G"J MOTORS, KB LĪZINGS, KB BROKERI - Krāpšanās

Jauna Teh. apskate. Pārdodu uz nomaksu kapitāli atremontētu a/m ar rakstisku Diennakts Autorūpnīcas Nr. 1 garantiju. Pilna kap. remonta vēsture. Salons ķīmiski iztīrīts, ritošā daļa pārlasīta, virsbūve nav sarūsējusi, 5 ātrumi, melna, metālika. Iespējama nomaksa, bez banku starpniecības, kā pirmā iemaksa var būt jūsu vecā, sasistā, rezerves daļās vai lūžņos nododamā ar pārreģistrācijas problēmām, treilējamā a/m. Bezmaksas konsultācija, novērtēšana, treilēšana. Dokumntu noformēšana 1h. laikā. Izrakstīsim rēķ. uzziņu un apdrošināšanu. Klientu ērtībai strādājam 24h diennaktī, bez brīvdienām. Atrodamies Rīgā, Jūrkalnes iela 6 pirmā iemaksa no 300ls.
Pieņemam automašīnas bezmaksas komisijā, kā arī iespējama maiņa.

Tagad gan sludinājums portālā ir izmainīts un arī telefona Nr. ir mainīti.

Lūk, ar šādu vilinošu sludinājumu portālā www.ss.lv visas manas nedienas arī sākās.

Neuzķerieties uz vilinojašiem sludinājumiem, kurus izvieto šī firma. Viss sākās jau ar to, ka solītā mašīna, kas būšot gatava pēc nedēļas, tika dabūta tik pēc 3 nedēļām. Visu laiku bija atrunas, ka mašīna tiekot remontēta un klientam nevarot pārdot nesataisītu auto. Kad beidzot tika izdzirdēti tie vārdi, ka mašīna ir gatava un var braukt pakaļ, devos slēgt nomas maksas līgumu. Tā nu beidzot sēdos mašīnā un devos uz mājām. Līdz mājām tā arī netiku bez citu izpalīdzīgu šoferīšu palīdzības. Mašīnai pusstundas laikā radās gana daudz defektu, kas lika domāt, kā vispār oficiāli var tikt izieta TA. Kopš tās dienas tā arī ar auto vairs nav braukts, jo ir tādi defekti, kas varētu radīt avārijas situācijas uz ceļa. Firmas pārstāvji atbildēja, lai vedot, ka visu salabošot, jo ir tak garantija uz pusgadu, bet ja jau viņi 3 nedēļu laikā nevarēja salabot tos defektus, kurus teicās labojam, tad man vairs nebija nekāda uzticība šiem solījumiem. Arī garantijas līgumā ir tāds punkts, ka, ja nevarēs radušos problēmu novērst ar lietotām detaļā, tad tiks pirktas jaunas detaļas, par kurām man būs jāmaksā pašai. Varu minēt, ka lielākā atruna, kāpēc nevaru dabūt auto, bija saistībā ar lūku, tad gaida detaļas lūkai, tad meistaru, tad jau lūka tiekot taisīta. Rezultātā lūka tā arī nestrādā, jo noteikti, ka tur ir vajadzīgas jaunas detaļas un kam gan lieki pašiem tērēties, ja atvedīs uz garantiju un tad varēs vēl naudu par to paprasīt. Mašīnai stāvot pie mājas un nekur nebraucot, arī kvēlsveces nedarbojas kā nākas, un te jau nu arī lietotas nekādi neieliksi, atkal jāmaksā. Varu tik iedomāties, cik šādu defektu atklātos pusgada laikā, ja jau pirmajā dienā ir gana daudz. Uzrakstīju prasījuma pieteikumu, ka vēlos saņemt atpakaļ samaksāto naudu un lauzt nomas līgumu. Zvanot uz norādītās atbildīgās personas numuru, pēkšņi neviens vairs ne par ko nav atbildīgs un sūta tik viens pie otra, lai pieņemtu prasījuma pieteikumu. Prasījumu pieņēma un parakstīja birojā sieviete. Paejot 10 dienām nekādu atbildi nesaņēmām, zvanot uz norādītajiem numuriem, tika visu laiku atvienots telefons, piezvanot no viņiem nezināma numura, tomēr izdevās sazvanīt. Un tad sekoja teksts, ka viņš neko nezinot, nekas neesot saņemts utt. Tika teikts, ka došot parādu piedziņai, bet iemesla tam nav, jo viss līdz šim ir samaksāts. Pēkšņi vairs neviens neko nezin un nav ne par ko atbildīgs. Ir trīs firmas, kas šajā visā lietā figurē - SIA KB Līzings, SIA G&J Motors un SIA KB BROKERI.
Rakstīju uz Patērētāju Tiesību aizsardzības centru sūdzību, ka man netiek dota atbilde. Paldies viņiem, jo atbildi es sagaidīju š.g. 10. oktobrī, kur atkal runa grozās tik ap to, ka lai vedu un visi defekti tiks novērsti, vai arī ar mani tiek lauzts līgums, naudu atpakaļ man neatmaksās un mašīnai ir jābūt tādā braukšanas kārtībā kādā man tika nodota. Tiek visu laiku teikts, ka automašīna ir izgājusi TA ar vērtējumu 1 un transportlīdzeklim tika izsniegta atļauja piedalīties ceļu satiksmē. Manuprāt, ja es tajā pat dienā, kad dabūju mašīnu, būtu aizbraukusi uz CSDD, diez vai izietu TA. Un vēl pieprasa 150 Ls no manis par to, ka neesmu uzlikusi mašīnu uzskaitē 3 dienu laikā no līguma parakstīšanas un nomnieks nav kā automašīnas turētājs, kaut gan pati firma rēķina uzziņu priekš CSDD un pilnvaru ir uzrakstījusi pavisam uz citu cilvēku nevis uz mana vārda. Sanāk, ka viņi paši pārkāpj savas firmas noteikumus, izrakstot rēķina uzziņu ne uz mana vārda un vēl grib, lai es par to tagad maksāju. Sanāk tā, ka man ir jāturpina maksāt katru mēnesi pieklājīga summa, bet es ar automašīnu neko nevaru darīt, vienīgi izmantot kā dekorāciju pagalmā.
Mašīnai stāvot uz vietas paši par sevi rodas defekti – 17. oktobrī ieraudzīju to, ka man mašīnas aizmugurē ir 5cm ūdens peļķe, 18. oktobrī pa dienu ieslēdzās bremžu gaismas pašas par sevi un vienīgais veids, kā to varēja novērst, bija atvienot akumulatoru.
Zvanot uz dokumentos norādītajiem tālruņa Nr., sazvanīt vairs nav iespējams, jo adresāts visu laiku nav sasniedzams.

