www.sudzibas.lv Frizieru Serviss Грубость, Неуважение

Frizieru Serviss - Грубость, Неуважение

Пока вы работаете месяц, всё хорошо а потом что то случается и начальница начинает над вами издеваться, по чуть-чуть, поминутно за вами следить, грубить, перебивать, обвинять во всём, если вы не уйдете первый/ая то от вас избавятся. Так было не с одним работником. Русских ненавидит. Узнав ближе, это 33ёх летняя высокомерная женщина. Думает только о себе.

Agnese91 16.01.2017

Про магазин на бривибас 88

S Santa s 27.09.2017

Frizieru serviss - Rīga, Dzirnavu iela 102.
Visu laiku laba komunikācija, līdz nesaplīsa privāta matu mašīnīte un bija jābrauc garš ceļš līdz viņu "meistaram"! meistars zaudējis savas prasmes, strada maigi sakos ļoti slikti. Katru reizi maksāj naudu, a mašīnīte, kā negriež matus tānegriž.
Tā nu bija šodien liktenīgs brauciens pie viņiem atgūt atpakaļ savu nadu par "labošanu" un nopirkt pie viņim auu mašīnīti.
īsi sakot, satikšanās bija ar veikala "vadītāju",kurš ar savu attiksmi un runas manierēm noveda līdz asarām pieaugušu sievieti! cū$a
Nekas,protams netika vairs pirkts,naudas daļu atguvu, jo tika ikts saprast, mums ir saprašana par PATERĒTĀJU AIZSARDZĪBAS LIKUMU!
Vairs tur neiegrizīšos un neesam vienīgās,ka cieta nošī "vadītāja" riebeklībām.
Meistars arī nulle!
p.s. veikalā adekvātas tikai pārdevējas!