Frizētava Saulkrastos "Skaistuma laboratorija" - Neprofesionāla friziera apmeklējums

Nu ko, pienāca laiks, kad vajadzētu beidzot apgriezti matus, izdomāju pamēģināt ko jaunu un doties uz draugu ieteikto "Skaistumkopšanas Laboratoriju", kas atrodas Saulkrastos. Pierakstijos pie frizieres vārdā Ingrīda, par kuru tākā biju dzirdējis labas atsauksmes. Ziniet, savu mūžu turp vairs NEDOŠOS! Pirms Ingrīda sāka man griezt matus, viņa uzdeva dažus jautājumus, kā to parasti arī dara frizieri - ko vēlos utt. Tik līdz sāku skaidrot, ko vēlos redzēt uz savas galvas, viņa noliedza manu sakāmo un pateica:"Zini, es tūlīt šo to izdarīšu un man vienalga gribi tu to vai negribi!" Šajā brīdī es apstulbu... Viņa nogrieza nost čolku gandrīz vai līdz ar saknēm un sāka veidot vispar kaut ko savu mistisku, izdzina zem pakauša mistisku M burta formu, ko veido parasti sievietēm pie īsa griezuma frizurām, nodzina pakausi, atstāja neglītu robainu augšpusi, un priekšpuse man izskatījās kā tam čalim no filmas "Stulbs un vēl stulbāks" - vienkārši taisna līnija, pietrūka vēl tas aplauztais zobs, lai 100% viņam līdzinātos.. Uzreiz pēc šī apmeklējuma devos pie sava friziera, pie kura jau vairākus gadus esmu griezis matus, teikšu godīgi, viņa smējās līdz asarām un teica, ka šādu "modes kliedzienu" vēl redzējusi nav.. Tad nu nācās viņai mēģināt labot Ingrīdas "meistarklasi", ko paldies dievam viņai IZDEVĀS izdarīt.
Tākā ja izdomajat doties uz Skaistuma Laboratoriju, esiet uzmanīgi ar friziera izvēli!

C critical thinker 26.10.2016

pārāk subjektīva lieta