FORSKOLIN/TVNET - KRĀPNIEKI

Heii, gribēju visus brīdināt par tvnet jaunākās reklāmas krāpšanām saistībā ar tievēšanas tabletēm forskolin http://sejas.tvnet.lv/dzive/569523-reklamraksts_kludas_del_vina_nometa_35kgnepērciet, atgādinu nepērciet šīs tabletes. No viņām parādās izsitumi uz vēdera un slikta dūša un svaru arī nevar nomests. Un vispār ir aizdoma, ka tas ir tās pašas green cofee tabletes.

L lietotajs223 31.07.2015

Viņiem, labi ārsti, katru reizi izskatās savādāk, un tādus dietalogus nemaz nevar atrast :D:D

S skeptiskā 05.08.2015

Juuuu, man bija ar šiem draumīga pieredze, pasūtīju samaksāju, cena nebija tā lētākā par vienu mazu bundžinu. Diezgan ok notika visa pasūtīšana saņemšana, naudas apmaksu. Kad saņēmu kapsulas uzreiz lietot nesāku rūpīgu izlasīju visus viņu lietošanas noteikumus un tad pēc divām dienām sākot jaunu nedēļu ķēros klāt arī diētai. Visu darīju pēc noteikumiem, īpaši pirmajās dienās nekādās pārmaiņas nenovēroju, bet nu labi tās ir tikai pirmās dienas, nevar jau gribēt visu uzreiz. Pēc piecām dienām brīvdienās man parādījās slikta dūša no sākuma domāju, ka esmu noķērusi kadu vīrusi un tikai jāizguļ, bet nepalika labāk visu sestdienas dienu paliku gūltā. Tajā dienā arī nātru kapsulas lietoju, lai gan viss supper ātri gāja arā, jēgas nekādas nebija. Vīrs teica, ka tas vis no tām nātru kapsulām. Bet nu jā likās, ko viņš var zināt, diez vai tik daudz cilvēku būtu notievējuši un būtu apmierināti, bet tik un tā nolēmu konsultēties pie sava ģimenes ārsta. Īsi izstāstīju visu situāciju, kad, ko un kāpēc saku lietot kapsulas, pieminēju ke neesmu neko mainījusi savā uzturā pēdējās dienās, tāpēc diez vai sliktā dūša ir no saindēšanās ar pārtiku. Bet jā ārst apstiprināja, ka vīram tomēr taisnība un viss āķis pašās tabletēs, ieteica uzreiz pārstāt lietošanu, pāris dienas vēl bija slikti un tad pārgāja. Saistībā ar visu šo apkrāpšan nācās arī paņemt pāris brīvas dienas no darba, lai atkoptoes, bet esmu priecīga, ka vispār viss labi beidzās, varēja jau būt trakāk. Tad arī sāku skatīties rūpīgāk, kā gāja tām pārējām sievietēm, kuras notievēja ar šo kapsulu palīdzību un j;a tad arī atklāju KRĀPŠANU, tās nemaz nebija ēstas sievietes izdomāti tēli, dažādās valstīt vārdi atšķīrās un nomestais svars arī, esmu stipri vīlusies sevi, ka verēju būt tāda muļķe un paļauties uz kaut kādām tabletēm. Patiešām ceru, ka vēl kād savu veselību nesabojās viņas lietojot

8 8832 05.08.2015

jaaaaa visus sjo naavejoso tablesu FORSKOLIN izplatitajjus, Cietumaa, sakot jau ar tvnet, kuri vispar pieljauj, ka kaut kas tads tiek publisceets, vinji ari ir vainojams ka simtiem cilveku bende sev vesleibu, sklausoties tos fake stastus., labos komentus, jo visi sliktie nezin kapec tiek izdzesti:D:D sji ir krapsana auzgstakaja paakape - moralas vertibas neiterese galvenais nopelnit. par siem uz PTAC jaraksta, ieteik sedet savos kambaros, lai sak kaut ko dair lietas labā

T trubele 05.08.2015

tu esi orals lohs

H hey_ 06.08.2015

Šie ir the best krāpnieki, viņu ripas pat LV neavar ne tirgot ne rekamēt, ja neticiet pajautājiet PVD http://www.pvd.gov.lv/lat/augj_izvlne/kontakti/

Tā kā TVNET un FORSKOLIN uz vienas rokas, sadarbojas cilvēku krāpšanā

D daiga!! 10.08.2015

Kārtējā krāpšana!!!

