Fortuna Auto - Jautājums

Sveiki, vai kādam ir pieredze ar autoskolu Fortuna auto? Runāju tieši par Fortuna auto (http://www.fortunaauto.lv/lv/), nevis autoskolu Fortūna (http://www.fortuna.lv/). Pēc reģistrēšanās man pasaka ka jāmaksā 100 eur par 10 braukšanas reizēm, pēc pāris dienām zvana un saka ka jāmaksā līdz rītdienai par pirmo palīdzību, savādāk nevar pielaist pie apmācības. Nu katrā ziņā baigie apslēptie maksājumi.
Pirms tam mācījos Credo, tur par kuponu, kurš maksāja 7eur izmācījos visu teoriju, un neviens neprasīja neko obligāti maksāt.

Kāds var padalīties ar savu pieredzi?

E

K Karina Solberg 29.03.2018

Nekopentāku mācību iestādi neesmu manījusi, kas tāpat bieži maina savus autoskolu nosaukumus. Šobrīd, manuprāt SIA "MBR1", tās pārstāves: Ļubovas Prauliņas personā, kas ikmirkli maldina savus klientus un valsts institūcijas. Ja garlaicīgi un vēlaties problēmas ikdienā, droši apmeklējiet šo "Kantori" :)