FORTŪNA (autoskola) - Krāpnieki

Šoks!
Dumjas sakritības dēļ aizgāju uz šo autoskolu studēt CSN! Nē, neko sliktu par pasniedzēju teikt nevaru, bet iek'šējā politika, attiecībā pret klientu briesmīga - viena vienīga naudas izkāšana no cilvēkiem, bet trakākais tas, ka nevar jau aiziet uz citu, jo jāsāk viss no gala (ar naudas lietām) citā autoskolā! Cik saprotu, tad neesmu viengā, kas sūdzas, tad jautājums - kā tāda krāpnieciska iestāde vēl eksistē, turklāt, kā dzirdēju, tad autoskolas direktore arī esot pustraka vecene bez pilniem 100%!!!. Ai, tagad jau var tikai un vienīgi pasūdzēties - painformējot citus, bet viens nu gan ir skaidrs - saviem draugiem šo autoskolu neieteikšu!!! Krāpniekiem - tā tik turpināt,

K

M mi 17.11.2009

Tak stāsti konkrētāk! Cik nokāsa utt

R Rudolfs 18.11.2009

Es gan aizgāju no tās tizlās autoskolās uz citu, neskatoties uz jau samaksāto naudu. Izvēlējos tuvāk mājām, autoskola ABC, ļoti maza skola, bet rezultātā par prātīgu cenu un bez čakarēšanas ar slēptiem maksājumiem, nepilnu triju mēnešu laikā saņēmu tiesības.
Ja nemaldos Fortūna agrāk saucās Favorīts, kurai atņēma licenzi. Nosaukumu nomainija, bet kadri tie paši.

R Raivis 19.11.2009

Esmu gaajis fortuunaa 6gadi atpakal varu pateikt, ka fortiina ir pats peedeejais suuds, tiesiibas saneemu caur citu autoskolu.

S Sandra 23.12.2009

Tieši tāpēc pirms izvēlējos autoskolu, palasiju sūdzības. Paldies portālam! Juglā arī tā Fortūna ļoti tuvu mājām, bet mācos Berģos un esmu apmierināta.

K Kalts 08.01.2010

Mana pieredze ir tieši tāda pati! Izkāš normāli naudu, attieksme zem jebkādas kritikas, personāls(koordinatores) riktīgas aitas! Kopumā sūdu bedre!

Z Zinite 12.01.2010

Cik forsi, ka ir sudzibas.lv, kur nevarosie kursanti izgaz dusmas.

S sarmitejugla 24.09.2013

Es nezinu kada jums tur bija pieredze daudzus gadus atpakalj, bet es tikko noliku savas pirmas tiesības te pat juglā ar autoskolu Fortūna un mana draudzene ari 2 gadus atpakalj nokika te pat un mums viss bija kārtībā. Kā es zinu ka viņiem tagad ir jaunas sekretares, un jauni darbimieki, tākā mums viss noritēja veiksmīgi.
es varu tikai izteikt lieu paldies šai skolai ..