www.sudzibas.lv Fortūna Nekvalitatīva eiropas naudas izķērdēšana no NVA un 01Fortūna

Sia 01 fortūna - Nekvalitatīva eiropas naudas izķērdēšana no NVA un 01Fortūna

Šā gada maijā Aizkraukles arodskolas viesnīcas telpās sākās c autovadītāja kategorijas kursi. Kurus pasniedz zem 01 fortūna karoga, pasniedzējs Raimonds Mihnēvičs. Pasniedzējs stundās guļ, bieži smēķē un nodarbojas ar citām lietām. 95 kodu nepārzin, divu nedēļu laikā no 95 koda esam iemācījušies ar ko atšķiras analogais un digitālais tapogrāfs. Pastāstīt kādas trajektorijas un manevri ir jāveic ar smago autiņu, nezin. 01 fortūnas direktors a. Vorobjovs ir ticis pie šī eiropas projekta un kā visi smej, pie vieglas naudas, neieguldot ne profesionālos pasniedzējos, ne vadīšanas instruktoros. Vadīšanas instruktors jau pirmajā dienā liek visiem pilnībā aizpildīt braukšanas kartiņas, parakstī, tā lai gadījumā ja arī uz braukšanu vairs nenāksi instruktors varētu uzrādīt ka visas stundas esi nobraucis. Tā atkal ir naudas lieta, jo par visu ir samaksāts. Bet kur paliek prestižš, instruktora spēja iemācīt kursantus tā lai viņi uz ielas būtu ne viss tikai atzīmēti, bet lai neapdraudētu citus satiksmes dalībniekus. Kurš par to nes atbildību?Viss iet cauri pakaļai, galvenais ir noslēgti līgumi, bet par kvalitāti šī firma nedomā ne gramu. Mēs visi kursanti esam no bezdarbniekiem un kad esam sūdzējušies Aizkraukles Nva, tur sievietes mierīgi atbild, zvaniet direktoram a. Vorobjovam. Bet Vorobjovs nav ne sazvanāms, ne arī viņš ir reaģējis uz sūdzībām. Arī līdzekļus, lai no Aizkraukles bezdarbnieki nokļūtu līdz braukšanas instruktoram Jēkabpilī, nekas nav padomāts, taču uz vienu galu ir 55km. Par kādiem līdzekļiem lai bezdarbnieks nokļūst nav ne jausmas, bet līgumā ir teikts, stundas un braukšanu kavēt nedrīkst, jo līgums ar 01 fortūna un Nva ir uz 670 eiro. Mēs vīri daudz esam par to runājuši, taču nezinam pie kā šādās situācijās ir jāgriežas. Tāpēc gribam pabrīdināt nākošos kursantus, neuzķerieties uz šādiem Nva un Eiropas fondu projektiem, kur konkursus vinnē tādas autoskolas kā 01 fortūna, kas ir tā pati fortūna. Ne braukšanas instruktoram Pēterim Arzovam, ne teorijas pasniedzējam Raimondam Mihņēvičam, ne 01fortūnas direktoram a. Vorobjovam tas neinteresē.

č Čangalis!!! 16.06.2016

Aivars topfers cesis visu nolasa ko pats varu izlasit..neko nepaskaidro un pasaka ka vinjam nav jamaca un nekur tadu nemacot!!!

S Sandis Ramša 27.07.2016

Mes sadu ricibu visa klase sakam sudzeties mums nomainija pasniedzejus pat 2us un beigas vel iedeva aukstakam iestadem...

A Andzhar 18.01.2017