www.sudzibas.lv Fortūna Teorētiskās apmacības

Fortuna Autoskola - Teorētiskās apmacības

Man kā bezdarbniekam ir pienākusi rinda uz F kategoriju( meža mašīnas un meža kopšanas mašīnas)Instruktors pasaka kad nekad nav braucis ar šo tehniku, bet ir pasniedzējs???varbūt miesnieks var mācīt medecīnu??? Jau vairākas dienas stāsta par iekšdedzes dzinēju uzbūvi,piemēram par virzuļa izplešanās koeficentiemVai strādāsim ar meža tehniku vai konstruēsim dzinējus??? Bet neviens vārds par hidromotoriem,hidrocilindriem un un hidromanipulātoriem kas ir galvenais kas darbina šo tehnikuMeža tehnikai nav gabarīta gaismas nav pagrieziena rādītāji maksimālais braukšanas ātrums 10 km stundā,bet skolas eksāmenā 90 jautājumi ceļa satiksme,valsts eksāmens 25 pluss 2.jautājumi cik promiles kāds bija salietojies lai kaut ko tādu izgudrotu???

G

R Raimonds21 26.10.2013

Autoskolas Latvijā ir dažādas, pirms izvēlēties ieej http://www.autoskolasriga.lv un izlasi, kā atrast sev piemērotāko. Ja sākumā nedomāsi līdzi, vēlāk nožēlosi.