www.sudzibas.lv Fortūna Tiek darits viss, lai maksatu par jauna liguma noslegshanu

Fortuna - Tiek darits viss, lai maksatu par jauna liguma noslegshanu

Man bija nodoms iet macities uz vaditaju kursiem autoskolaa "Fortuna", kas atrodas Jelgavaa, Pilsetas Pasazhaa. Pierakstijos, nosledzu ar viniem ligumu un viens no liguma nosacijumiem bija tas, ka man autoskola japabeidz trijos menesos, citadi jasledz jauns ligums un par to jamaksa. Es tam piekritu un saku iekseji gatavoties tiem kursiem. Ligumaa macibu sakuma datums noradits 18.10.2008. Kad noraditaja datuma es aizgaju uz autoskolu, sev par izbrinu es ieraudziju tuksu auditoriju un man pazinoja, ka macibas saksies pec nedelas, respektivi 25.10.2008. Pirms tam ne viens man nezvanija par so temu, toties zvanija ar lugumu samaksat atlikuso naudu par teoriju. Un, logiski, ka es trijos menesos skolu pabeigt nevaru, jo jau uz nedelu uz prieksu ir nobiditas macibas un, acimredzami, ka tiek darits viss, lai es trijos menesos sos kursus nepabeigtu un maksatu par jauna liguma noslegshanu. Es nolemu atteikties no autoskolas pakalpojumiem un paludzu, lai man atdot naudu, kuru es iemaksaju. Naudu man neatdeva, lai gan liguma noteikumus si autoskola mana prieksa neizpildija. Man meitene pateica, ka sini autoskolaa vina vairak nestrada. Tagad nu esmu apnemibas pilns versties visas iespejamas valsts instances.

B bijušaiskursants 29.10.2008

Gribu jums atbildēt! Es arī māvījos "Fortūnā", bet tikai Rīgā. Man skaidroja tā līgums slēdzas uz 3 mēnešiem, tas nozīmē ka 3 mēnešu laika jums nevar mainīties cenas kādas ir norādītas līgumā!
Tagad par pagarinājumu. Dvu nedēļu laikā pēc teorijas beigšanas jums jānokārto skolas eksāmenus, ja jus to neizdarījat, tād jāpagarinā līgums, vai skola ie tiesīga atskaitīts, man teica, ka parasti viņi brīdina! man laimējas es nokārtoju eksāmenus laikā!!! Es domāju, ka jūs nesapratat vai meitene nepareizi izskaidroja!
Vēlu jums veiksmīgi nokārtot tiesības! :)

A ApmanitaisKlients 29.10.2008

Lai vai kaa, vini neizplidija liguma nosacasijumus mana prieksa un es velejos atpakal naudu, bet man to neatgrieza. Uz kada pamata?? Un taa attikesme ari mani nepatikami parsteidza, jo redz, kad vajadzeja zvanit un prasit par naudu, tad atcerejas mani, bet, kad vajadzeja pazvanit un pateikt, ka 18.10. macibu nebus, tad nu aizmirsa mani. Un, ja es butu braucis no taluma?? Es galu galaa dienu saplanoju speciali prieks autoskolas nodarbibam un neaizbraucu pie mates uz Rigu tikai tapec. Tas nu taa... Atkapei! Bet naudu gan viniem vajadzeja atgriezt, ja jau nepilda liguma nosacijumus.
Lai autoskola saviem darbiniekiem labak maca, kas un kaa un nebus tadu situaciju!

A atbilde 30.10.2008

Jā tam es piekrītu, ka vajadzēja brīdināt! Cik es apskatīju savu līgumu, man viņš ir no 2006 gada, tur apakšā ir uzrakstīts, ka pēc reģistrācijas skolā viņi neatgriež naudu!
Es domāju Jūs varat strīdēties par naudas atgriešanu, bet viņi to nedarīs!!!
Tad jau var vērsties CSDD, un rakstīt sudzības! :)))

Z zakene 17.11.2008

es vel joprojam tur macos, ligumu paraxtiju 14.08.2008, bet maciibas tik septembrii uzsaaku, tikko nomaxaaju liguma pagarinashanu, domaju, ka pagarinu uz 3 meen., bet izraadaas, ka tikai uz 1meen, respektiivi liidz decembrim!!! sanaak, ja es braukshanu nenokaartoju liidz 15decembrim, tad atkal jaamaxaa 20ls... nenemot veeraa, ka man maajaas mazs beerns (5meen) uzskatu, ka tas taa saaliiti sanaak... plus veel norunaatajaas braukshanas dienaas instruktorei kas atgadaas...taa vilcinot manu daargo laiku, kad viss jau saplaanots un sarunaats!

V vvv 29.11.2008

Сам закончил Фортуну (Марияс 9), но нервы эта автошокла потрепала.В структуре автошколы полный бардак.Я ждал целых 2 недели пока меня поставят на очередь в ЦСДД на экзамен-то директор не пришла за документами, то они ждут документы из другого отделения, то директор не в настроении.Медицинскую карту ждал столько же по тем же причинам.В общем за такие деньги ещё надо нервничать.Плюс другой аспект если вы не уложились сдать теорию и вождение в школе за 3 месяца, то после 3-ёх месяцев надо брать продление и за каждое продление ещё отстёгивать по 20LS таких продлений у меня было 2.Выжимают деньги по полной.А то, что они пишут там акции, скидки-ТУФТА.Я думаю, что лучше идти учиться в маленькие автошколы у которых нет столько филиалов и такого бардака-по крайне мере вы платите и поэтому вам должны предоставлять качественные услуги! И самое главное:ВНИМАТЕЛЬНО ЧИТАЙТЕ ДОГОВОР!

A apmanitaisklients 09.01.2009

Ka var redzet pec vienas no atsauksmem, tad citur ari tika izdarits lidzigi un vajadzeja maksat par liguma pagarinashanu! Ja vel cilvekam bernins mazs majas, tad vel jo vairak laika nav nemties pa tam autoskolam un piemaksat par to, ka vini parcel macibu sakumu un laika neesi paguvis visu nokartot.

I ira 12.06.2009

ja ucilasj v malenjkoj avtoshkole! spasibo! zaplatila denjgi, ne uspela zakoncitj, kak ih zakrili. po kakoj pricine ne znaju, no vidno bilo za cto...deneg, konecno, mne nikto ne vernul, dokumentov nikakih ne otdali. teperj ucusj v fortune-ne sravnitj! prepodavateljnica professional svoego dela! instruktor vnimateljnij, i prodlenie stoit 5ls(ne znaju gde vi nashli 20). No nadejusj i etu 5-ku mne ne pridjotsja platitj.

L Lita 25.06.2009

Ko var gribēt no autoskolas un pasniedzējiem, ja pat pats direktora kungs nav bijis spējīgs pats uzrakstīt diplomdarbu un tas bija jāpērk :D

K Kristina 03.07.2009

Kā es zinu, viņam ir divas augstākās izlītības.

L Lita 07.07.2009

Vai mēs runājam par vienu un to pašu cilvēku?

I Imants777 26.07.2016

Attieksme nožēlojama, nekādas kārtības. Braukšanas instruktors grib tikai paildzināt tavu laiku, kīdz ar to tavas naudas izmaksas. Kur nu vēl runājot par pašu autoskolas direktoru Aleksandru, kurš nepareizi piesaka eksāmena laiku, kura rezūltātā cilvēks pa velti ierodas csdd. Domājiet paši, bet galīgi neiesaku šo autoskolu.