes darbinieks bija ļoti laipns, un par to vismaz ir kaut kāds prieks, bet ja ņem ka man jāgaida 30 minūtes līdz atbrauc apsardze... Liek aizdomāties.

Piemēram, notiek zādzība mūsu veikalā (mēs tirgojam arī preces), es parasti šeit esmu viena pati, tad zagļi paspētu izzagt pusi veikala un tikai tad ierastos apsardzes darbinieki. Hm, vai tam nebūtu jānotiek ātrāk?

F fedja07 20.07.2014

firma slikta!

Latviešu tautas 20.07.2014

Хм... А Вы в курсе что для того чтобы: 1.прервать половой акт, 2. снять презерватив, 3. подмыться- принять душ, 4. одеться, 5. поцеловать любовницу, 6. позвонить жене что едет на вызов, 7. приехать по вызову охраннику нужно отнюдь не 10 минут? Вот так у нас ограбили МАКСИМУ в Риге на Валдетю 10 лет 12 назад, когда её охраняла Апсардзе...

S ssarma 02.02.2015

Padomājiet, pirms slēdziet līgumu ar G4S, ja visu dienu objektā skan signalizācijas trauksme, bet pultī nav nekādas informācijas, vai vispār klienti ir pieslēgti pie pults. Rezultātā G4S piedāvā veikt signalizācijas sistēmas pārbaudi par 35 EUR + PVN, tas nekas, ka katru mēnesi tiek izsūtīts rēķins par apsardzes pakalpojumiem.

Latviešu tautas 24.02.2015

====================================================

Aparatūra pieder Jūms? nt viss G4S. Ja Jūms saplisas televizors, kas maksa par to lai viņu salabo? Televizijas centrs, kabeļu TV provaiders vai Jūs? Arī jamaksa par darbības parbaudi!

Latviešu tautas 24.02.2015

Aparatūra pieder Jūms vai G4S? Ja Jūms saplisas televizors, kas maksa par to lai viņu salabo? Televizijas centrs, kabeļu TV provaiders vai Jūs? Arī jamaksa par darbības parbaudi!