FXF Credit - Krāpnieki

Vai kāds ir saskaries ar firmu FXFCREDIT???
Piedavā kredītliniju 1000 eiro.Bet lai dabūtu šo kredītu ir jānosūta paysave čeks 10 eiro vertibā
Labdien!
Informējam, ka Jūsu kredīta pieteikums ir apstiprināts!
Lai saņemtu kredītu Jums ir jādodās uz Jums tuvāko Narvessen veikalu, jāiegādājās Paysafecard čeks par 10.00 EUR un jāatsūta e-pastā 16 ciparu PIN kods.
Pēc koda saņemšanas Jums tiks atvērts norēķinu konts un 24 stundu laikā izgatavota MasterCard maksājuma karte, kura būs piesaistīta atvērtajam kontam.
Pēc koda atsūtīšanas 24 stundu laikā saņemsiet lietotājvārdu un paroli. Pirmajā pieslēgšanās reizē nomainīsiet paroli, apstiprināsiet aizdevuma piesķiršanas nosacījumus un kredītlīnija 1000 EUR apmērā būs pilnībā Jūsu rīcībā.
Ikmēneša minimālās atmaksājamās summas apmērs ir 35.00 EUR.
Par ikmēneša maksājuma veikšanu saņemsiet arī atgādinājumu savā e-pastā.
Kredīta procentu likme ir 13% gadā un ja maksājuma kavējums nav ilgāks par 10 dienām, soda procentus (0.3% dienā) nepiemērojam.
Uz Jūsu pieteikumā norādīto adresi tiks nosūtīta MasterCard maksājuma karte 3 darba dienu laikā, kuru saņemsiet pa pastu ierakstītā vēstulē.
Ja ikmēneša maksājumi tiks veikti savlaicīgi, tad pēc 6 mēnešiem Jūsu pieejamais kredītlimits var tikt palielināts pēc Jūsu pieprasījuma.
Vai kāds ir sūtījis un saņēmis aizdevumu???
Lūdzu padalities ar pieredzi

A apkraaptais404 25.10.2016

Viņi uz e-pastu vienkārši sūta šitādas vēstules vai kaut kur var aizpildīt pieteikumu kredītam šitiem FXF?

A Andris 25.10.2016

Itkā nēē, bet piemēram man pat līgumu atsutīja, bet tapat neticas man viņiem

Galvenais neuzkerties. Zaudesi 10€.
Biju mułkis un iekritu, tikai firma bija Finance serviss

K Kristaspsss 25.10.2016

Nejiekriti tas ir triks kreditu nedabusi bet 10 Eiro vini dabus nesi mulkis ir 101 iespeja ka aiznemties ja ir laba kredit vesture.

Latviešu tautas 26.10.2016

Parasts lohotrons