V

T trusis 14.04.2013

Tiesa, un arī dokumenti ir baltiem diegiem šūti.

D drongo11 04.07.2013

Starp citu paintreseejaties pie juristiem ir taada lieta likumaa kad var apstaadinaat sho firmelju darbiibu un iesaldeet kontus kameer netiek atrisinaata lieta par ko shii firmele ir apsolijusi nosleedzot liigumu.

E edux45 25.09.2013

Es arī tai kantorī pabiju.Iegādājos auto no pagraba-ar sakostiem zobiem gadu maksāju kredītu un to vien darīju, kā guldīju naudu remontos.Nu viss pēc kārtas...;))
Līzings pabeidzās-auto arī ar neizdibināmām vainām...miršanas stadija...
Nervi neizturēja-nopirku citu un KB kantorim visu mūžu metīšu līkumu.
Neejiet tur-apšmauks, apkrāps un neko labu tur nedabūsiet.Pēdējie lūžņi!!

H hoho 11.11.2013

Mes irejam masinu no si pasa Kaspara Bertrana 2012. gada vasara. Sarkanu Renault Megane Scenic ar saplisusu _bardacoku_ . Masinai nebija radio - jo redz jamaksajo licence - mulkiibas / licence maksa santimus menesii... Braucam uz vecvecaku kazu jubileju 200 km arpus Rigas, saplisa logu tiriitaji, bija jadodas caur visu Rigu atpakalj uz vinju kantori pie Spices. Iedeva mums Fiatu / he, he, , pie tam par tadu pasu cenu, bez kondicioniera, bez kaa... manam 1, 95 m lielajam viiram un parejai gjimenei noskanjojums bija nedauz sabojats...
Atpakaljceljaa uz Rigu svetdienas diena nejausibas pec atklaajam, ka masinai trukst motoreljas, nopirkam, ielejam, bet rija motors to elju kaa traks. Mes vinjam to masinu butu nodedzinajusi, ja nebutu bijusi motorelja, bet samais mus gandriz nolamaja, ka to elju nopirkam tik dargi /ai jai jai jai /

Beigu beigas izradijas, ka liguma rakstits ka depozitu vinji atdodot pec 30 dienam, t.i. 30 darba dienaam! Naacas ar vinjiem vairakas reizes telefoniski aprunaties, un paskaidrot, ka advokata pakalpojumi vinjiem izmaksaas daargaak nekaa atgriezt mums tos 50 LVL. Ta ari naudinju dabuujaam. Personiski ierodoties vinju kantorii pie Spices.

Esmu lasijusi, ka ari Kaspara darbinieki ir neapmierinati. Iesaku izvairiities no si cilveka, un nekados darijumos ar vinju neiesaistities!

