Autoskola Fortuna - Serviss 0

Tātad Cēsis Gaujas iela.45 notiek NVA apmaksāti kursi!!!
Pasniedzējs Aivars Topfers- mīl parunāt tikai pa dabu un zvēriem ko norīta sastapis...95 Kods pašam nav ne mazākas sajēgas kas tas tāds ir..nevis pasniedz ieskaidro audzekniem to ka lekciju bet nolasa visu no kompi (to jau varētu mēs paši) Bet mums jau vajag izprast to visu...tai vieta lai izskaidrotu viņš uzdod audzekniem jautājumus taka mēs to jau zinātu...kad kursa tika celtas pretenzijas Atbilde bija sekojoša,nekur to nemāca tāda iestāde nav kur iemacis tev kāds 95kodu!!!tad jautājums pa ko viņam maksa???
Un vai tiešam nav iestādes kur nesagatavo eksāmenam???

č

A aicis24 17.06.2016

Nu,bet iemācies pats mājās,es visu informāciju par 95.kodu atradu internetā,pats mājās izlasīju visus jautājumus bija 400 kopā un nekas tur grūts nebjia,tas pats kas C kategorija,tikai nedaudz papildus jautājumi un aizgāju uz CSDD noliku viņu.

č Čangalis!!! 17.06.2016

Pirmkart tadel es eju uz skolu lai iemacitos!!!otrkart pa ko vinam maksa???

D den2000 12.01.2017
Neatgriež nautu

Es Deniss Kazimirjonoks gribēju iet mācīties uz BE katigoriju veicu apmaksu online fartuna.lv parakstīju līgumu un viņi pazuda pagāja jau trīs mēneši uz zaniem saka ka parzvanisim un viss. nezinu ko darītt!