B bbriga 11.08.2015

Par shim kapsulam jau ari PTAC stastiju, bet izskatas ka nekas netiek darits. ir viena lieta, ka piaudzis cilveks pats pielaujs mulkibu un pasuta sis notievesanas tabletes, bet pavisam cits staast ir kad nepeilngadigais pasuta sis kapsulas un saakt lietot vecākiem nezinot. tas ir jau divreiz sliktaak un kaitejums ari ir divreiz lielaks. saku no savas personigas pieredzes, ka uz berniem so tablesu efects iedarbojas vel sliktak, nopietnak. Par nedeljas ilgu tablesu dzersanu nacas trisreiz vairak iegultid arstos, vitaminos kas bija nepieciesami, lai atjaunotu organismu pec so natru tablesu nodaritajiem kaitejumiem veselibai un moralais kaitejums- izbilis ari biaj pietiekami liels, lai berns vairs nekad nedomatu par notievesanu uz tablesu pamata. ta ka ta, ceru, ka ptac kaut ko saks darit

M morza 14.08.2015

Šeit arī Jānis Vaters, tikai šoreiz izskatās, ka šī varētu arī būt tā vieta, no kurienes viņi to attēlu dabūjuši, precīzāk sakot nokopējuši. Diez viņi vispār zin, ka viņu attēli tiek izmantoti reklāmās, kaut kādām kapsulām?

Z zelta3 01.02.2016

Jā, bildi redzēju... Domāju, ka viņš tik tiešām nezin, ka tiek izmantota viņa bilde. Nesaprotu, tikai kapēc neviens neko nedara?!

A austruma 14.08.2015

priecajies, ka uzzinaji so info attraak, lai nebutu izterejusi naudu kaut kadam mulkigam ripam, kuras galigi nepalidz nomsest svaru un naudu ari atgriezt neizdevas, gribeju sutit atpakal pacinu, bet par to vel 30 EUR jamaksa jo ta vinu adrese bija kaut kur elle rata talu, ne Latvija, galigi nav ok, tas jau gandriz vai ka jaunu pacinu nopirkt un tik un ta nav garantijas ka vini kaut kadu naudu atgriezies

J jekabsone 24.08.2015

neperciet shis kapsulas, uzkjeros uz shis TVNET reklamas un tiku pie sim kapsulas.

pirmkart jau piegades laiks bija ilgaks, tas galigi nebija tas divas dienas, vismaz kada nedelja, istenibaa, labak vispar nebutu tsutijusi neko un vel ta naudas atgriesanas garantija ari ir baigais blefs, domaju izmantot so iespeju bet kad pasta man sarekinaja cik izmaksas sis kapsulas aizsutit atpakal spratu ka nebus (ta summa bija apmeram 30 eur - gandriz tas pats ka jauna pacina)

un tas nav viss - vistrakakais bija kad lietoju sis kapsulas - man saka izkrist mati un piemetas caureja !!! biju sokaaa!!! uzreeiz, ka noveroju sjos simtomus uzzzreiz sapratu, ka japarstaj un tagad jau paris dienas jutos labi un visss sak atgriezties vecajas sliedes

sobrid esmu airakstiu e-pastu uz pateretaju centru un ceru k vinji kaut ko daris lietas laba - tiesam ceru

Z zelta3 01.02.2016

Manā gadījumā... pasūtīju uzreiz, pēc reklāmas. Pēc tam šaubijos, vai īsti vajag... domāju, ja ne sev, tad varbūt kādam piedāvāšu. Pagāja daži mēneši, pirms nolēmu pamēģināt, jo pirms tam man bija sirds problēmas.Bet man jau likās aizdomīgi, ka informācīja bija tikai par sastāvu un lietošanu. Kā tad blakus efekti? Kādos gadījumos drīkst pieņemt, kad ne? Pārāk maz informācījas. Es no rīta izdzēru kapsulas 3.daļu. Man palika slikti. Es atgūlos un dzēru dudz ūdens.Pēc simptomiem...Ja es būtu izdzērusi veselu kapsulu..Man varēja palikt slikti ar sirdi, līdz pat nepieciešamības saukt ātros.Likāsvēl stipri aizdomīgi, ka TIK ĀTRI var nomest svaru. un ja pēc tam svars visu laiku krīt? ...Pat bez kapsulām...