J jurca555 05.02.2014

es ari tur panemu auto. cena bija 1500ls bet beigas astronomiska summa sanak. kb lizings ir cilveku appiseju kantoris. vinus tikai kaps izlabos. gan jau kadam pircejam piegriezisies un tad bus nelaime un beres.un ta laikam ir pareizi. jo sini valsti neviens neaizstaves parastu cilveku. ar cienu juris

J jurca555 05.02.2014

kb lizings ir appiseju kantoris

E Elizabete Lielā 18.06.2014

Arī man bija ļoti nepatīkama pieredze.Šī firma ir negodīgu cilvēku pārvaldīta.To saka arī paši frimas darbinieki, piem.Kristaps Birzkalns, kas strādā ilgadīgi šai firmā atklāja, ka cilvēki tiek krāpti nemitīgi, juridiskās adreses, telefona numuri mainīti regulāri, tiek meklēti veidi, lai apkrāptajiem cilvēkiem nebūtu jāatdod drošības naudas.

Pats īpašnieks ir ļoti rupjš, prasts cilvēks, kuram nav nepiemīt nemazākā pietāte pret klientu.

Pavadot pie viņiem stundas, cīnoties par taisnību, vismaz kādus 3 cilvēkus pārliecināju, lai nekad neskatās uz šo pusi, ja negrib iekulties nepatikšanās kādās es esmu iekulusies.

Ārēji ofiss ir labā vietā, telpas arī neliecina, ka varētu būt tik zema līmeņa kantoris, bet iekšēji IR LIELA MISKATE!!!
Uzmanaties!!!

Zvaniju juristei, viņa teica, ka nav vērts, lieki iztērēta nauda un piedzīvotas negativu emociju jūra.

K kristapskb 04.08.2014

Nekad nevienu sliktu vārdu neēsmu teicis par KB Līzingu. Elizabete Lielā izmanto manu vārdu lai man ieriebtu. Ar KB Līzingu viss ir viss labākajā kārtībā, cilvēki paši vienkārši ir auni un pēc tam savā stulbībā vaino visu pasauli.

Kristaps

U User13791 03.11.2014

2 gadus atpakaļ nopirku šeit auto un braucu joprojām, skates izeju bez aizrādījumiem, neskatoties uz to, ka mašīna ir veca.Protams, ir jāskatās auto, laikus kas maināms jānomaina.Nebūs tā, ka tikai brauc līdz lūzt.Lielā mērā viss atkarīgs no tā kā pats rūpējies par savu braucamrīku .Es braucu lielus gabalu-No Lv uz Austriju un mašīnīte mani līdz šim nav pievīlusi.laikam man paveicās...

I iphone4s 13.11.2014

Предлагаю объединиться всем потерпевшим. Звонить по телефону 24799322.

J jurisvonders2 09.01.2015

Zagļu un krāpnieku kantoris, pārdod vecās lamatas par augstām cenam, pi līguma slēgšanas lamatām vēl pieliek klāt pvn, šīs KB LĪZINGA KANTORIS ir īstākie krāpnieki, cilvēki turēties šī krāpnieku kantora pa gabalu, šinī zagļu kantori darbojas KASPARS BERNĀNS !SILVA JASKO UN ILZE BĒRTANE !JA NEGRIBAT BŪT APKRĀPTI TURĒTIES TĀLĀK NO ŠĪ NOLADETĀ KANTORA?

J jurisvonders2 09.01.2015

Kb līzings ir zagļu un krāpnieku kantoris pārdod vecās lamatas par augstām cenam pi līguma slēgšanas lamatām vēl pieliek klāt PVN.UZMANĪTIES IESAKU NO ŠIEM ZAGĻIEM.
Ar tam lamatām tālu netiksat.
Zagļu kantori darbojas KASPARS BERTANS!!!ILZE SAUSĀ BĒRTANE UN SILVA JASKO!

J jurisvonders2 10.01.2015

SIA KB LĪZINGS UN VĒL BLAKĀM IR LIENE AUTO KUR TAS VECĀS LAMATAS PAR KOSMISKĀM CENAM MĒĢINA KĀDAM IESMĒRĒT JŪS UZMANAS !!!TAI SUMMAI PAR KĀDU TAS LAMATAS TIEK TIRGOTAS TIKS LĪGUMA SLĒGŠANAS BRĪDĪ PIELIKTS KLĀT PVN, KAS LĪGUMA GRAFIKU NEPARSKATĪS TIE IEKRITIS ŠO KRĀPNIEKU LAMATAS!!!UZMANĪTIES NO ŠIEM KANTORIEM IT ĪPAŠI NO SĪKĀ ZAGLĒNA KASPARA BĒRTANA!SODĪTS TAS PAKIS TIKS AGRI VAI VĒLU!
TAS VISAS LAMATAS KO VIŅI TIRGO IR TOLMETA LŪŽŅU CENa
A!
TEHNISKĀS IZEJOT ODOMETRA RĀDĪTĀJI NEDARBOJĀS UTT !PAR VANŠU TILTAM NOPĒRKOT KĀDU LAMATU VARBŪT TIKŠAT, bet līdz punktam A DIEZVAI!
PIRMS SIENATIES AR TO BLĒŽU BĀRU 1000 REIŽU PADOMĀJAT!VAI IR VĒRTS TOS SĪKOS KRĀPNIEKU BAROT!!!