FORTUNA, autoskola

Neejiet uz sho autoskolu, tur ir krapnieki! Lai kaa jus macitos teoriju un braukshanu - neko nenoliksiet, skola tikai kaasiis no jums veel un veel. Instruktors nelaus likt eksi jo slauks no jums par 101 braukshanu!

J Janis 24.08.2006

Tas pats Mustangaa!

I info 24.11.2006

Fortuna jeb Mbr principā viena un tā pati skola, Reāli čakarē skolniekus, bet tad kad tu jau visu esi samaksājis, tu esi kā slazdā žēl naudu ko jau esi samaksājis, bet reāli saproti ka tevi jāj kā kaimiņu āzi, bet izdarīt neko nevari.

N Natasha 24.11.2006

Ja uchilasj v avtoshkole Fortuna, na Merkelja,8. I ne mogu skaztj,chto vse tak ploho.Ja russkaja,no uchilasj v latishskoj gruppe.Teorija objasnjalasj ochenj ponjatno i professionaljno. Instruktor po vozdeniju-eto voobshe super !Professianalizm,terpenie prosto angeljskoe,v kazdogo svoego "muchenika"dushu vkladivaet.I kak chelovek ,ochenj horoshij.Lichno mne potrebovalosj 25 zanjatij,dlja togo,chto bi ja pochuvstvovala - ja smogu!Nikto ne navjazival mne lishnie vozdenija,ne prepjatstvoval sdache ekzamena. V itoge -vse ekzameni (i teorija i vozdenie ) sdani s pervogo raza,i v shkole , i v CSDD.

L Larisa 16.01.2007

Prežde 4em zaklju4atj dogovor s Fortunoi(MBR),vnimateljno oznakomtesj s uslovijami dogovora !!!!!!! Osobenno punkta,kotorij kasaetsja srokov v kororij nuzno sdatj vse ekzameni. Posle okon4anija u4ebi,nuzno sdatj vse wkoljnie ekzameni v te4enii 2 nedelj,v protivnom slu4ae s vas budut snimatj po 15 lat za každij prosro4ennij mesjac !!!!! Horowo ustroilisj tovariwi !!!

M M 13.03.2007

Mezdu pro4im ne tak strawno vse, u menja znakomaja-ona v Kredo , tak tam ne lu4we.

K katrīna 03.05.2008

es noliku FORTUNA... njus man bija vnk super instruktors... pilniigi visu noliku ar pirmajam reizem, nepaveicas ar uchuku kas maca teoriju, diezgan garlaicigi visu stastija, bet teorija jau atkariga no pasha, iemacisies, neiemacisies. vienigais kas neapmierinaja tie skolas noteikumi, ar tam skolas braukshanam, un skolas teorijam :/ tur 10x darit vienu un to pashu

M marks 08.03.2009

Jā, par to Fortūnu un MBR, Tev tādas pasakas stāsta, ka noliksi, tikai nezin kāpēc visu laiku jāmaksā, pat par pimās palīdzības kursiem, kur sertifikātu tā arī neredzēju savu acu priekša, tikai teica, ka dabūšot vēlāk, kad iešu uz CSDD, kam man vajadzīgs tagad. Nu, protams, ka aizgāju no skolas projām.
Tieši tā arī bija, ka žēl bija ieliktās naudas un tikai mudināja vēl nākt un stāstīja pasakas, bet finālā nekā. Klausiet savai intuīcijai, ja stāsta pasakas.

S Santa Šķila 01.05.2016

Diezgan noderīgs un sakarīgs raksts par autoskolām Rīgā http://autoskolas-riga.blogspot.com/