S sandza 25.08.2015

Par caureju taisnība - same here

I inga.la 26.08.2015

KRAAPNIEKI NO FORSKOLN, SUDZEDSHOS POLICIJAA, no shim kapsulam paradijas izsitumi!!! nevienam nekad nekados apstaklos nelietot NEKAD

M muretaja 10.09.2015

Ja kāds grib pamēģināt varu padalīties. No Tvnet reklāmas iegādājos šīs kapsulas, bet uzzreiz kā sāku lietot palika slikti, ta ka pacina gandriz pilna

Z zelta3 01.02.2016

Man arī vēl ir, ja kāds vēlas...

L lietotajs223 10.09.2015

Par šiem padevu ziņu arī PTAC un viss, ko viņi atbildēja, šīs kapsulas ir ailiegts reklamēt un izplatīt Latvijā, bet brīnumainā kārtā drīkst publicēt reklāmas, kā to darīja gan TvNet, gan Apollo, gan arī Inbox?

Visi te sazvērējušies

S skeptiskā 15.09.2015

Redzu, ka beidzot arī kāds mēģina atmaskot šo KRĀPŠANA viens normāls raksts

Tikai gribētos zināt, kāpēc PTAC vēljoprojām neko nedara!!

H Harris 05.12.2015

Tikai dažas dienas atpakaļ uzdūros uz šo reklāmu par "forskolin" . Un šodien par tō produktu no kafijas pupiņām. Paskatieties : abās reklāmās pozē vieni un tie paši preparātu lietotāji, tikai mainīts, attiecīgi, ir pats preparāta nosaukums. "Notievētāji" vieni un tie paši. Krāpnieki uzdarbojas bez bailēm ! Latvija rullē !

H Harris 05.12.2015

M mazza80 12.12.2015

Jaaaa pilnigi piekriitu tadu arstu nemaz nav.. :D
Un jaa tikliidz ierakstiju vinu majas lapa par sliktu pieredzi saja forskolin tad kadas 2minutes bij manams mans komentars un peec tam nozuda. :D Un plus vel es brinos tie komentari vieni un tie pasi stav jau menesi cik pamaniju, bet kaut ka ggggggggggggradas katru reizi iprigeksejas dienas datumi uzmetiet aci uz tiem interesajiem datumiem. :D

K kristians84 22.01.2016

Esmu lietojis šo produktu, un tas ir man personīgi palīdzējis. Nezinu kādēļ ir jāklāsta negācijas, ja ar visu informāciju var iepazīties pirms iegādāties jebko. Un patiesībā ir tā, ka neviens no šeit rakstošajiem nekad nav pat izlasījis tādu mazo niansīti kā lietošanas noteikumi! Es zinu, ka nav, un tas ir neapgāžams fakts kurš liecina par informācijas izplatīšanu pārkāpjot noteikumus apzināti tos pat nemeklējot. Tie kuri min par nepilngadīgo lietošanu, vēlāku ārstēšanos utt, lūdzu tās ir neticamas muļķības, un neviens nepilngadīgais šādu lietu nemeklē, vēl jo vairāk tādi produkti netiek viņiem pārdoti. Es esmu izlietojis 3 mēnešu kursu, un man ir bijuši labi rezultāti, nekādas blakusparādības. Protams es apvienoju to ar sportu, diētu un normālu devu katru dienu. Lūdzu nestāstiet man šīs muļķības, vai neizplatiet klajus melus par to ko it kā esiet darījuši. Sazvērestības teorijas utt.

Z zelta3 01.02.2016

Varbūt visu to jādara, tikai bez kapsulām.... Varbūt efekts nemainīsies?

L Laimis 11.04.2016

Ja gribat izmēģināt- ir taču ebajā lēts forskolins ap 6 eiro - kāpēc japērk no krāpniekiem?